Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "COMPUTER HARDWARE DESIGN"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2023-08-04
Citas izmaiņasApturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
31Parādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
2-5 M €Biznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Neto peļņa (€)
100 046EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedNeto peļņa (€)
100 046EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedFinanšu pārskati
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
| Rādītājs |
|---|
| Pārdošanas ieņēmumi (€) |
| Pārdošana vienam darbiniekam (€) |
| Peļņa pirms nodokļiem (€) |
| Neto peļņa (€) |
| Peļņa vienam darbiniekam (€) |
| Kopējā rentabilitāte (%) |
| Neto rentabilitāte (%) |
| Pašu kapitāls (€) |
| Maksājamās summas un saistības (€) |
| Pamatlīdzekļi (€) |
| Apgrozāmie līdzekļi (€) |
| Apgrozāmā kapitāla prasība (%) |
| Parāda / pašu kapitāla attiecība |
| EBITDA peļņa (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT peļņa (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 2 687 184 |
| 89 573 |
| 104 260 |
| 104 260 |
| 3 475 |
| 14,91 |
| 3,88 |
| 2 894 836 |
| 852 363 |
| 1 383 635 |
| 2 363 564 |
| 2024 |
|---|
| 2 282 170 |
| 76 072 |
| -276 366 |
| -276 366 |
| -9 212 |
| 2,19 |
| -12,11 |
| 2 597 495 |
| 1 070 685 |
| 1 351 004 |
| 2 317 176 |
| 2025 |
|---|
| 3 688 042 |
| 118 969 |
| 100 046 |
| 100 046 |
| 3 227 |
| 12,48 |
| 2,71 |
| 2 676 128 |
| 886 577 |
| 1 324 760 |
| 2 237 945 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 3 688 042 |
| 118 969 |
| 100 046 |
| 100 046 |
| 3 227 |
| 12,48 |
| 2,71 |
| 2 676 128 |
| 886 577 |
| 1 324 760 |
| 2 237 945 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedPārdošanas ieņēmumi (€)
2025
Pārdošanas ieņēmumi (€)
3 688 042 €62 % *
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
118 969 €56 % *
Peļņa pirms nodokļiem (€)
100 046 €136 % *
Neto peļņa (€)
100 046 €136 % *
Peļņa vienam darbiniekam (€)
3 227 €135 % *
Kopējā rentabilitāte (%)
12,48 %469,86 % *
Neto rentabilitāte (%)
2,71 %122,38 % *
Pašu kapitāls (€)
2 676 128 €3 % *
Maksājamās summas un saistības (€)
886 577 €-17 % *
Pamatlīdzekļi (€)
1 324 760 €-2 % *
Apgrozāmie līdzekļi (€)
2 237 945 €-3 % *
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(1)
Lietas Nr. / datums | Procesa puses | Lieta / Tiesas lēmums | Tiesa | Lietas izskatīšanu skaits | Vairāk |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Lietas Nr. / datums | Procesa puses | Lieta / Tiesas lēmums | Tiesa | Lietas izskatīšanu skaits | Vairāk |
|---|---|---|---|---|---|
25.03.2026A420289219SKA-0095-26 | Pieteicējs:Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "COMPUTER HARDWARE DESIGN" Atbildētājs:Valsts ieņēmumu dienests | Iemesls: Sūdzība par pienākuma uzlikšanu Valsts ieņēmumu dienestam atlīdzināt pieteicējai mantiskos zaudējumus Lēmums: Atklāta | Augstākās tiesas Senāts | 1 |
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Kopējā summa: 683 050 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Kopējā summa: 608 400 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: 704 160 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 | Kopējā summa: 1 093 930 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: 937 240 |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju iekārtu vairumtirdzniecībaComp. code:
40203413785Reg. date:
15.07.2022Turnover:
-No. of employees:
28Category:
Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju iekārtu vairumtirdzniecībaComp. code:
40203054012Reg. date:
02.03.2017Turnover:
-No. of employees:
33Category:
Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju iekārtu vairumtirdzniecībaComp. code:
40103952456Reg. date:
08.12.2015Turnover:
-No. of employees:
22Category:
Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju iekārtu vairumtirdzniecībaComp. code:
40103841199Reg. date:
30.10.2014Turnover:
-No. of employees:
39Category:
Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju iekārtu vairumtirdzniecībaComp. code:
40103233783Reg. date:
09.06.2009Turnover:
-No. of employees:
27Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "COMPUTER HARDWARE DESIGN" statuss?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "COMPUTER HARDWARE DESIGN" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 12.09.1991.
Kāda ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "COMPUTER HARDWARE DESIGN" reģistrācijas adrese?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "COMPUTER HARDWARE DESIGN" reģistrācijas adrese ir Ulbrokas iela 15, Rīga, LV-1021.
Kāda ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "COMPUTER HARDWARE DESIGN" darbības veids?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "COMPUTER HARDWARE DESIGN" darbojas Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju iekārtu vairumtirdzniecība (46.50 - NACE 2.1) jomā.
Cik darbinieku ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "COMPUTER HARDWARE DESIGN"?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "COMPUTER HARDWARE DESIGN" ir 31 darbinieki (2025).
Vai Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "COMPUTER HARDWARE DESIGN" ir uzticama uzņēmuma?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "COMPUTER HARDWARE DESIGN" Pre-Score* reitings ir A, kas norāda uz augstākais uzticamības līmenis.
* Kredītreitings tiek aprēķināts, pamatojoties uz finanšu datiem, maksājumu vēsturi un citiem riska rādītājiem.Kāds ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "COMPUTER HARDWARE DESIGN" gada apgrozījums?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "COMPUTER HARDWARE DESIGN" ziņoja par apgrozījumu 3 688 042 EUR 2025. gadā.
Vai Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "COMPUTER HARDWARE DESIGN" ir valsts parādi?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "COMPUTER HARDWARE DESIGN" pašlaik nav valsts parādu.