COMORNICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zarejestruj się, aby odblokować więcej danych na OkredoZarejestruj

COMORNICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kopiuj
copy info iconKopiuj

Kluczowe dane

Status

Aktywny

Numer KRS

0000973931Kopiuj
copy info iconKopiuj

REGON

52212935600000Kopiuj
copy info iconKopiuj

NIP/VAT

8581880164Kopiuj
copy info iconKopiuj

Data rejestracji VAT

20.05.2022

Status VAT

Aktywny

Postępowanie upadłościowe

Brak postępowań

Kontakty

Adres rejestrowy

Adres rejestrowy

UL. ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 82U, m. 25, 74-101, GRYFINO, POLSKAKopiuj
copy info iconKopiuj
Zobacz na mapie
Strona internetowa

Strona internetowa

-
E Pie Chart

E

Najniższa
Najwyższa wiarygodnośćNajniższa wiarygodność

Wiarygodność

A - Najwyższa
B - Wysoka
C - Średnia
D - Niska
Selected TriangleE - Najniższa

Data założenia

27.05.2022

Kapitał zakładowy

5 000,00 PLN

Reprezentanci

1

Uprawnienia reprezentantów

W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU (REPREZENTACJA SAMOISTNA). W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ ILOŚCI OSÓB, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE PREZESA ZARZĄDU WRAZ Z CZŁONKIEM ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.

Reprezentanci

dot
PrezydentKamila Anna Olek

Powiązania biznesowe

Cena: 63,00 zł | 1,00 kredyt

Kontrola zgodności

Sprawdź, czy Twój partner znajduje się na listach sankcji lub PEP, lub jest powiązany z negatywnymi informacjami publicznymi lub raportami organów ścigania. Zapewnij bezpieczeństwo i zgodność biznesową.
Kup
Cena: 76,22 zł | 1,00 kredyt

Osoby

Reprezentanci

1
Osobasort default icon
Tytułsort default icon
Kamila Anna Olek
Prezydent

Osoby sprawujące znaczną kontrolę

4
psc login icon

Osoby sprawujące znaczną kontrolę

Te informacje są dostępne w naszych raportach oraz dla użytkowników subskrypcji.

Wskaźniki finansowe

€

Zysk netto (zł)

-16 775

Zysk netto (zł)

-16 775

Sprawozdanie finansowe (Okredo)

Cena: 22,00 zł
Użytkownicy Premium: 1,00 kredyt
Wskaźnik
Obrót (zł)
Zysk przed opodatkowaniem (zł)
Zysk netto (zł)
Zapotrzebowanie na kapitał obrotowy (%)
info iconWskaźnik zapotrzebowania na kapitał obrotowy pokazuje, ile środków finansowych potrzebuje firma na rozwój i utrzymanie działalności.
Wskaźnik płynności
info iconliquidityRatio
Rentowność netto (%)
info iconWskaźnik ten jest powszechnie nazywany „dolnym punktem” firmy i stanowi prawdziwy wskaźnik jej rentowności. Pokazuje, ile zysku netto w wysokości 1 euro (lub innej jednostki monetarnej) generuje sprzedaż.
Słuszność (zł)
Zobowiązania bieżące (zł)
Zobowiązania długoterminowe (zł)
Aktywa trwałe (zł)
2022
22 248
-
-11 326
0,42
-
-50,91
-6 326
0
10 375
0
2023
24 622
-
-11 102
-
-
-45,09
-17 428
-
22 256
-
2024
12 400
-
-16 775
-
-
-135,28
-34 203
-
45 028
-
2024
12 400
-
-16 775
-
-
-135,28
-34 203
-
45 028
-

Obrót (zł)

2024

Obrót (zł)

12 400 złDescended-50 % *

Zysk przed opodatkowaniem (zł)

-

Zysk netto (zł)

-16 775 złDescended-51 % *

Zapotrzebowanie na kapitał obrotowy (%)

-

Wskaźnik płynności

-

Rentowność netto (%)

-135,28 %Descended-200,02 % *

Słuszność (zł)

-34 203 złDescended-96 % *

Zobowiązania bieżące (zł)

-

Zobowiązania długoterminowe (zł)

45 028 złAscended102 % *

Aktywa trwałe (zł)

-
*w ciągu ostatniego roku od wybranego okresu

Historia kredytowa

Liczba nieopłaconych długów

0

Największy dług

-

Kwota nieopłaconych długów

0,00 €

Najstarszy otwarty dług

-

Liczba nieopłaconych długów

0

Największy dług

-

Kwota nieopłaconych długów

0,00 €

Najstarszy otwarty dług

-

Raport kredytowy

Cena:
Nieopłacone długi
locked icon
Wierzyciel/Źródło danychsort default icon
Kwota długusort default icon
Data długusort default icon
Rodzaj długusort default icon
-
-
-
-
Historia spłat długów
locked icon
Wierzyciel/Źródło danychsort default icon
Kwota długusort default icon
Data długusort default icon
Data płatnościsort default icon
Rodzaj długusort default icon
-
-
-
-
-

Dokumenty

COMORNICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Dokumenty

4
Datasort default icon
Opissort default icon
29.06.2026
OD 01.01.2025 DO 31.12.2025
26.06.2025
OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
12.06.2024
OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
20.06.2023
OD 20.05.2022 DO 31.12.2022

Często Zadawane Pytania

Jaki jest aktualny status COMORNICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

toggle

COMORNICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest obecnie Aktywny. Firma została zarejestrowana 27.05.2022.

Gdzie mieści się COMORNICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

toggle

COMORNICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest zarejestrowana pod adresem UL. ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 82U, m. 25, 74-101, GRYFINO, POLSKA.

Czym zajmuje się COMORNICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

toggle

COMORNICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ działa w sektorze Działalność prawna (69.10.Z - PKD 2007).

Jaki jest roczny obrót COMORNICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

toggle

COMORNICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ osiągnął obrót w wysokości 12 400 PLN w 2024 roku.

Jaki jest zysk netto COMORNICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

toggle

COMORNICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ odnotował zysk netto w wysokości -16 775 PLN w 2024 roku.

Czy COMORNICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest wiarygodną firmą?

toggle

Ocena Pre-Score* COMORNICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to E, co wskazuje na bardzo niski poziom wiarygodności.

* Ocena kredytowa jest obliczana na podstawie danych finansowych, historii płatności i innych wskaźników ryzyka.

Czy COMORNICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ma jakieś niespłacone długi?

toggle

COMORNICUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie ma zarejestrowanych niespłaconych długów.