QXYZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zarejestruj się, aby odblokować więcej danych na OkredoZarejestruj

QXYZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kopiuj
copy info iconKopiuj

Kluczowe dane

Status

Nieaktywny

Numer KRS

0000935431Kopiuj
copy info iconKopiuj

REGON

52055587600000Kopiuj
copy info iconKopiuj

NIP/VAT

5862374675Kopiuj
copy info iconKopiuj

Data rejestracji VAT

11.04.2022

Status VAT

Nieaktywny

Postępowanie upadłościowe

Brak postępowań

Kontakty

Adres rejestrowy

Adres rejestrowy

GDYNIA, POLSKAKopiuj
copy info iconKopiuj
Zobacz na mapie
Strona internetowa

Strona internetowa

-
None Pie Chart
no data iconNie obliczono
Najwyższa wiarygodnośćNajniższa wiarygodność

Wiarygodność

A - Najwyższa
B - Wysoka
C - Średnia
D - Niska
E - Najniższa
alter icon

Nie można obliczyć wyniku wstępnego – firma nie jest aktywna.

Data założenia

29.11.2021

Kapitał zakładowy

Brak danych

Główna działalność

-

Reprezentanci

0

Uprawnienia reprezentantów

DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Reprezentanci

blue dotBrak reprezentantów

Powiązania biznesowe

Cena: 63,00 zł | 1,00 kredyt

Kontrola zgodności

Sprawdź, czy Twój partner znajduje się na listach sankcji lub PEP, lub jest powiązany z negatywnymi informacjami publicznymi lub raportami organów ścigania. Zapewnij bezpieczeństwo i zgodność biznesową.
Kup
Cena: 76,22 zł | 1,00 kredyt

Osoby

Reprezentanci

0
Osobasort default icon
Tytułsort default icon
-
-

Osoby sprawujące znaczną kontrolę

0
psc login icon

Osoby sprawujące znaczną kontrolę

Te informacje są dostępne w naszych raportach oraz dla użytkowników subskrypcji.

Wskaźniki finansowe

QXYZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie złożyła sprawozdań finansowych

QXYZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie złożyła sprawozdań finansowych lub dane nie są publicznie dostępne. Proszę sprawdzić później – informacje mogą zostać zaktualizowane.

Historia kredytowa

Liczba nieopłaconych długów

0

Największy dług

-

Kwota nieopłaconych długów

0,00 €

Najstarszy otwarty dług

-

Liczba nieopłaconych długów

0

Największy dług

-

Kwota nieopłaconych długów

0,00 €

Najstarszy otwarty dług

-

Raport kredytowy

Cena:
Nieopłacone długi
locked icon
Wierzyciel/Źródło danychsort default icon
Kwota długusort default icon
Data długusort default icon
Rodzaj długusort default icon
-
-
-
-
Historia spłat długów
locked icon
Wierzyciel/Źródło danychsort default icon
Kwota długusort default icon
Data długusort default icon
Data płatnościsort default icon
Rodzaj długusort default icon
-
-
-
-
-

Dokumenty

QXYZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie posiada dostępnych dokumentów

QXYZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie złożyła żadnych dokumentów do publicznego rejestru. Brak sprawozdań finansowych, raportów rocznych ani innych zgłoszeń.

Często Zadawane Pytania

Jaki jest aktualny status QXYZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

toggle

QXYZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest obecnie Nieaktywny. Firma została zarejestrowana 29.11.2021.

Gdzie mieści się QXYZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

toggle

QXYZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest zarejestrowana pod adresem GDYNIA, POLSKA.

Czy QXYZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ma jakieś niespłacone długi?

toggle

QXYZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie ma zarejestrowanych niespłaconych długów.