HOLCOMB FINANCE LATVIA SIA
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Darbības joma
-Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)Apturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
Dati nav pieejamiParādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
0,5-1 M €Biznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
HOLCOMB FINANCE LATVIA SIA nav iesniedzis finanšu pārskatus
HOLCOMB FINANCE LATVIA SIA finanšu pārskati nav iesniegti vai dati nav publiski pieejami. Lūdzu, pārbaudiet vēlāk – informācija var tikt atjaunināta.
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam HOLCOMB FINANCE LATVIA SIA nav tiesas lietu
HOLCOMB FINANCE LATVIA SIA nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus |
Līdzīgi uzņēmumi
HOLCOMB FINANCE LATVIA SIA nav līdzīgu uzņēmumu
HOLCOMB FINANCE LATVIA SIA netika atrasti uzņēmumi ar līdzīgu uzņēmējdarbības profilu.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais HOLCOMB FINANCE LATVIA SIA statuss?
HOLCOMB FINANCE LATVIA SIA pašlaik ir Noņemts. Tas tika reģistrēts 06.02.2009 un likvidēts 18.01.2017.
Kāda ir HOLCOMB FINANCE LATVIA SIA reģistrācijas adrese?
HOLCOMB FINANCE LATVIA SIA reģistrācijas adrese ir Mēness iela 7 – 17A, Rīga, LV-1013.
Vai HOLCOMB FINANCE LATVIA SIA ir valsts parādi?
HOLCOMB FINANCE LATVIA SIA pašlaik nav valsts parādu.