ZAKŁADY ODZIEŻOWE TARNOWSKIE GÓRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KopiujKluczowe dane
Status
Numer KRS
REGON
NIP/VAT
Data rejestracji VAT
Status VAT
Postępowanie upadłościowe
Kontakty
Adres rejestrowy
Strona internetowa
-Wiarygodność
Nie można obliczyć wyniku wstępnego, ponieważ firma opóźniła przesłanie sprawozdań finansowych.
Data założenia
02.03.2011Kapitał zakładowy
5 400,00 PLNGłówna działalność
Produkcja odzieży wierzchniej (14.21.Z - PKD 2025)Reprezentanci
2Uprawnienia reprezentantów
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH I NIEMAJĄTKOWYCH SPÓŁKI W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO UPRAWNIONY JEST PREZES ZARZĄDU JEDNOOSOBOWO, A W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO PREZES ZARZĄDU JEDNOOSOBOWO LUB WICEPREZES ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. W PRZYPADKU ZARZĄDU DWUOSOBOWEGO DO CZYNNOŚCI PRAWNYCH LUB ZOBOWIĄZAŃ, KTÓRYCH WARTOŚĆ PRZEKRACZA KWOTĘ 400.000,00 ZŁ (CZTERYSTA TYSIĘCY ZŁOTYCH), DO SKUTECZNEJ REPREZENTACJI SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE.Powiązania biznesowe
Kontrola zgodności
Sprawdź, czy Twój partner znajduje się na listach sankcji lub PEP, lub jest powiązany z negatywnymi informacjami publicznymi lub raportami organów ścigania. Zapewnij bezpieczeństwo i zgodność biznesową.Osoby
Reprezentanci
Osoby sprawujące znaczną kontrolę
Wskaźniki finansowe
Zysk netto (zł)
1 918 688Zysk netto (zł)
1 918 688Sprawozdanie finansowe (Okredo)
Użytkownicy Premium: 1,00 kredyt
| Wskaźnik |
|---|
| Obrót (zł) |
| Zysk przed opodatkowaniem (zł) |
| Zysk netto (zł) |
| Zapotrzebowanie na kapitał obrotowy (%) |
| Wskaźnik płynności |
| Rentowność netto (%) |
| Słuszność (zł) |
| Zobowiązania bieżące (zł) |
| Zobowiązania długoterminowe (zł) |
| Aktywa trwałe (zł) |
| 2022 |
|---|
| 17 576 833 |
| 687 859 |
| 725 745 |
| -0,08 |
| 0,70 |
| 4,13 |
| -805 359 |
| 4 389 554 |
| 3 549 599 |
| 4 595 997 |
| 2023 |
|---|
| 21 555 877 |
| 2 199 360 |
| 2 214 621 |
| 0,00 |
| 0,99 |
| 10,27 |
| 1 409 263 |
| 4 149 349 |
| 1 936 650 |
| 4 252 851 |
| 2024 |
|---|
| 24 163 936 |
| 2 113 393 |
| 1 918 688 |
| 0,04 |
| 1,24 |
| 7,94 |
| 3 327 951 |
| 3 580 367 |
| 874 754 |
| - |
| 2024 |
|---|
| 24 163 936 |
| 2 113 393 |
| 1 918 688 |
| 0,04 |
| 1,24 |
| 7,94 |
| 3 327 951 |
| 3 580 367 |
| 874 754 |
| - |
2024
Obrót (zł)
24 163 936 zł12 % *
Zysk przed opodatkowaniem (zł)
2 113 393 zł-4 % *
Zysk netto (zł)
1 918 688 zł-13 % *
Zapotrzebowanie na kapitał obrotowy (%)
0,04 - *
Wskaźnik płynności
1,24 25,25 % *
Rentowność netto (%)
7,94 %-22,69 % *
Słuszność (zł)
3 327 951 zł136 % *
Zobowiązania bieżące (zł)
3 580 367 zł-14 % *
Zobowiązania długoterminowe (zł)
874 754 zł-55 % *
Aktywa trwałe (zł)
-Historia kredytowa
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Raport kredytowy
Wierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Wierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Data płatności | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Dokumenty
ZAKŁADY ODZIEŻOWE TARNOWSKIE GÓRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Dokumenty
Data | Opis |
|---|---|
06.07.2026 | OD 01.01.2025 DO 31.12.2025 |
27.03.2025 | OD 01.01.2024 DO 31.12.2024 |
10.04.2024 | OD 01.01.2023 DO 31.12.2023 |
21.06.2023 | OD 01.01.2022 DO 31.12.2022 |
28.03.2022 | OD 01.01.2021 DO 31.12.2021 |
Często Zadawane Pytania
Jaki jest aktualny status ZAKŁADY ODZIEŻOWE TARNOWSKIE GÓRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
ZAKŁADY ODZIEŻOWE TARNOWSKIE GÓRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest obecnie Aktywny. Firma została zarejestrowana 02.03.2011.
Gdzie mieści się ZAKŁADY ODZIEŻOWE TARNOWSKIE GÓRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
ZAKŁADY ODZIEŻOWE TARNOWSKIE GÓRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest zarejestrowana pod adresem NAKIELSKA 33, 42-600, TARNOWSKIE GÓRY, POLSKA.
Czym zajmuje się ZAKŁADY ODZIEŻOWE TARNOWSKIE GÓRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
ZAKŁADY ODZIEŻOWE TARNOWSKIE GÓRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ działa w sektorze Produkcja odzieży wierzchniej (14.21.Z - PKD 2025).
Jaki jest roczny obrót ZAKŁADY ODZIEŻOWE TARNOWSKIE GÓRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
ZAKŁADY ODZIEŻOWE TARNOWSKIE GÓRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ osiągnął obrót w wysokości 24 163 936 PLN w 2024 roku.
Jaki jest zysk netto ZAKŁADY ODZIEŻOWE TARNOWSKIE GÓRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?
ZAKŁADY ODZIEŻOWE TARNOWSKIE GÓRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ odnotował zysk netto w wysokości 1 918 688 PLN w 2024 roku.
Czy ZAKŁADY ODZIEŻOWE TARNOWSKIE GÓRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ma jakieś niespłacone długi?
ZAKŁADY ODZIEŻOWE TARNOWSKIE GÓRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ nie ma zarejestrowanych niespłaconych długów.