DIGITAL BITE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zarejestruj się, aby odblokować więcej danych na OkredoZarejestruj

DIGITAL BITE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kopiuj
copy info iconKopiuj

Kluczowe dane

Status

Aktywny

Numer KRS

0000704702Kopiuj
copy info iconKopiuj

REGON

36879168600000Kopiuj
copy info iconKopiuj

NIP/VAT

9512450047Kopiuj
copy info iconKopiuj

Data rejestracji VAT

06.12.2017

Status VAT

Aktywny

Postępowanie upadłościowe

Brak postępowań

Kontakty

Adres rejestrowy

Adres rejestrowy

UL. BIEDRONKI 23B, 02-946, WARSZAWA, POLSKAKopiuj
copy info iconKopiuj
Zobacz na mapie
Strona internetowa

Strona internetowa

WWW.DIGITALBITE.PL
None Pie Chart
no data iconNie obliczono
Najwyższa wiarygodnośćNajniższa wiarygodność

Wiarygodność

A - Najwyższa
B - Wysoka
C - Średnia
D - Niska
E - Najniższa
alter icon

Nie można obliczyć wyniku wstępnego, ponieważ firma opóźniła przesłanie sprawozdań finansowych.

Data założenia

21.11.2017

Kapitał zakładowy

5 000,00 PLN

Reprezentanci

3

Uprawnienia reprezentantów

DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Reprezentanci

dot
Prezes zarząduPiotr Jacek Tatarski
dot
Członek zarząduPaweł Tatarski
dot
Członek zarząduPaweł Michał Tatarski

Powiązania biznesowe

Cena: 63,00 zł | 1,00 kredyt

Kontrola zgodności

Sprawdź, czy Twój partner znajduje się na listach sankcji lub PEP, lub jest powiązany z negatywnymi informacjami publicznymi lub raportami organów ścigania. Zapewnij bezpieczeństwo i zgodność biznesową.
Kup
Cena: 76,22 zł | 1,00 kredyt

Osoby

Reprezentanci

3
Osobasort default icon
Tytułsort default icon
Piotr Jacek Tatarski
Prezes zarządu
Paweł Tatarski
Członek zarządu
Paweł Michał Tatarski
Członek zarządu

Osoby sprawujące znaczną kontrolę

3
psc login icon

Osoby sprawujące znaczną kontrolę

Te informacje są dostępne w naszych raportach oraz dla użytkowników subskrypcji.

Wskaźniki finansowe

DIGITAL BITE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie złożyła sprawozdań finansowych

DIGITAL BITE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie złożyła sprawozdań finansowych lub dane nie są publicznie dostępne. Proszę sprawdzić później – informacje mogą zostać zaktualizowane.

Historia kredytowa

Liczba nieopłaconych długów

0

Największy dług

-

Kwota nieopłaconych długów

0,00 €

Najstarszy otwarty dług

-

Liczba nieopłaconych długów

0

Największy dług

-

Kwota nieopłaconych długów

0,00 €

Najstarszy otwarty dług

-

Raport kredytowy

Cena:
Nieopłacone długi
locked icon
Wierzyciel/Źródło danychsort default icon
Kwota długusort default icon
Data długusort default icon
Rodzaj długusort default icon
-
-
-
-
Historia spłat długów
locked icon
Wierzyciel/Źródło danychsort default icon
Kwota długusort default icon
Data długusort default icon
Data płatnościsort default icon
Rodzaj długusort default icon
-
-
-
-
-

Dokumenty

DIGITAL BITE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Dokumenty

7
Datasort default icon
Opissort default icon
29.06.2026
OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
29.06.2026
OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
29.06.2026
OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
29.06.2026
OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
15.11.2021
OD 01.01.2020 DO 31.12.2020

Często Zadawane Pytania

Jaki jest aktualny status DIGITAL BITE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

toggle

DIGITAL BITE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest obecnie Aktywny. Firma została zarejestrowana 21.11.2017.

Gdzie mieści się DIGITAL BITE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

toggle

DIGITAL BITE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest zarejestrowana pod adresem UL. BIEDRONKI 23B, 02-946, WARSZAWA, POLSKA.

Czym zajmuje się DIGITAL BITE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

toggle

DIGITAL BITE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ działa w sektorze Agencje reklamowe (73.11.Z - PKD 2007).

Czy DIGITAL BITE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ma jakieś niespłacone długi?

toggle

DIGITAL BITE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie ma zarejestrowanych niespłaconych długów.