ALETOFAJNE E.BARTELA SPÓŁKA JAWNA
KopiujKluczowe dane
Status
Numer KRS
REGON
NIP/VAT
Data rejestracji VAT
Status VAT
Postępowanie upadłościowe
Kontakty
Adres rejestrowy
Strona internetowa
WWW.ALETOFAJNE.PLWiarygodność
Nie można obliczyć wyniku wstępnego – firma nie jest aktywna.
Data założenia
28.03.2012Kapitał zakładowy
Brak danychGłówna działalność
-Reprezentanci
0Uprawnienia reprezentantów
KAŻDY WSPÓLNIK MA PRAWO DO JEDNOOSOBOWEGO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI.Powiązania biznesowe
Kontrola zgodności
Sprawdź, czy Twój partner znajduje się na listach sankcji lub PEP, lub jest powiązany z negatywnymi informacjami publicznymi lub raportami organów ścigania. Zapewnij bezpieczeństwo i zgodność biznesową.Osoby
Reprezentanci
Osoby sprawujące znaczną kontrolę
Wskaźniki finansowe
ALETOFAJNE E.BARTELA SPÓŁKA JAWNA nie złożyła sprawozdań finansowych
ALETOFAJNE E.BARTELA SPÓŁKA JAWNA nie złożyła sprawozdań finansowych lub dane nie są publicznie dostępne. Proszę sprawdzić później – informacje mogą zostać zaktualizowane.
Historia kredytowa
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Raport kredytowy
Wierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Wierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Data płatności | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Dokumenty
ALETOFAJNE E.BARTELA SPÓŁKA JAWNA nie posiada dostępnych dokumentów
ALETOFAJNE E.BARTELA SPÓŁKA JAWNA nie złożyła żadnych dokumentów do publicznego rejestru. Brak sprawozdań finansowych, raportów rocznych ani innych zgłoszeń.
Często Zadawane Pytania
Jaki jest aktualny status ALETOFAJNE E.BARTELA SPÓŁKA JAWNA?
ALETOFAJNE E.BARTELA SPÓŁKA JAWNA jest obecnie Nieaktywny. Firma została zarejestrowana 28.03.2012.
Gdzie mieści się ALETOFAJNE E.BARTELA SPÓŁKA JAWNA?
ALETOFAJNE E.BARTELA SPÓŁKA JAWNA jest zarejestrowana pod adresem MICKIEWICZA 37, 05-820, PIASTÓW, POLSKA.
Czy ALETOFAJNE E.BARTELA SPÓŁKA JAWNA ma jakieś niespłacone długi?
ALETOFAJNE E.BARTELA SPÓŁKA JAWNA nie ma zarejestrowanych niespłaconych długów.