IK "PROJEKTS GB"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Darbības joma
Mēbeļu ražošana (31.00 - NACE 2.1)Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)Apturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
Dati nav pieejamiParādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
Dati nav pieejamiBiznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
IK "PROJEKTS GB" nav iesniedzis finanšu pārskatus
IK "PROJEKTS GB" finanšu pārskati nav iesniegti vai dati nav publiski pieejami. Lūdzu, pārbaudiet vēlāk – informācija var tikt atjaunināta.
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam IK "PROJEKTS GB" nav tiesas lietu
IK "PROJEKTS GB" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Kopējā summa: 0 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Kopējā summa: 0 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: 0 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 | Kopējā summa: 0 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: 0 |
Līdzīgi uzņēmumi
IK "PROJEKTS GB" nav līdzīgu uzņēmumu
IK "PROJEKTS GB" netika atrasti uzņēmumi ar līdzīgu uzņēmējdarbības profilu.
Meklēt uzņēmumus ar tādu pašu darbībuBieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais IK "PROJEKTS GB" statuss?
IK "PROJEKTS GB" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 15.04.2005.
Kāda ir IK "PROJEKTS GB" reģistrācijas adrese?
IK "PROJEKTS GB" reģistrācijas adrese ir Jūrmala, Ķemeru stacija 1-6.
Kāda ir IK "PROJEKTS GB" darbības veids?
IK "PROJEKTS GB" darbojas Mēbeļu ražošana (31.00 - NACE 2.1) jomā.
Vai IK "PROJEKTS GB" ir valsts parādi?
IK "PROJEKTS GB" pašlaik nav valsts parādu.