Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ACCORD FINANCIAL"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)Apturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
Dati nav pieejamiParādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
10-30 tūkst. €Biznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ACCORD FINANCIAL" nav iesniedzis finanšu pārskatus
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ACCORD FINANCIAL" finanšu pārskati nav iesniegti vai dati nav publiski pieejami. Lūdzu, pārbaudiet vēlāk – informācija var tikt atjaunināta.
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ACCORD FINANCIAL" nav tiesas lietu
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ACCORD FINANCIAL" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: 5 210 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumosComp. code:
40203705899Reg. date:
16.12.2025Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumosComp. code:
40203692842Reg. date:
29.10.2025Turnover:
-No. of employees:
1Category:
Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumosComp. code:
40203691086Reg. date:
23.10.2025Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumosComp. code:
40203681586Reg. date:
19.09.2025Turnover:
-No. of employees:
1Category:
Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumosComp. code:
40203675683Reg. date:
29.08.2025Turnover:
-No. of employees:
1Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ACCORD FINANCIAL" statuss?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ACCORD FINANCIAL" pašlaik ir Noņemts. Tas tika reģistrēts 13.11.2010 un likvidēts 27.05.2019.
Kāda ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ACCORD FINANCIAL" reģistrācijas adrese?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ACCORD FINANCIAL" reģistrācijas adrese ir Kronvalda iela 13, Jelgava, LV-3004.
Kāda ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ACCORD FINANCIAL" darbības veids?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ACCORD FINANCIAL" darbojas Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos (69.20 - NACE 2.1) jomā.
Vai Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ACCORD FINANCIAL" ir valsts parādi?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ACCORD FINANCIAL" pašlaik nav valsts parādu.