Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EZ4U"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2023-08-04
Citas izmaiņasApturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
2Parādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
200-500 tūkst. €Biznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Neto peļņa (€)
149 316EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedNeto peļņa (€)
149 316EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedFinanšu pārskati
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
| Rādītājs |
|---|
| Pārdošanas ieņēmumi (€) |
| Pārdošana vienam darbiniekam (€) |
| Peļņa pirms nodokļiem (€) |
| Neto peļņa (€) |
| Peļņa vienam darbiniekam (€) |
| Kopējā rentabilitāte (%) |
| Neto rentabilitāte (%) |
| Pašu kapitāls (€) |
| Maksājamās summas un saistības (€) |
| Pamatlīdzekļi (€) |
| Apgrozāmie līdzekļi (€) |
| Apgrozāmā kapitāla prasība (%) |
| Parāda / pašu kapitāla attiecība |
| EBITDA peļņa (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT peļņa (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 97 101 |
| 48 551 |
| 36 378 |
| 36 378 |
| 18 189 |
| 79,34 |
| 37,46 |
| 342 903 |
| 24 893 |
| 79 894 |
| 287 902 |
| 2024 |
|---|
| 254 735 |
| 127 368 |
| 161 840 |
| 161 840 |
| 80 920 |
| 89,83 |
| 63,53 |
| 504 742 |
| 25 181 |
| 124 667 |
| 405 256 |
| 2025 |
|---|
| 252 977 |
| 126 489 |
| 149 316 |
| 149 316 |
| 74 658 |
| 79,76 |
| 59,02 |
| 654 058 |
| 22 386 |
| 110 314 |
| 566 130 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 252 977 |
| 126 489 |
| 149 316 |
| 149 316 |
| 74 658 |
| 79,76 |
| 59,02 |
| 654 058 |
| 22 386 |
| 110 314 |
| 566 130 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedPārdošanas ieņēmumi (€)
2025
Pārdošanas ieņēmumi (€)
252 977 €-1 % *
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
126 489 €-1 % *
Peļņa pirms nodokļiem (€)
149 316 €-8 % *
Neto peļņa (€)
149 316 €-8 % *
Peļņa vienam darbiniekam (€)
74 658 €-8 % *
Kopējā rentabilitāte (%)
79,76 %-11,21 % *
Neto rentabilitāte (%)
59,02 %-7,10 % *
Pašu kapitāls (€)
654 058 €30 % *
Maksājamās summas un saistības (€)
22 386 €-11 % *
Pamatlīdzekļi (€)
110 314 €-12 % *
Apgrozāmie līdzekļi (€)
566 130 €40 % *
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(4)
Lietas Nr. / datums | Procesa puses | Lieta / Tiesas lēmums | Tiesa | Lietas izskatīšanu skaits | Vairāk |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Lietas Nr. / datums | Procesa puses | Lieta / Tiesas lēmums | Tiesa | Lietas izskatīšanu skaits | Vairāk |
|---|---|---|---|---|---|
14.05.2025A420142524A42-00241-25 | Pieteicējs:Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EZ4U" Atbildētājs:Ropažu novada pašvaldība | Iemesls: administratīvā akta prettiesiskuma konstatēšana Lēmums: Atklāta | Administratīvā rajona tiesa Rīgas tiesu nams | 2 | |
10.03.2025C33499723C-1530-24 | Prasītājs:Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EZ4U" Atbildētājs:Individual person | Iemesls: lietošanā esošās zemes platības un robežu noteikšana Lēmums: Atklāta | Rīgas rajona tiesa | 3 | |
10.03.2025C33499723C-0416-25 | Prasītājs:Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EZ4U" Atbildētājs:Individual person | Iemesls: lietošanā esošās zemes platības un robežu noteikšana Lēmums: Atklāta | Rīgas rajona tiesa | 3 | |
26.02.2025C33426624C-1112-25 | Prasītājs:Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EZ4U" Atbildētājs:Individual person | Iemesls: par ieraksta dzēšanu zemesgrāmatas nodalījumā Lēmums: Atklāta | Rīgas rajona tiesa | 1 |
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Kopējā summa: 6 340 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Kopējā summa: 50 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: 50 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 | Kopējā summa: 50 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: 180 |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošanaComp. code:
40203666178Reg. date:
25.07.2025Turnover:
-No. of employees:
1Category:
Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošanaComp. code:
40203658166Reg. date:
25.06.2025Turnover:
-No. of employees:
1Category:
Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošanaComp. code:
40203657781Reg. date:
20.06.2025Turnover:
-No. of employees:
2Category:
Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošanaComp. code:
50203654611Reg. date:
06.06.2025Turnover:
-No. of employees:
1Category:
Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošanaComp. code:
40203654179Reg. date:
05.06.2025Turnover:
-No. of employees:
1Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EZ4U" statuss?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EZ4U" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 09.02.2010.
Kāda ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EZ4U" reģistrācijas adrese?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EZ4U" reģistrācijas adrese ir Anniņmuižas bulvāris 43 – 124A, Rīga, LV-1067.
Kāda ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EZ4U" darbības veids?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EZ4U" darbojas Sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana (68.11 - NACE 2.1) jomā.
Cik darbinieku ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EZ4U"?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EZ4U" ir 2 darbinieki (2025).
Vai Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EZ4U" ir uzticama uzņēmuma?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EZ4U" Pre-Score* reitings ir A, kas norāda uz augstākais uzticamības līmenis.
* Kredītreitings tiek aprēķināts, pamatojoties uz finanšu datiem, maksājumu vēsturi un citiem riska rādītājiem.Kāds ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EZ4U" gada apgrozījums?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EZ4U" ziņoja par apgrozījumu 252 977 EUR 2025. gadā.
Vai Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EZ4U" ir valsts parādi?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EZ4U" pašlaik nav valsts parādu.