FUNDACJA PRO DIVERSITY
KopiujKluczowe dane
Status
Numer KRS
REGON
NIP/VAT
Data rejestracji VAT
Status VAT
Postępowanie upadłościowe
Kontakty
Adres rejestrowy
Strona internetowa
WWW.PRODIVERSITY.PLWiarygodność
Nie można obliczyć wyniku wstępnego – konieczna jest ocena eksperta.
Data założenia
13.04.2017Kapitał zakładowy
Brak danychGłówna działalność
-Reprezentanci
2Uprawnienia reprezentantów
DO REPREZENTACJI FUNDACJI I SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI FUNDACJI JEST UPRAWNIONY: 1. PREZES ZARZĄDU JEDNOOSOBOWO, 2. TROJE CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE, 3. ORAZ KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU FUNDACJI JEDNOOSOBOWO DO KWOTY 1.500 ZŁ.Powiązania biznesowe
Kontrola zgodności
Sprawdź, czy Twój partner znajduje się na listach sankcji lub PEP, lub jest powiązany z negatywnymi informacjami publicznymi lub raportami organów ścigania. Zapewnij bezpieczeństwo i zgodność biznesową.Osoby
Reprezentanci
Osoby sprawujące znaczną kontrolę
Wskaźniki finansowe
FUNDACJA PRO DIVERSITY nie złożyła sprawozdań finansowych
FUNDACJA PRO DIVERSITY nie złożyła sprawozdań finansowych lub dane nie są publicznie dostępne. Proszę sprawdzić później – informacje mogą zostać zaktualizowane.
Historia kredytowa
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Raport kredytowy
Wierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Wierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Data płatności | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Dokumenty
FUNDACJA PRO DIVERSITY nie posiada dostępnych dokumentów
FUNDACJA PRO DIVERSITY nie złożyła żadnych dokumentów do publicznego rejestru. Brak sprawozdań finansowych, raportów rocznych ani innych zgłoszeń.
Często Zadawane Pytania
Jaki jest aktualny status FUNDACJA PRO DIVERSITY?
FUNDACJA PRO DIVERSITY jest obecnie Aktywny. Firma została zarejestrowana 13.04.2017.
Gdzie mieści się FUNDACJA PRO DIVERSITY?
FUNDACJA PRO DIVERSITY jest zarejestrowana pod adresem UL. JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA 7/9, m. 167A, 02-022, WARSZAWA, POLSKA.
Czy FUNDACJA PRO DIVERSITY ma jakieś niespłacone długi?
FUNDACJA PRO DIVERSITY nie ma zarejestrowanych niespłaconych długów.