PAVO PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KopiujKluczowe dane
Status
Numer KRS
REGON
NIP/VAT
Data rejestracji VAT
Status VAT
Postępowanie upadłościowe
Kontakty
Adres rejestrowy
Strona internetowa
PAVOPROJEKT.PLWiarygodność
Nie można obliczyć wyniku wstępnego, ponieważ firma opóźniła przesłanie sprawozdań finansowych lub jeszcze ich nie otrzymaliśmy.
Data założenia
06.04.2017Kapitał zakładowy
5 000,00 PLNGłówna działalność
Działalność architektoniczna (71.11.Z - PKD 2007)Reprezentanci
1Uprawnienia reprezentantów
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADAKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.Powiązania biznesowe
Kontrola zgodności
Sprawdź, czy Twój partner znajduje się na listach sankcji lub PEP, lub jest powiązany z negatywnymi informacjami publicznymi lub raportami organów ścigania. Zapewnij bezpieczeństwo i zgodność biznesową.Osoby
Reprezentanci
Osoby sprawujące znaczną kontrolę
Wskaźniki finansowe
Zysk netto (zł)
105 648Zysk netto (zł)
105 648Sprawozdanie finansowe (Okredo)
Użytkownicy Premium: 1,00 kredyt
| Wskaźnik |
|---|
| Obrót (zł) |
| Zysk przed opodatkowaniem (zł) |
| Zysk netto (zł) |
| Zapotrzebowanie na kapitał obrotowy (%) |
| Wskaźnik płynności |
| Rentowność netto (%) |
| Słuszność (zł) |
| Zobowiązania bieżące (zł) |
| Zobowiązania długoterminowe (zł) |
| Aktywa trwałe (zł) |
| 2022 |
|---|
| 499 600 |
| 118 492 |
| 107 435 |
| 0,26 |
| 3,14 |
| 21,50 |
| 169 425 |
| 61 692 |
| - |
| 37 403 |
| 2023 |
|---|
| 583 800 |
| 122 282 |
| 111 277 |
| 0,42 |
| 1,55 |
| 19,06 |
| 280 703 |
| 444 718 |
| - |
| 37 403 |
| 2024 |
|---|
| 789 150 |
| 116 097 |
| 105 648 |
| 0,46 |
| 2,21 |
| 13,39 |
| 386 205 |
| 303 549 |
| - |
| 20 203 |
| 2024 |
|---|
| 789 150 |
| 116 097 |
| 105 648 |
| 0,46 |
| 2,21 |
| 13,39 |
| 386 205 |
| 303 549 |
| - |
| 20 203 |
2024
Obrót (zł)
789 150 zł35 % *
Zysk przed opodatkowaniem (zł)
116 097 zł-5 % *
Zysk netto (zł)
105 648 zł-5 % *
Zapotrzebowanie na kapitał obrotowy (%)
0,46 9,52 % *
Wskaźnik płynności
2,21 42,58 % *
Rentowność netto (%)
13,39 %-29,75 % *
Słuszność (zł)
386 205 zł38 % *
Zobowiązania bieżące (zł)
303 549 zł-32 % *
Zobowiązania długoterminowe (zł)
-Aktywa trwałe (zł)
20 203 zł-46 % *
Historia kredytowa
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Raport kredytowy
Wierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Wierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Data płatności | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Dokumenty
PAVO PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Dokumenty
Data | Opis |
|---|---|
18.08.2026 | OD 01.01.2025 DO 31.12.2025 |
11.07.2025 | OD 01.01.2024 DO 31.12.2024 |
21.08.2024 | OD 01.01.2023 DO 31.12.2023 |
25.07.2023 | OD 01.01.2022 DO 31.12.2022 |
24.07.2023 | OD 01.01.2021 DO 31.12.2021 |
AboutCompany.AboutDescription
AboutCompany.About PAVO PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PAVO PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ is a aktywny company in Poland. It was incorporated on 06.04.2017 and is registered under company number 0000672640. Its registered office is located at UL. KLECIŃSKA 125, 54-413, WROCŁAW, POLSKA. The company's registered activity is Działalność architektoniczna (71.11.Z - PKD 2007).Często Zadawane Pytania
Jaki jest aktualny status PAVO PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
PAVO PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest obecnie Aktywny. Firma została zarejestrowana 06.04.2017.
Gdzie mieści się PAVO PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
PAVO PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest zarejestrowana pod adresem UL. KLECIŃSKA 125, 54-413, WROCŁAW, POLSKA.
Czym zajmuje się PAVO PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
PAVO PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ działa w sektorze Działalność architektoniczna (71.11.Z - PKD 2007).
Jaki jest roczny obrót PAVO PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
PAVO PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ osiągnął obrót w wysokości 789 150 PLN w 2024 roku.
Jaki jest zysk netto PAVO PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
PAVO PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ odnotował zysk netto w wysokości 105 648 PLN w 2024 roku.
Czy PAVO PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ma jakieś niespłacone długi?
PAVO PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie ma zarejestrowanych niespłaconych długów.