IK Juris 2710
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2022-07-15
Reģistrēts jauns subjekts2022-07-15
Citas izmaiņasApturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
Dati nav pieejamiParādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
Dati nav pieejamiBiznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
IK Juris 2710 nav iesniedzis finanšu pārskatus
IK Juris 2710 finanšu pārskati nav iesniegti vai dati nav publiski pieejami. Lūdzu, pārbaudiet vēlāk – informācija var tikt atjaunināta.
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam IK Juris 2710 nav tiesas lietu
IK Juris 2710 nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Kopējā summa: 0 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus |
Līdzīgi uzņēmumi
IK Juris 2710 nav līdzīgu uzņēmumu
IK Juris 2710 netika atrasti uzņēmumi ar līdzīgu uzņēmējdarbības profilu.
Meklēt uzņēmumus ar tādu pašu darbībuBieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais IK Juris 2710 statuss?
IK Juris 2710 pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 15.07.2022.
Kāda ir IK Juris 2710 reģistrācijas adrese?
IK Juris 2710 reģistrācijas adrese ir Lielupes iela 20 – 2, Jaunolaine, Olaines pag., Olaines nov., LV-2127.
Kāda ir IK Juris 2710 darbības veids?
IK Juris 2710 darbojas Regulārais pasažieru sauszemes transports (49.31 - NACE 2.1) jomā.
Vai IK Juris 2710 ir valsts parādi?
IK Juris 2710 pašlaik nav valsts parādu.