Īves pagasta kokapstrādes kooperatīvā sabiedrība "NIKUŽI"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Darbības joma
-Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)Apturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
Dati nav pieejamiParādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
Dati nav pieejamiBiznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Īves pagasta kokapstrādes kooperatīvā sabiedrība "NIKUŽI" nav iesniedzis finanšu pārskatus
Īves pagasta kokapstrādes kooperatīvā sabiedrība "NIKUŽI" finanšu pārskati nav iesniegti vai dati nav publiski pieejami. Lūdzu, pārbaudiet vēlāk – informācija var tikt atjaunināta.
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam Īves pagasta kokapstrādes kooperatīvā sabiedrība "NIKUŽI" nav tiesas lietu
Īves pagasta kokapstrādes kooperatīvā sabiedrība "NIKUŽI" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus |
Līdzīgi uzņēmumi
Īves pagasta kokapstrādes kooperatīvā sabiedrība "NIKUŽI" nav līdzīgu uzņēmumu
Īves pagasta kokapstrādes kooperatīvā sabiedrība "NIKUŽI" netika atrasti uzņēmumi ar līdzīgu uzņēmējdarbības profilu.
Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais Īves pagasta kokapstrādes kooperatīvā sabiedrība "NIKUŽI" statuss?
Īves pagasta kokapstrādes kooperatīvā sabiedrība "NIKUŽI" pašlaik ir Noņemts. Tas tika reģistrēts 07.07.1993 un likvidēts 22.01.2001.
Kāda ir Īves pagasta kokapstrādes kooperatīvā sabiedrība "NIKUŽI" reģistrācijas adrese?
Īves pagasta kokapstrādes kooperatīvā sabiedrība "NIKUŽI" reģistrācijas adrese ir Talsu rajons, Īves pagasts, "Nikuži".
Vai Īves pagasta kokapstrādes kooperatīvā sabiedrība "NIKUŽI" ir valsts parādi?
Īves pagasta kokapstrādes kooperatīvā sabiedrība "NIKUŽI" pašlaik nav valsts parādu.