Aizkraukles rajona Kokneses pagasta zemnieku saimniecība "PĪLĀDŽI"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Darbības joma
-Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2026-04-16
Subjekts no reģistra izslēgts2025-12-23
Izmaiņas patiesajos labuma guvējos2025-12-23
Izmaiņas dalībniekos2025-12-23
Izmaiņas amatpersonāsApturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
Dati nav pieejamiParādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
Dati nav pieejamiBiznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Aizkraukles rajona Kokneses pagasta zemnieku saimniecība "PĪLĀDŽI" nav iesniedzis finanšu pārskatus
Aizkraukles rajona Kokneses pagasta zemnieku saimniecība "PĪLĀDŽI" finanšu pārskati nav iesniegti vai dati nav publiski pieejami. Lūdzu, pārbaudiet vēlāk – informācija var tikt atjaunināta.
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam Aizkraukles rajona Kokneses pagasta zemnieku saimniecība "PĪLĀDŽI" nav tiesas lietu
Aizkraukles rajona Kokneses pagasta zemnieku saimniecība "PĪLĀDŽI" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus |
Līdzīgi uzņēmumi
Aizkraukles rajona Kokneses pagasta zemnieku saimniecība "PĪLĀDŽI" nav līdzīgu uzņēmumu
Aizkraukles rajona Kokneses pagasta zemnieku saimniecība "PĪLĀDŽI" netika atrasti uzņēmumi ar līdzīgu uzņēmējdarbības profilu.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais Aizkraukles rajona Kokneses pagasta zemnieku saimniecība "PĪLĀDŽI" statuss?
Aizkraukles rajona Kokneses pagasta zemnieku saimniecība "PĪLĀDŽI" pašlaik ir Noņemts. Tas tika reģistrēts 04.05.1993 un likvidēts 16.04.2026.
Kāda ir Aizkraukles rajona Kokneses pagasta zemnieku saimniecība "PĪLĀDŽI" reģistrācijas adrese?
Aizkraukles rajona Kokneses pagasta zemnieku saimniecība "PĪLĀDŽI" reģistrācijas adrese ir "Pīlādži", Koknese, Aizkraukles nov., LV-5113.
Vai Aizkraukles rajona Kokneses pagasta zemnieku saimniecība "PĪLĀDŽI" ir valsts parādi?
Aizkraukles rajona Kokneses pagasta zemnieku saimniecība "PĪLĀDŽI" pašlaik nav valsts parādu.