Barona individuālais uzņēmums "DĀRZIŅŠ"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Darbības joma
-Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)Apturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
Dati nav pieejamiParādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
Dati nav pieejamiBiznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Barona individuālais uzņēmums "DĀRZIŅŠ" nav iesniedzis finanšu pārskatus
Barona individuālais uzņēmums "DĀRZIŅŠ" finanšu pārskati nav iesniegti vai dati nav publiski pieejami. Lūdzu, pārbaudiet vēlāk – informācija var tikt atjaunināta.
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam Barona individuālais uzņēmums "DĀRZIŅŠ" nav tiesas lietu
Barona individuālais uzņēmums "DĀRZIŅŠ" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus |
Līdzīgi uzņēmumi
Barona individuālais uzņēmums "DĀRZIŅŠ" nav līdzīgu uzņēmumu
Barona individuālais uzņēmums "DĀRZIŅŠ" netika atrasti uzņēmumi ar līdzīgu uzņēmējdarbības profilu.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais Barona individuālais uzņēmums "DĀRZIŅŠ" statuss?
Barona individuālais uzņēmums "DĀRZIŅŠ" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 09.02.1993.
Kāda ir Barona individuālais uzņēmums "DĀRZIŅŠ" reģistrācijas adrese?
Barona individuālais uzņēmums "DĀRZIŅŠ" reģistrācijas adrese ir Uzvaras iela 56, Jelgava, LV-3007.
Vai Barona individuālais uzņēmums "DĀRZIŅŠ" ir valsts parādi?
Barona individuālais uzņēmums "DĀRZIŅŠ" pašlaik nav valsts parādu.