"PRZYSZŁOŚĆ OLESZEK"
KopiujKluczowe dane
Status
Numer KRS
REGON
NIP/VAT
Data rejestracji VAT
Status VAT
Postępowanie upadłościowe
Kontakty
Adres rejestrowy
Strona internetowa
-Wiarygodność
Nie można obliczyć wyniku wstępnego – konieczna jest ocena eksperta.
Data założenia
17.06.2009Kapitał zakładowy
Brak danychGłówna działalność
-Reprezentanci
4Uprawnienia reprezentantów
DO REPREZENTOWANIA STOWARZYSZENIA ORAZ ZACIĄGANIA ZOBOWIĄZAŃ MAJĄTKOWYCH JEST UPRAWNIONY PREZES LUB WICEPREZES ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z DOWOLNYM INNYM CZŁONKIEM ZARZĄDU.Reprezentanci
Powiązania biznesowe
Kontrola zgodności
Sprawdź, czy Twój partner znajduje się na listach sankcji lub PEP, lub jest powiązany z negatywnymi informacjami publicznymi lub raportami organów ścigania. Zapewnij bezpieczeństwo i zgodność biznesową.Osoby
Reprezentanci
Osoba | Tytuł |
|---|---|
Elżbieta Lasia | Wiceprezes zarządu |
Danuta Prędka | Prezydent |
Marta Lamentowicz | Skarbnik |
Alicja Lechowska | Sekretarz |
Osoby sprawujące znaczną kontrolę
Wskaźniki finansowe
"PRZYSZŁOŚĆ OLESZEK" nie złożyła sprawozdań finansowych
"PRZYSZŁOŚĆ OLESZEK" nie złożyła sprawozdań finansowych lub dane nie są publicznie dostępne. Proszę sprawdzić później – informacje mogą zostać zaktualizowane.
Historia kredytowa
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Raport kredytowy
Wierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Wierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Data płatności | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Dokumenty
"PRZYSZŁOŚĆ OLESZEK" nie posiada dostępnych dokumentów
"PRZYSZŁOŚĆ OLESZEK" nie złożyła żadnych dokumentów do publicznego rejestru. Brak sprawozdań finansowych, raportów rocznych ani innych zgłoszeń.
Często Zadawane Pytania
Jaki jest aktualny status "PRZYSZŁOŚĆ OLESZEK"?
"PRZYSZŁOŚĆ OLESZEK" jest obecnie Aktywny. Firma została zarejestrowana 17.06.2009.
Gdzie mieści się "PRZYSZŁOŚĆ OLESZEK"?
"PRZYSZŁOŚĆ OLESZEK" jest zarejestrowana pod adresem 39, 28-100, OLESZKI, POLSKA.
Czy "PRZYSZŁOŚĆ OLESZEK" ma jakieś niespłacone długi?
"PRZYSZŁOŚĆ OLESZEK" nie ma zarejestrowanych niespłaconych długów.