PERMA-GUARD EUROPE SOLLARIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KopiujKluczowe dane
Status
Numer KRS
REGON
NIP/VAT
Data rejestracji VAT
Status VAT
Postępowanie upadłościowe
Kontakty
Adres rejestrowy
Strona internetowa
-Wiarygodność
Nie można obliczyć wyniku wstępnego, ponieważ firma opóźniła przesłanie sprawozdań finansowych.
Data założenia
04.08.2004Kapitał zakładowy
50 000,00 PLNGłówna działalność
Sprzedaż detaliczna prowadzona za pośrednictwem domów sprzedaży wysyłkowej lub przez Internet (47.91.Z - PKD 2007)Reprezentanci
1Uprawnienia reprezentantów
W PRZYPADKU, GDY ZARZĄD JEST WIELOOSOBOWY, SPÓŁKA JEST REPREZENTOWANA PRZEZ PREZESA ZARZĄD SAMODZIELNIE, ALBO PRZEZ DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE, ALBO PRZEZ JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE PROKURENTEM. W PRZYPADKU, GDY ZARZĄD JEST JEDNOOSOBOWY, CZŁONEK ZARZĄDU REPREZENTUJE SPÓŁKI SAMODZIELNIE.Powiązania biznesowe
Kontrola zgodności
Sprawdź, czy Twój partner znajduje się na listach sankcji lub PEP, lub jest powiązany z negatywnymi informacjami publicznymi lub raportami organów ścigania. Zapewnij bezpieczeństwo i zgodność biznesową.Osoby
Reprezentanci
Osoby sprawujące znaczną kontrolę
Wskaźniki finansowe
Zysk netto (zł)
-83 088Zysk netto (zł)
-83 088Sprawozdanie finansowe (Okredo)
Użytkownicy Premium: 1,00 kredyt
| Wskaźnik |
|---|
| Obrót (zł) |
| Zysk przed opodatkowaniem (zł) |
| Zysk netto (zł) |
| Zapotrzebowanie na kapitał obrotowy (%) |
| Wskaźnik płynności |
| Rentowność netto (%) |
| Słuszność (zł) |
| Zobowiązania bieżące (zł) |
| Zobowiązania długoterminowe (zł) |
| Aktywa trwałe (zł) |
| 2022 |
|---|
| 520 075 |
| -2 947 |
| -2 947 |
| 1,59 |
| 18,70 |
| -0,57 |
| 856 542 |
| 46 656 |
| 0 |
| 30 821 |
| 2023 |
|---|
| 587 881 |
| -175 219 |
| -175 219 |
| 1,12 |
| 14,77 |
| -29,81 |
| 681 323 |
| 47 784 |
| 0 |
| 23 569 |
| 2024 |
|---|
| 803 417 |
| -83 088 |
| -83 088 |
| 0,72 |
| 5,47 |
| -10,34 |
| 598 235 |
| 130 166 |
| 0 |
| - |
| 2024 |
|---|
| 803 417 |
| -83 088 |
| -83 088 |
| 0,72 |
| 5,47 |
| -10,34 |
| 598 235 |
| 130 166 |
| 0 |
| - |
2024
Obrót (zł)
803 417 zł37 % *
Zysk przed opodatkowaniem (zł)
-83 088 zł53 % *
Zysk netto (zł)
-83 088 zł53 % *
Zapotrzebowanie na kapitał obrotowy (%)
0,72 -35,71 % *
Wskaźnik płynności
5,47 -62,97 % *
Rentowność netto (%)
-10,34 %65,31 % *
Słuszność (zł)
598 235 zł-12 % *
Zobowiązania bieżące (zł)
130 166 zł172 % *
Zobowiązania długoterminowe (zł)
0 zł- *
Aktywa trwałe (zł)
-Historia kredytowa
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Raport kredytowy
Wierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Wierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Data płatności | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Dokumenty
PERMA-GUARD EUROPE SOLLARIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Dokumenty
Data | Opis |
|---|---|
13.08.2026 | OD 01.01.2025 DO 31.12.2025 |
07.07.2025 | OD 01.01.2024 DO 31.12.2024 |
13.07.2024 | OD 01.01.2023 DO 31.12.2023 |
07.06.2023 | OD 01.01.2022 DO 31.12.2022 |
13.07.2022 | OD 01.01.2021 DO 31.12.2021 |
Często Zadawane Pytania
Jaki jest aktualny status PERMA-GUARD EUROPE SOLLARIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
PERMA-GUARD EUROPE SOLLARIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest obecnie Aktywny. Firma została zarejestrowana 04.08.2004.
Gdzie mieści się PERMA-GUARD EUROPE SOLLARIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
PERMA-GUARD EUROPE SOLLARIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest zarejestrowana pod adresem UL. GÓRNA 22, 05-400, OTWOCK, POLSKA.
Czym zajmuje się PERMA-GUARD EUROPE SOLLARIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
PERMA-GUARD EUROPE SOLLARIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ działa w sektorze Sprzedaż detaliczna prowadzona za pośrednictwem domów sprzedaży wysyłkowej lub przez Internet (47.91.Z - PKD 2007).
Jaki jest roczny obrót PERMA-GUARD EUROPE SOLLARIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
PERMA-GUARD EUROPE SOLLARIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ osiągnął obrót w wysokości 803 417 PLN w 2024 roku.
Jaki jest zysk netto PERMA-GUARD EUROPE SOLLARIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
PERMA-GUARD EUROPE SOLLARIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ odnotował zysk netto w wysokości -83 088 PLN w 2024 roku.
Czy PERMA-GUARD EUROPE SOLLARIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ma jakieś niespłacone długi?
PERMA-GUARD EUROPE SOLLARIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie ma zarejestrowanych niespłaconych długów.