FUNDACJA "ITER NOSTRUM"
KopiujKluczowe dane
Status
Numer KRS
REGON
NIP/VAT
Data rejestracji VAT
Status VAT
Postępowanie upadłościowe
Kontakty
Adres rejestrowy
Strona internetowa
-Wiarygodność
Nie można obliczyć Prescore, ponieważ spółka nie złożyła sprawozdań finansowych do rejestru.
Data założenia
03.06.2019Kapitał zakładowy
Brak danychGłówna działalność
Organizatorzy konferencji i targów (82.30.Z - PKD 2007)Reprezentanci
4Uprawnienia reprezentantów
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU MOŻE DZIAŁAĆ SAMODZIELNIE SKŁADAJĄC OŚWIADCZENIE WOLI W IMIENIU FUNDACJIReprezentanci
Powiązania biznesowe
Kontrola zgodności
Sprawdź, czy Twój partner znajduje się na listach sankcji lub PEP, lub jest powiązany z negatywnymi informacjami publicznymi lub raportami organów ścigania. Zapewnij bezpieczeństwo i zgodność biznesową.Osoby
Reprezentanci
Osoba | Tytuł |
|---|---|
B***** J***** T*** | Prezes zarządu |
Zbigniew Leon Owczarek | Członek organu nadzorczego |
Marta Korżyńska | Członek organu nadzorczego |
Franciszek Leonard Kołtuniuk | Członek organu nadzorczego |
Osoby sprawujące znaczną kontrolę
Wskaźniki finansowe
FUNDACJA "ITER NOSTRUM" nie złożyła sprawozdań finansowych
FUNDACJA "ITER NOSTRUM" nie złożyła sprawozdań finansowych lub dane nie są publicznie dostępne. Proszę sprawdzić później – informacje mogą zostać zaktualizowane.
Historia kredytowa
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Raport kredytowy
Wierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Wierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Data płatności | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Dokumenty
FUNDACJA "ITER NOSTRUM" nie posiada dostępnych dokumentów
FUNDACJA "ITER NOSTRUM" nie złożyła żadnych dokumentów do publicznego rejestru. Brak sprawozdań finansowych, raportów rocznych ani innych zgłoszeń.
Często Zadawane Pytania
Jaki jest aktualny status FUNDACJA "ITER NOSTRUM"?
FUNDACJA "ITER NOSTRUM" jest obecnie Aktywny. Firma została zarejestrowana 03.06.2019.
Gdzie mieści się FUNDACJA "ITER NOSTRUM"?
FUNDACJA "ITER NOSTRUM" jest zarejestrowana pod adresem 7, 57-200, PAWŁOWICE, POLSKA.
Czym zajmuje się FUNDACJA "ITER NOSTRUM"?
FUNDACJA "ITER NOSTRUM" działa w sektorze Organizatorzy konferencji i targów (82.30.Z - PKD 2007).
Czy FUNDACJA "ITER NOSTRUM" ma jakieś niespłacone długi?
FUNDACJA "ITER NOSTRUM" nie ma zarejestrowanych niespłaconych długów.