MARBELLA GC
KopiujKluczowe dane
Status
Numer KRS
REGON
NIP/VAT
Data rejestracji VAT
Status VAT
Postępowanie upadłościowe
MARBELLA GC
Kontakty
Adres rejestrowy
Strona internetowa
-D
NiskaWiarygodność
Data założenia
31.10.2022Kapitał zakładowy
Brak danychGłówna działalność
Działalność klubów sportowych (93.12.Z - PKD 2007)Reprezentanci
2Uprawnienia reprezentantów
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU STOWARZYSZENIA, W TYM W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH, UPRAWNIONY JEST PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE. WICEPREZES ZARZĄDU I CZŁONKOWIE ZARZĄDU UPRAWNIENI SĄ DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU STOWARZYSZENIA, W TYM W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH, TYLKO ŁĄCZNIE Z PREZESEM ZARZĄDU (REPREZENTACJA DWUOSOBOWA)Reprezentanci
Powiązania biznesowe
Kontrola zgodności
Sprawdź, czy Twój partner znajduje się na listach sankcji lub PEP, lub jest powiązany z negatywnymi informacjami publicznymi lub raportami organów ścigania. Zapewnij bezpieczeństwo i zgodność biznesową.Osoby
Reprezentanci
Osoba | Tytuł |
|---|---|
A***** K****** | Prezes zarządu |
W******* S***** | Wiceprezes zarządu |
Osoby sprawujące znaczną kontrolę
Wskaźniki finansowe
Zysk netto (zł)
842Zysk netto (zł)
842Sprawozdanie finansowe (Okredo)
Użytkownicy Premium: 1,00 kredyt
| Wskaźnik |
|---|
| Obrót (zł) |
| Zysk przed opodatkowaniem (zł) |
| Zysk netto (zł) |
| Zapotrzebowanie na kapitał obrotowy (%) |
| Wskaźnik płynności |
| Rentowność netto (%) |
| Słuszność (zł) |
| Zobowiązania bieżące (zł) |
| Zobowiązania długoterminowe (zł) |
| Aktywa trwałe (zł) |
| 2022 |
|---|
| 3 259 |
| 3 259 |
| 3 259 |
| 1,00 |
| - |
| 100,00 |
| 3 259 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 2023 |
|---|
| 313 750 |
| 39 474 |
| 39 474 |
| 0,14 |
| 2,67 |
| 12,58 |
| 42 733 |
| 25 591 |
| 0 |
| 0 |
| 2024 |
|---|
| 682 836 |
| 842 |
| 842 |
| 0,11 |
| 2,21 |
| 0,12 |
| 43 981 |
| 62 064 |
| 0 |
| 0 |
| 2024 |
|---|
| 682 836 |
| 842 |
| 842 |
| 0,11 |
| 2,21 |
| 0,12 |
| 43 981 |
| 62 064 |
| 0 |
| 0 |
Obrót (zł)
2024
Obrót (zł)
682 836 zł118 % *
Zysk przed opodatkowaniem (zł)
842 zł-98 % *
Zysk netto (zł)
842 zł-98 % *
Zapotrzebowanie na kapitał obrotowy (%)
0,11 -21,43 % *
Wskaźnik płynności
2,21 -17,23 % *
Rentowność netto (%)
0,12 %-99,05 % *
Słuszność (zł)
43 981 zł3 % *
Zobowiązania bieżące (zł)
62 064 zł143 % *
Zobowiązania długoterminowe (zł)
0 zł- *
Aktywa trwałe (zł)
0 zł- *
Historia kredytowa
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Liczba nieopłaconych długów
0
Największy dług
-
Kwota nieopłaconych długów
0,00 €
Najstarszy otwarty dług
-
Raport kredytowy
Zamów raportWierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Wierzyciel/Źródło danych | Kwota długu | Data długu | Data płatności | Rodzaj długu |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Dokumenty
MARBELLA GC Dokumenty
Data | Opis |
|---|---|
03.07.2025 | OD 01.01.2024 DO 31.12.2024 |
11.07.2024 | OD 01.01.2023 DO 31.12.2023 |
13.07.2023 | OD 31.10.2022 DO 31.12.2022 |
Często Zadawane Pytania
Jaki jest aktualny status MARBELLA GC?
MARBELLA GC jest obecnie Aktywny. Firma została zarejestrowana 31.10.2022.
Gdzie mieści się MARBELLA GC?
MARBELLA GC jest zarejestrowana pod adresem UL. ANDRZEJA MAŁKOWSKIEGO 30, m. 1, 70-304, SZCZECIN, POLSKA.
Czym zajmuje się MARBELLA GC?
MARBELLA GC działa w sektorze Działalność klubów sportowych (93.12.Z - PKD 2007).
Jaki jest roczny obrót MARBELLA GC?
MARBELLA GC osiągnął obrót w wysokości 682 836 PLN w 2024 roku.
Jaki jest zysk netto MARBELLA GC?
MARBELLA GC odnotował zysk netto w wysokości 842 PLN w 2024 roku.
Czy MARBELLA GC jest wiarygodną firmą?
Ocena Pre-Score* MARBELLA GC to D, co wskazuje na niski poziom wiarygodności.
* Ocena kredytowa jest obliczana na podstawie danych finansowych, historii płatności i innych wskaźników ryzyka.Czy MARBELLA GC ma jakieś niespłacone długi?
MARBELLA GC nie ma zarejestrowanych niespłaconych długów.