STOWARZYSZENIE WSPIERANIA EDUKACJI ZAWODOWEJ "WABAR" W BARLINKU
KopiujKluczowe dane
Status
Numer KRS
REGON
NIP/VAT
Data rejestracji VAT
Status VAT
Postępowanie upadłościowe
Kontakty
Adres rejestrowy
Strona internetowa
HTTP://SWBARLINEK.EU.INTERIA.PLWiarygodność
Nie można obliczyć wyniku wstępnego, ponieważ firma opóźniła przesłanie sprawozdań finansowych.
Data założenia
30.10.2007Kapitał zakładowy
Brak danychGłówna działalność
Pozostałe formy edukacji pozaszkolnej, gdzie indziej niesklasyfikowane (85.59.B - PKD 2007)Reprezentanci
6Uprawnienia reprezentantów
DO ZAWIERANIA WSZYSTKICH UMÓW, UDZIELANIA PEŁNOMOCNICTWA I SKŁADANIA INNYCH OŚWIADCZEŃ WOLI W SZCZEGÓLNOŚCI W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH WYMAGANY JEST PODPIS PREZESA ALBO DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH STOWARZYSZENIA ORAZ PODPISYWANIA UMÓW I ZOBOWIĄZAŃ W JEGO IMIENIU, UDZIELENIA PEŁNOMOCNICTWA UPRAWNIONY JEST PREZES SAMODZIELNIE ALBO DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE.Powiązania biznesowe
Kontrola zgodności
Sprawdź, czy Twój partner znajduje się na listach sankcji lub PEP, lub jest powiązany z negatywnymi informacjami publicznymi lub raportami organów ścigania. Zapewnij bezpieczeństwo i zgodność biznesową.Osoby
Reprezentanci
Osoby sprawujące znaczną kontrolę
Wskaźniki finansowe
Zysk netto (zł)
-17 917Zysk netto (zł)
-17 917Sprawozdanie finansowe (Okredo)
Użytkownicy Premium: 1,00 kredyt
| Wskaźnik |
|---|
| Obrót (zł) |
| Zysk przed opodatkowaniem (zł) |
| Zysk netto (zł) |
| Zapotrzebowanie na kapitał obrotowy (%) |
| Wskaźnik płynności |
| Rentowność netto (%) |
| Słuszność (zł) |
| Zobowiązania bieżące (zł) |
| Zobowiązania długoterminowe (zł) |
| Aktywa trwałe (zł) |
| 2022 |
|---|
| 676 906 |
| 107 260 |
| 107 260 |
| 0,32 |
| 67,97 |
| 15,85 |
| 232 494 |
| 3 265 |
| 0 |
| 13 846 |
| 2023 |
|---|
| 727 197 |
| -84 979 |
| -84 979 |
| 0,18 |
| 26,48 |
| -11,69 |
| 101 235 |
| 5 235 |
| 0 |
| 28 600 |
| 2024 |
|---|
| 656 989 |
| -17 917 |
| -17 917 |
| 0,22 |
| 17,80 |
| -2,73 |
| 123 156 |
| 8 604 |
| 0 |
| - |
| 2024 |
|---|
| 656 989 |
| -17 917 |
| -17 917 |
| 0,22 |
| 17,80 |
| -2,73 |
| 123 156 |
| 8 604 |
| 0 |
| - |
2024
Obrót (zł)
656 989 zł-10 % *
Zysk przed opodatkowaniem (zł)
-17 917 zł79 % *
Zysk netto (zł)
-17 917 zł79 % *
Zapotrzebowanie na kapitał obrotowy (%)
0,22 22,22 % *
Wskaźnik płynności
17,80 -32,78 % *
Rentowność netto (%)
-2,73 %76,65 % *
Słuszność (zł)
123 156 zł22 % *
Zobowiązania bieżące (zł)
8 604 zł64 % *
Zobowiązania długoterminowe (zł)
0 zł- *
Aktywa trwałe (zł)
-Historia kredytowa
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Raport kredytowy
Wierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Wierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Data płatności | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Dokumenty
STOWARZYSZENIE WSPIERANIA EDUKACJI ZAWODOWEJ "WABAR" W BARLINKU Dokumenty
Data | Opis |
|---|---|
15.07.2026 | OD 01.01.2025 DO 31.12.2025 |
10.07.2025 | OD 01.01.2024 DO 31.12.2024 |
18.07.2024 | OD 01.01.2023 DO 31.12.2023 |
05.07.2023 | OD 01.01.2022 DO 31.12.2022 |
16.09.2022 | OD 01.01.2021 DO 31.12.2021 |
Często Zadawane Pytania
Jaki jest aktualny status STOWARZYSZENIE WSPIERANIA EDUKACJI ZAWODOWEJ "WABAR" W BARLINKU?
STOWARZYSZENIE WSPIERANIA EDUKACJI ZAWODOWEJ "WABAR" W BARLINKU jest obecnie Aktywny. Firma została zarejestrowana 30.10.2007.
Gdzie mieści się STOWARZYSZENIE WSPIERANIA EDUKACJI ZAWODOWEJ "WABAR" W BARLINKU?
STOWARZYSZENIE WSPIERANIA EDUKACJI ZAWODOWEJ "WABAR" W BARLINKU jest zarejestrowana pod adresem SZOSOWA 2, 74-320, BARLINEK, POLSKA.
Czym zajmuje się STOWARZYSZENIE WSPIERANIA EDUKACJI ZAWODOWEJ "WABAR" W BARLINKU?
STOWARZYSZENIE WSPIERANIA EDUKACJI ZAWODOWEJ "WABAR" W BARLINKU działa w sektorze Pozostałe formy edukacji pozaszkolnej, gdzie indziej niesklasyfikowane (85.59.B - PKD 2007).
Jaki jest roczny obrót STOWARZYSZENIE WSPIERANIA EDUKACJI ZAWODOWEJ "WABAR" W BARLINKU?
STOWARZYSZENIE WSPIERANIA EDUKACJI ZAWODOWEJ "WABAR" W BARLINKU osiągnął obrót w wysokości 656 989 PLN w 2024 roku.
Jaki jest zysk netto STOWARZYSZENIE WSPIERANIA EDUKACJI ZAWODOWEJ "WABAR" W BARLINKU?
STOWARZYSZENIE WSPIERANIA EDUKACJI ZAWODOWEJ "WABAR" W BARLINKU odnotował zysk netto w wysokości -17 917 PLN w 2024 roku.
Czy STOWARZYSZENIE WSPIERANIA EDUKACJI ZAWODOWEJ "WABAR" W BARLINKU ma jakieś niespłacone długi?
STOWARZYSZENIE WSPIERANIA EDUKACJI ZAWODOWEJ "WABAR" W BARLINKU nie ma zarejestrowanych niespłaconych długów.