FUNDACJA POWER CHERRY
KopiujKluczowe dane
Status
Numer KRS
REGON
NIP/VAT
Data rejestracji VAT
Status VAT
Postępowanie upadłościowe
Kontakty
Adres rejestrowy
Strona internetowa
-Wiarygodność
Nie można obliczyć wyniku wstępnego – konieczna jest ocena eksperta.
Data założenia
11.08.2026Kapitał zakładowy
Brak danychGłówna działalność
-Reprezentanci
2Uprawnienia reprezentantów
1. W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH DOTYCZĄCYCH ZOBOWIĄZAŃ LUB ROZPORZĄDZEŃ, KTÓRYCH WARTOŚĆ NIE PRZEKRACZA KWOTY 10 000 ZŁ (DZIESIĘĆ TYSIĘCY ZŁOTYCH), OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU FUNDACJI SKŁADA PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE. 2. W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH DOTYCZĄCYCH ZOBOWIĄZAŃ LUB ROZPORZĄDZEŃ, KTÓRYCH WARTOŚĆ PRZEKRACZA KWOTĘ 10 000 ZŁ (DZIESIĘĆ TYSIĘCY ZŁOTYCH), WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU, W TYM PREZESA, DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE. 3. W SPRAWACH NIEMAJĄTKOWYCH OŚWIADCZENIA WOLI SKŁADA PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE ALBO DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE.Powiązania biznesowe
Kontrola zgodności
Sprawdź, czy Twój partner znajduje się na listach sankcji lub PEP, lub jest powiązany z negatywnymi informacjami publicznymi lub raportami organów ścigania. Zapewnij bezpieczeństwo i zgodność biznesową.Osoby
Reprezentanci
Osoby sprawujące znaczną kontrolę
Wskaźniki finansowe
FUNDACJA POWER CHERRY nie złożyła sprawozdań finansowych
FUNDACJA POWER CHERRY nie złożyła sprawozdań finansowych lub dane nie są publicznie dostępne. Proszę sprawdzić później – informacje mogą zostać zaktualizowane.
Historia kredytowa
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Raport kredytowy
Wierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Wierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Data płatności | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Dokumenty
FUNDACJA POWER CHERRY nie posiada dostępnych dokumentów
FUNDACJA POWER CHERRY nie złożyła żadnych dokumentów do publicznego rejestru. Brak sprawozdań finansowych, raportów rocznych ani innych zgłoszeń.
Często Zadawane Pytania
Jaki jest aktualny status FUNDACJA POWER CHERRY?
FUNDACJA POWER CHERRY jest obecnie Aktywny. Firma została zarejestrowana 11.08.2026.
Gdzie mieści się FUNDACJA POWER CHERRY?
FUNDACJA POWER CHERRY jest zarejestrowana pod adresem PLAC 2 CZERWCA 10, 26-060, CHĘCINY, POLSKA.
Czy FUNDACJA POWER CHERRY ma jakieś niespłacone długi?
FUNDACJA POWER CHERRY nie ma zarejestrowanych niespłaconych długów.