"PILNS SERVISS" SIA
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Darbības joma
Augkopības atbalsta darbības (01.61 - NACE 2.1)Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)Apturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
Dati nav pieejamiParādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
Nav ieņēmumuBiznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
"PILNS SERVISS" SIA nav iesniedzis finanšu pārskatus
"PILNS SERVISS" SIA finanšu pārskati nav iesniegti vai dati nav publiski pieejami. Lūdzu, pārbaudiet vēlāk – informācija var tikt atjaunināta.
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam "PILNS SERVISS" SIA nav tiesas lietu
"PILNS SERVISS" SIA nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Augkopības atbalsta darbībasComp. code:
40203688230Reg. date:
13.10.2025Turnover:
-No. of employees:
5Category:
Augkopības atbalsta darbībasComp. code:
40203683746Reg. date:
26.09.2025Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Augkopības atbalsta darbībasComp. code:
40203637145Reg. date:
27.03.2025Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Augkopības atbalsta darbībasComp. code:
50203569921Reg. date:
19.06.2024Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Augkopības atbalsta darbībasComp. code:
40203562739Reg. date:
17.05.2024Turnover:
-No. of employees:
-Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais "PILNS SERVISS" SIA statuss?
"PILNS SERVISS" SIA pašlaik ir Noņemts. Tas tika reģistrēts 07.12.2004 un likvidēts 23.12.2016.
Kāda ir "PILNS SERVISS" SIA reģistrācijas adrese?
"PILNS SERVISS" SIA reģistrācijas adrese ir "Bēkas", Ķoņu pag., Valmieras nov., LV-4247.
Kāda ir "PILNS SERVISS" SIA darbības veids?
"PILNS SERVISS" SIA darbojas Augkopības atbalsta darbības (01.61 - NACE 2.1) jomā.
Vai "PILNS SERVISS" SIA ir valsts parādi?
"PILNS SERVISS" SIA pašlaik nav valsts parādu.