none title certification

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltais piens"

Copy
copy info iconCopy
eye icon
copy info iconKopēt

Reģistrācijas dati

Juridiskais statuss

Noņemts

Uzņēmuma ID

44103090051Kopēt
copy info iconKopēt

PVN maksātāja kods

-

Dibināšanas datums

28.12.2013

Apmaksātais pamatkapitāls

1,00 EUR

Reģistrētais pamatkapitāls

-

Kontaktinformācija

registration address icon

Uzņēmuma juridiskā adrese

Parka iela 14 – 7, Rauna, Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131Kopēt
copy info iconKopēt
Skatīt kartē
website icon

Tīmekļa vietne

-

Jaunākie notikumi

from (18.11.2021)
dot iconNo events

Apturēšana

Apturēšanas veids (datums)

Saimnieciskās darbības apturēšana (2020-04-28)

Apturēšanas rezultāts (datums)

Likvidēts (2021-02-11)
None Pie Chart
locked iconReģistrēt un atraisīt datu potenciālu

Uzticamība

A - Augstākais
B - Augsts
C - Vidējs
D - Zems
E - Zemākais

Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā

Darbinieku skaits

Dati nav pieejami
expand modal icon

Parādi

0,00 €
change arrow icon0 €

* pēdējā gada laikā

Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas

Lietas kā atbildētājs

0
euro sign icon

Kredītlimits

***** €

euro sign icon

Apgrozījums

Nav ieņēmumu
change arrow icon0 %
euro sign icon

Biznesa saskarnes

alert icon2

Saiknes ar citiem uzņēmumiem

Finanšu koeficienti

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltais piens" nav iesniedzis finanšu pārskatus

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltais piens" finanšu pārskati nav iesniegti vai dati nav publiski pieejami. Lūdzu, pārbaudiet vēlāk – informācija var tikt atjaunināta.

Kredītvēsture

Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits

0

Lielākais parāds

VID

Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa

0,00 €

Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds

-

Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits

0

Lielākais parāds

VID

Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa

0,00 €

Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds

-

Kredīta pārskats

Cena: 9,99 € (bez PVN) | 1,00 kredīta
company debt
Uzņēmumam ir parāds ?
Pēc pieprasījuma maksājami parādi
locked icon
Kreditors / Datu avotssort default icon
Parāda summasort default icon
Parāda datumssort default icon
Parāda veidssort default icon
-
-
-
-
Maksājumu vēsture
locked icon
Creditor/Data sourcesort default icon
Debt amountsort default icon
Debt datesort default icon
Payment datesort default icon
Debt typesort default icon
-
-
-
-
-
Nodokļu parādi

Uzņēmumam Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltais piens" nav tiesas lietu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltais piens" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.

Publiski dati

Datu avotssort default icon
Informācijasort default icon
Papildu datisort default icon
Data source
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020info icon
Kopējā summa: 0
Data source
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019info icon
Kopējā summa: 0
Data source
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018info icon
Kopējā summa: 0
Data source
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022info icon
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus
Data source
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021info icon
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus

Līdzīgi uzņēmumi

151
company certification icon
SIA Zaubes piens"Niedras" – 2, Zaube, Zaubes pag., Cēsu nov., LV-4113
Reģistrēts

Category:

Piena lopkopība

Comp. code:

40203570346

Reg. date:

20.06.2024

Turnover:

-

No. of employees:

1
company certification icon
"Strazdi" Bikstu pagasta zemnieku saimniecība"Strazdi", Bikstu pag., Dobeles nov., LV-3713
Reģistrēts

Category:

Piena lopkopība

Comp. code:

40001025393

Reg. date:

29.04.2024

Turnover:

-

No. of employees:

3
company certification icon
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltics Red Line Livestock""Aizkalni", Vecumnieku pag., Bauskas nov., LV-3906
Reģistrēts

Category:

Piena lopkopība

Comp. code:

40203530413

Reg. date:

02.01.2024

Turnover:

-

No. of employees:

4
company certification icon
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lazdiņas1""Lazdiņas", Leimaņi, Leimaņu pag., Jēkabpils nov., LV-5223
Reģistrēts

Category:

Piena lopkopība

Comp. code:

55403051961

Reg. date:

10.10.2018

Turnover:

-

No. of employees:

1
company certification icon
SIA "Zaļie vītoli""Vītoli", Pakalnieši, Vīksnas pag., Balvu nov., LV-4580
Reģistrēts

Category:

Piena lopkopība

Comp. code:

42403042118

Reg. date:

12.01.2018

Turnover:

-

No. of employees:

-

Bieži uzdotie jautājumi

Kāds ir pašreizējais Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltais piens" statuss?

toggle

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltais piens" pašlaik ir Noņemts. Tas tika reģistrēts 28.12.2013 un likvidēts 11.02.2021.

Kāda ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltais piens" reģistrācijas adrese?

toggle

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltais piens" reģistrācijas adrese ir Parka iela 14 – 7, Rauna, Raunas pag., Smiltenes nov., LV-4131.

Kāda ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltais piens" darbības veids?

toggle

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltais piens" darbojas Piena lopkopība (01.41 - NACE 2.1) jomā.

Vai Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltais piens" ir valsts parādi?

toggle

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltais piens" pašlaik nav valsts parādu.