none title certification

Pilnsabiedrība "Latvijas piensaimnieks"

Copy
copy info iconCopy
eye icon
copy info iconKopēt

Reģistrācijas dati

Juridiskais statuss

Reģistrēts

Uzņēmuma ID

40103257512Kopēt
copy info iconKopēt

PVN maksātāja kods

LV40103257512Kopēt
copy info iconKopēt

Dibināšanas datums

06.11.2009

Apmaksātais pamatkapitāls

-

Reģistrētais pamatkapitāls

-

Kontaktinformācija

registration address icon

Uzņēmuma juridiskā adrese

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010Kopēt
copy info iconKopēt
Skatīt kartē
website icon

Tīmekļa vietne

-

Jaunākie notikumi

from (18.11.2021)
dot icon

2022-03-04

Nodrošinājuma līdzekļu maiņa
Skatīt visus notikumus

Apturēšana

Apturēšanas veids (datums)

Saimnieciskās darbības apturēšana (2022-03-04)

Apturēšanas rezultāts (datums)

-
None Pie Chart
locked iconReģistrēt un atraisīt datu potenciālu

Uzticamība

A - Augstākais
B - Augsts
C - Vidējs
D - Zems
E - Zemākais

Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā

Darbinieku skaits

Dati nav pieejami
expand modal icon

Parādi

0,00 €
change arrow icon0 €

* pēdējā gada laikā

Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas

Lietas kā atbildētājs

0
euro sign icon

Kredītlimits

***** €

euro sign icon

Apgrozījums

Nav ieņēmumu
change arrow icon0 %
euro sign icon

Biznesa saskarnes

alert icon3

Saiknes ar citiem uzņēmumiem

Finanšu koeficienti

Pilnsabiedrība "Latvijas piensaimnieks" nav iesniedzis finanšu pārskatus

Pilnsabiedrība "Latvijas piensaimnieks" finanšu pārskati nav iesniegti vai dati nav publiski pieejami. Lūdzu, pārbaudiet vēlāk – informācija var tikt atjaunināta.

Kredītvēsture

Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits

0

Lielākais parāds

VID

Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa

0,00 €

Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds

-

Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits

0

Lielākais parāds

VID

Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa

0,00 €

Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds

-

Kredīta pārskats

Cena: 9,99 € (bez PVN) | 1,00 kredīta
company debt
Uzņēmumam ir parāds ?
Pēc pieprasījuma maksājami parādi
locked icon
Kreditors / Datu avotssort default icon
Parāda summasort default icon
Parāda datumssort default icon
Parāda veidssort default icon
-
-
-
-
Maksājumu vēsture
locked icon
Creditor/Data sourcesort default icon
Debt amountsort default icon
Debt datesort default icon
Payment datesort default icon
Debt typesort default icon
-
-
-
-
-
Nodokļu parādi

Uzņēmumam Pilnsabiedrība "Latvijas piensaimnieks" nav tiesas lietu

Pilnsabiedrība "Latvijas piensaimnieks" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.

Publiski dati

Datu avotssort default icon
Informācijasort default icon
Papildu datisort default icon
Data source
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022info icon
Kopējā summa: 0
Data source
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021info icon
Kopējā summa: 0
Data source
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020info icon
Kopējā summa: 0
Data source
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019info icon
Kopējā summa: 0
Data source
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018info icon
Kopējā summa: 0

Līdzīgi uzņēmumi

12
company certification icon
SIA "DAILAR FOOD"Apuzes iela 41 – 11, Rīga, LV-1046
Reģistrēts

Category:

Piena produktu, olu un pārtikas eļļu un tauku vairumtirdzniecība

Comp. code:

40203649074

Reg. date:

16.05.2025

Turnover:

-

No. of employees:

-
company certification icon
SIA OvoLatDaugavgrīvas iela 81, Rīga, LV-1007
Reģistrēts

Category:

Piena produktu, olu un pārtikas eļļu un tauku vairumtirdzniecība

Comp. code:

40203641441

Reg. date:

14.04.2025

Turnover:

-

No. of employees:

-
company certification icon
SIA "MILKAPODS"Elizabetes iela 39 – 20, Rīga, LV-1010
Reģistrēts

Category:

Piena produktu, olu un pārtikas eļļu un tauku vairumtirdzniecība

Comp. code:

40203638460

Reg. date:

01.04.2025

Turnover:

-

No. of employees:

1
company certification icon
SIA "LSN Company"Siguldas iela 21 – 11, Ventspils, LV-3602
Reģistrēts

Category:

Piena produktu, olu un pārtikas eļļu un tauku vairumtirdzniecība

Comp. code:

40203563683

Reg. date:

22.05.2024

Turnover:

-

No. of employees:

1
company certification icon
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "International Baltic Trading Group""Sildārzi", Klintaines pag., Aizkraukles nov., LV-5129
Reģistrēts

Category:

Piena produktu, olu un pārtikas eļļu un tauku vairumtirdzniecība

Comp. code:

40203523638

Reg. date:

23.11.2023

Turnover:

-

No. of employees:

1

Bieži uzdotie jautājumi

Kāds ir pašreizējais Pilnsabiedrība "Latvijas piensaimnieks" statuss?

toggle

Pilnsabiedrība "Latvijas piensaimnieks" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 06.11.2009.

Kāda ir Pilnsabiedrība "Latvijas piensaimnieks" reģistrācijas adrese?

toggle

Pilnsabiedrība "Latvijas piensaimnieks" reģistrācijas adrese ir Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010.

Kāda ir Pilnsabiedrība "Latvijas piensaimnieks" darbības veids?

toggle

Pilnsabiedrība "Latvijas piensaimnieks" darbojas Piena produktu, olu un pārtikas eļļu un tauku vairumtirdzniecība (46.33 - NACE 2.1) jomā.

Vai Pilnsabiedrība "Latvijas piensaimnieks" ir valsts parādi?

toggle

Pilnsabiedrība "Latvijas piensaimnieks" pašlaik nav valsts parādu.