Garāžu īpašnieku kooperatīvā biedrība "EZERS"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2025-09-12
Izmaiņas amatpersonās2022-02-17
Citas izmaiņasApturēšana
Apturēšanas veids (datums)
Saimnieciskās darbības apturēšana (2022-02-14)Apturēšanas rezultāts (datums)
Saimnieciskās darbības atjaunošana (2022-02-17)Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
1Parādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
Nav ieņēmumuBiznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Neto peļņa (€)
-815EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedNeto peļņa (€)
-815EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedFinanšu pārskati
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
| Rādītājs |
|---|
| Pārdošanas ieņēmumi (€) |
| Pārdošana vienam darbiniekam (€) |
| Peļņa pirms nodokļiem (€) |
| Neto peļņa (€) |
| Peļņa vienam darbiniekam (€) |
| Kopējā rentabilitāte (%) |
| Neto rentabilitāte (%) |
| Pašu kapitāls (€) |
| Maksājamās summas un saistības (€) |
| Pamatlīdzekļi (€) |
| Apgrozāmie līdzekļi (€) |
| Apgrozāmā kapitāla prasība (%) |
| Parāda / pašu kapitāla attiecība |
| EBITDA peļņa (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT peļņa (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| -259 |
| -259 |
| -259 |
| - |
| - |
| -7 986 |
| 10 431 |
| 0 |
| 2 445 |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| -1 171 |
| -1 171 |
| -1 171 |
| - |
| - |
| -9 157 |
| 10 954 |
| 0 |
| 1 797 |
| 2024 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| -815 |
| -815 |
| -815 |
| - |
| - |
| -9 972 |
| 11 258 |
| 0 |
| 1 286 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimited| 2024 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| -815 |
| -815 |
| -815 |
| - |
| - |
| -9 972 |
| 11 258 |
| 0 |
| 1 286 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedPārdošanas ieņēmumi (€)
2024
Pārdošanas ieņēmumi (€)
0 €- *
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
0 €- *
Peļņa pirms nodokļiem (€)
-815 €30 % *
Neto peļņa (€)
-815 €30 % *
Peļņa vienam darbiniekam (€)
-815 €30 % *
Kopējā rentabilitāte (%)
-Neto rentabilitāte (%)
-Pašu kapitāls (€)
-9 972 €-9 % *
Maksājamās summas un saistības (€)
11 258 €3 % *
Pamatlīdzekļi (€)
0 €- *
Apgrozāmie līdzekļi (€)
1 286 €-28 % *
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam Garāžu īpašnieku kooperatīvā biedrība "EZERS" nav tiesas lietu
Garāžu īpašnieku kooperatīvā biedrība "EZERS" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Ar sauszemes transportu saistīti atbalsta pakalpojumiComp. code:
50203701371Reg. date:
01.12.2025Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Ar sauszemes transportu saistīti atbalsta pakalpojumiComp. code:
40203662655Reg. date:
11.07.2025Turnover:
-No. of employees:
1Category:
Ar sauszemes transportu saistīti atbalsta pakalpojumiComp. code:
40203656907Reg. date:
17.06.2025Turnover:
-No. of employees:
1Category:
Ar sauszemes transportu saistīti atbalsta pakalpojumiComp. code:
40203645138Reg. date:
30.04.2025Turnover:
-No. of employees:
1Category:
Ar sauszemes transportu saistīti atbalsta pakalpojumiComp. code:
40203642748Reg. date:
17.04.2025Turnover:
-No. of employees:
1Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais Garāžu īpašnieku kooperatīvā biedrība "EZERS" statuss?
Garāžu īpašnieku kooperatīvā biedrība "EZERS" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 09.06.1992.
Kāda ir Garāžu īpašnieku kooperatīvā biedrība "EZERS" reģistrācijas adrese?
Garāžu īpašnieku kooperatīvā biedrība "EZERS" reģistrācijas adrese ir Ezera iela 98, Liepāja, LV-3411.
Kāda ir Garāžu īpašnieku kooperatīvā biedrība "EZERS" darbības veids?
Garāžu īpašnieku kooperatīvā biedrība "EZERS" darbojas Ar sauszemes transportu saistīti atbalsta pakalpojumi (52.21 - NACE 2.1) jomā.
Cik darbinieku ir Garāžu īpašnieku kooperatīvā biedrība "EZERS"?
Garāžu īpašnieku kooperatīvā biedrība "EZERS" ir 1 darbinieki (2024).
Vai Garāžu īpašnieku kooperatīvā biedrība "EZERS" ir uzticama uzņēmuma?
Garāžu īpašnieku kooperatīvā biedrība "EZERS" Pre-Score* reitings ir E, kas norāda uz ļoti zems uzticamības līmenis.
* Kredītreitings tiek aprēķināts, pamatojoties uz finanšu datiem, maksājumu vēsturi un citiem riska rādītājiem.Kāds ir Garāžu īpašnieku kooperatīvā biedrība "EZERS" gada apgrozījums?
Garāžu īpašnieku kooperatīvā biedrība "EZERS" ziņoja par apgrozījumu 0 EUR 2024. gadā.
Vai Garāžu īpašnieku kooperatīvā biedrība "EZERS" ir valsts parādi?
Garāžu īpašnieku kooperatīvā biedrība "EZERS" pašlaik nav valsts parādu.