PURE INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KopiujKluczowe dane
Status
Numer KRS
REGON
NIP/VAT
Data rejestracji VAT
Status VAT
Postępowanie upadłościowe
Kontakty
Adres rejestrowy
Strona internetowa
-Wiarygodność
Nie można obliczyć wyniku wstępnego, ponieważ firma opóźniła przesłanie sprawozdań finansowych lub jeszcze ich nie otrzymaliśmy.
Data założenia
13.01.2020Kapitał zakładowy
12 000,00 PLNGłówna działalność
Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków mieszkalnych (68.12.A - PKD 2025)Reprezentanci
4Uprawnienia reprezentantów
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.Powiązania biznesowe
Kontrola zgodności
Sprawdź, czy Twój partner znajduje się na listach sankcji lub PEP, lub jest powiązany z negatywnymi informacjami publicznymi lub raportami organów ścigania. Zapewnij bezpieczeństwo i zgodność biznesową.Osoby
Reprezentanci
Osoby sprawujące znaczną kontrolę
Wskaźniki finansowe
Zysk netto (zł)
1 918 306Zysk netto (zł)
1 918 306Sprawozdanie finansowe (Okredo)
Użytkownicy Premium: 1,00 kredyt
| Wskaźnik |
|---|
| Obrót (zł) |
| Zysk przed opodatkowaniem (zł) |
| Zysk netto (zł) |
| Zapotrzebowanie na kapitał obrotowy (%) |
| Wskaźnik płynności |
| Rentowność netto (%) |
| Słuszność (zł) |
| Zobowiązania bieżące (zł) |
| Zobowiązania długoterminowe (zł) |
| Aktywa trwałe (zł) |
| 2021 |
|---|
| 230 585 |
| -942 728 |
| -942 728 |
| 8,83 |
| 1,10 |
| -408,84 |
| -1 149 703 |
| 21 347 591 |
| 3 260 203 |
| 79 463 |
| 2022 |
|---|
| 12 523 133 |
| 310 734 |
| 310 734 |
| 1,88 |
| 10,90 |
| 2,48 |
| -838 970 |
| 2 375 293 |
| 3 082 000 |
| 128 155 |
| 2023 |
|---|
| 22 132 466 |
| 2 239 210 |
| 1 918 306 |
| 0,18 |
| 5,07 |
| 8,67 |
| 1 069 091 |
| 1 001 913 |
| 2 850 000 |
| 606 337 |
| 2023 |
|---|
| 22 132 466 |
| 2 239 210 |
| 1 918 306 |
| 0,18 |
| 5,07 |
| 8,67 |
| 1 069 091 |
| 1 001 913 |
| 2 850 000 |
| 606 337 |
2023
Obrót (zł)
22 132 466 zł77 % *
Zysk przed opodatkowaniem (zł)
2 239 210 zł621 % *
Zysk netto (zł)
1 918 306 zł517 % *
Zapotrzebowanie na kapitał obrotowy (%)
0,18 -90,43 % *
Wskaźnik płynności
5,07 -53,49 % *
Rentowność netto (%)
8,67 %249,60 % *
Słuszność (zł)
1 069 091 zł227 % *
Zobowiązania bieżące (zł)
1 001 913 zł-58 % *
Zobowiązania długoterminowe (zł)
2 850 000 zł-8 % *
Aktywa trwałe (zł)
606 337 zł373 % *
Historia kredytowa
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Raport kredytowy
Wierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Wierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Data płatności | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Dokumenty
PURE INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Dokumenty
Data | Opis |
|---|---|
29.07.2026 | OD 01.01.2025 DO 31.12.2025 |
04.12.2025 | OD 01.01.2024 DO 31.12.2024 |
28.10.2024 | OD 01.01.2022 DO 31.12.2022 |
28.10.2024 | OD 01.01.2023 DO 31.12.2023 |
23.10.2024 | OD 01.01.2021 DO 31.12.2021 |
AboutCompany.AboutDescription
AboutCompany.About PURE INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PURE INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ is a aktywny company in Poland. It was incorporated on 13.01.2020 and is registered under company number 0000823125. Its registered office is located at UL. AKACJOWA 4N-P, 55-040, ŚLĘZA, POLSKA. The company's registered activity is Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków mieszkalnych (68.12.A - PKD 2025).Często Zadawane Pytania
Jaki jest aktualny status PURE INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
PURE INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest obecnie Aktywny. Firma została zarejestrowana 13.01.2020.
Gdzie mieści się PURE INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
PURE INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest zarejestrowana pod adresem UL. AKACJOWA 4N-P, 55-040, ŚLĘZA, POLSKA.
Czym zajmuje się PURE INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
PURE INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ działa w sektorze Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków mieszkalnych (68.12.A - PKD 2025).
Jaki jest roczny obrót PURE INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
PURE INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ osiągnął obrót w wysokości 22 132 466 PLN w 2023 roku.
Jaki jest zysk netto PURE INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
PURE INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ odnotował zysk netto w wysokości 1 918 306 PLN w 2023 roku.
Czy PURE INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ma jakieś niespłacone długi?
PURE INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie ma zarejestrowanych niespłaconych długów.