Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Darbības joma
Profesionālu organizāciju darbība (94.12 - NACE 2.1)Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2026-04-17
Izmaiņas amatpersonās2025-05-14
Izmaiņas amatpersonās2025-05-14
Citas izmaiņas2025-05-02
Citas izmaiņasApturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
3Parādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
Dati nav pieejamiBiznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Neto peļņa (€)
-EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedNeto peļņa (€)
-EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedFinanšu pārskati
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
| Rādītājs |
|---|
| Pārdošanas ieņēmumi (€) |
| Pārdošana vienam darbiniekam (€) |
| Peļņa pirms nodokļiem (€) |
| Neto peļņa (€) |
| Peļņa vienam darbiniekam (€) |
| Kopējā rentabilitāte (%) |
| Neto rentabilitāte (%) |
| Pašu kapitāls (€) |
| Maksājamās summas un saistības (€) |
| Pamatlīdzekļi (€) |
| Apgrozāmie līdzekļi (€) |
| Apgrozāmā kapitāla prasība (%) |
| Parāda / pašu kapitāla attiecība |
| EBITDA peļņa (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT peļņa (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 46 300 |
| 10 993 |
| 1 983 |
| 55 310 |
| 2024 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 73 199 |
| 22 929 |
| 2 194 |
| 93 934 |
| 2025 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 82 723 |
| 15 886 |
| 3 594 |
| 95 015 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 82 723 |
| 15 886 |
| 3 594 |
| 95 015 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedPārdošanas ieņēmumi (€)
2025
Pārdošanas ieņēmumi (€)
0 €- *
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
0 €- *
Peļņa pirms nodokļiem (€)
-Neto peļņa (€)
-Peļņa vienam darbiniekam (€)
-Kopējā rentabilitāte (%)
-Neto rentabilitāte (%)
-Pašu kapitāls (€)
82 723 €13 % *
Maksājamās summas un saistības (€)
15 886 €-31 % *
Pamatlīdzekļi (€)
3 594 €64 % *
Apgrozāmie līdzekļi (€)
95 015 €1 % *
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā nav tiesas lietu
Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Profesionālu organizāciju darbībaComp. code:
40008336102Reg. date:
24.04.2024Turnover:
-No. of employees:
2Category:
Profesionālu organizāciju darbībaComp. code:
40008325700Reg. date:
31.05.2023Turnover:
-No. of employees:
2Category:
Profesionālu organizāciju darbībaComp. code:
40008325503Reg. date:
24.05.2023Turnover:
-No. of employees:
2Category:
Profesionālu organizāciju darbībaComp. code:
40008318639Reg. date:
21.09.2022Turnover:
-No. of employees:
2Category:
Profesionālu organizāciju darbībaComp. code:
40008317421Reg. date:
03.08.2022Turnover:
-No. of employees:
3Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā statuss?
Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 06.04.1993.
Kāda ir Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā reģistrācijas adrese?
Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā reģistrācijas adrese ir Krišjāņa Barona iela 11 – 55, Rīga, LV-1050.
Kāda ir Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā darbības veids?
Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā darbojas Profesionālu organizāciju darbība (94.12 - NACE 2.1) jomā.
Cik darbinieku ir Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā?
Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā ir 3 darbinieki (2025).
Kāds ir Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā gada apgrozījums?
Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā ziņoja par apgrozījumu 0 EUR 2025. gadā.
Vai Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā ir valsts parādi?
Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā pašlaik nav valsts parādu.