SAFE DRIVING KOWALCZYK & TAJSIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KopiujKluczowe dane
Status
Numer KRS
REGON
NIP/VAT
Data rejestracji VAT
Status VAT
Postępowanie upadłościowe
Kontakty
Adres rejestrowy
Strona internetowa
WWW.SAFEDRIVING.PLWiarygodność
Nie można obliczyć wyniku wstępnego, ponieważ firma opóźniła przesłanie sprawozdań finansowych lub jeszcze ich nie otrzymaliśmy.
Data założenia
27.01.2022Kapitał zakładowy
5 000,00 PLNGłówna działalność
Zajęcia w szkole jazdy (85.53.Z - PKD 2007)Reprezentanci
2Uprawnienia reprezentantów
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.Powiązania biznesowe
Kontrola zgodności
Sprawdź, czy Twój partner znajduje się na listach sankcji lub PEP, lub jest powiązany z negatywnymi informacjami publicznymi lub raportami organów ścigania. Zapewnij bezpieczeństwo i zgodność biznesową.Osoby
Reprezentanci
Osoby sprawujące znaczną kontrolę
Wskaźniki finansowe
Zysk netto (zł)
37 221Zysk netto (zł)
37 221Sprawozdanie finansowe (Okredo)
Użytkownicy Premium: 1,00 kredyt
| Wskaźnik |
|---|
| Obrót (zł) |
| Zysk przed opodatkowaniem (zł) |
| Zysk netto (zł) |
| Zapotrzebowanie na kapitał obrotowy (%) |
| Wskaźnik płynności |
| Rentowność netto (%) |
| Słuszność (zł) |
| Zobowiązania bieżące (zł) |
| Zobowiązania długoterminowe (zł) |
| Aktywa trwałe (zł) |
| 2022 |
|---|
| 608 294 |
| - |
| 163 551 |
| 0,27 |
| 5,67 |
| 26,89 |
| 166 380 |
| 35 620 |
| 0 |
| 0 |
| 2023 |
|---|
| 837 458 |
| - |
| -5 467 |
| 0,20 |
| 16,54 |
| -0,65 |
| 83 149 |
| 11 001 |
| 87 754 |
| 0 |
| 2024 |
|---|
| 1 203 024 |
| - |
| 37 221 |
| 0,20 |
| - |
| 3,09 |
| 167 803 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| 2024 |
|---|
| 1 203 024 |
| - |
| 37 221 |
| 0,20 |
| - |
| 3,09 |
| 167 803 |
| 0 |
| 0 |
| - |
2024
Obrót (zł)
1 203 024 zł44 % *
Zysk przed opodatkowaniem (zł)
-Zysk netto (zł)
37 221 zł781 % *
Zapotrzebowanie na kapitał obrotowy (%)
0,20 0,00 % *
Wskaźnik płynności
-Rentowność netto (%)
3,09 %575,38 % *
Słuszność (zł)
167 803 zł102 % *
Zobowiązania bieżące (zł)
0 zł-100 % *
Zobowiązania długoterminowe (zł)
0 zł-100 % *
Aktywa trwałe (zł)
-Historia kredytowa
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Raport kredytowy
Wierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Wierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Data płatności | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Dokumenty
SAFE DRIVING KOWALCZYK & TAJSIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Dokumenty
Data | Opis |
|---|---|
06.07.2026 | OD 01.01.2025 DO 31.12.2025 |
30.06.2025 | OD 01.01.2024 DO 31.12.2024 |
15.07.2024 | OD 01.01.2023 DO 31.12.2023 |
15.07.2023 | OD 27.01.2022 DO 31.12.2022 |
AboutCompany.AboutDescription
AboutCompany.About SAFE DRIVING KOWALCZYK & TAJSIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SAFE DRIVING KOWALCZYK & TAJSIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ is a aktywny company in Poland. It was incorporated on 27.01.2022 and is registered under company number 0000949669. Its registered office is located at AL. PIASTÓW 2A, m. 2, 52-425, WROCŁAW, POLSKA. The company's registered activity is Zajęcia w szkole jazdy (85.53.Z - PKD 2007).Często Zadawane Pytania
Jaki jest aktualny status SAFE DRIVING KOWALCZYK & TAJSIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
SAFE DRIVING KOWALCZYK & TAJSIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest obecnie Aktywny. Firma została zarejestrowana 27.01.2022.
Gdzie mieści się SAFE DRIVING KOWALCZYK & TAJSIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
SAFE DRIVING KOWALCZYK & TAJSIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest zarejestrowana pod adresem AL. PIASTÓW 2A, m. 2, 52-425, WROCŁAW, POLSKA.
Czym zajmuje się SAFE DRIVING KOWALCZYK & TAJSIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
SAFE DRIVING KOWALCZYK & TAJSIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ działa w sektorze Zajęcia w szkole jazdy (85.53.Z - PKD 2007).
Jaki jest roczny obrót SAFE DRIVING KOWALCZYK & TAJSIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
SAFE DRIVING KOWALCZYK & TAJSIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ osiągnął obrót w wysokości 1 203 024 PLN w 2024 roku.
Jaki jest zysk netto SAFE DRIVING KOWALCZYK & TAJSIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
SAFE DRIVING KOWALCZYK & TAJSIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ odnotował zysk netto w wysokości 37 221 PLN w 2024 roku.
Czy SAFE DRIVING KOWALCZYK & TAJSIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ma jakieś niespłacone długi?
SAFE DRIVING KOWALCZYK & TAJSIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie ma zarejestrowanych niespłaconych długów.