Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jauna Jomas"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2023-08-04
Citas izmaiņas2023-06-12
Adreses maiņa2023-06-12
Citas izmaiņas2022-06-27
Nodrošinājuma līdzekļu maiņaApturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
2Parādi
5 031,47 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
100-150 tūkst. €Biznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Neto peļņa (€)
-69 321EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedNeto peļņa (€)
-69 321EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedFinanšu pārskati
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
| Rādītājs |
|---|
| Pārdošanas ieņēmumi (€) |
| Pārdošana vienam darbiniekam (€) |
| Peļņa pirms nodokļiem (€) |
| Neto peļņa (€) |
| Peļņa vienam darbiniekam (€) |
| Kopējā rentabilitāte (%) |
| Neto rentabilitāte (%) |
| Pašu kapitāls (€) |
| Maksājamās summas un saistības (€) |
| Pamatlīdzekļi (€) |
| Apgrozāmie līdzekļi (€) |
| Apgrozāmā kapitāla prasība (%) |
| Parāda / pašu kapitāla attiecība |
| EBITDA peļņa (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT peļņa (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 124 961 |
| 124 961 |
| 28 951 |
| 28 951 |
| 28 951 |
| 85,43 |
| 23,17 |
| -42 808 |
| 60 536 |
| 0 |
| 17 728 |
| 2024 |
|---|
| 112 463 |
| 112 463 |
| 7 435 |
| 7 435 |
| 7 435 |
| 73,92 |
| 6,61 |
| -35 373 |
| 115 851 |
| 0 |
| 80 478 |
| 2025 |
|---|
| 128 745 |
| 64 373 |
| -69 321 |
| -69 321 |
| -34 661 |
| 72,92 |
| -53,84 |
| -104 695 |
| 194 104 |
| 0 |
| 89 409 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 128 745 |
| 64 373 |
| -69 321 |
| -69 321 |
| -34 661 |
| 72,92 |
| -53,84 |
| -104 695 |
| 194 104 |
| 0 |
| 89 409 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedPārdošanas ieņēmumi (€)
2025
Pārdošanas ieņēmumi (€)
128 745 €14 % *
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
64 373 €-43 % *
Peļņa pirms nodokļiem (€)
-69 321 €-1 032 % *
Neto peļņa (€)
-69 321 €-1 032 % *
Peļņa vienam darbiniekam (€)
-34 661 €-566 % *
Kopējā rentabilitāte (%)
72,92 %-1,35 % *
Neto rentabilitāte (%)
-53,84 %-914,52 % *
Pašu kapitāls (€)
-104 695 €-196 % *
Maksājamās summas un saistības (€)
194 104 €68 % *
Pamatlīdzekļi (€)
0 €- *
Apgrozāmie līdzekļi (€)
89 409 €11 % *
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
1
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
5 031,47 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
1
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
5 031,47 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jauna Jomas" nav tiesas lietu
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jauna Jomas" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Kopējā summa: 7 030 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Kopējā summa: 7 290 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: 15 410 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 | Kopējā summa: 17 130 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: 1 600 |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzībuComp. code:
40203696191Reg. date:
08.11.2025Turnover:
-No. of employees:
1Category:
Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzībuComp. code:
40203696223Reg. date:
08.11.2025Turnover:
-No. of employees:
1Category:
Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzībuComp. code:
40203692081Reg. date:
27.10.2025Turnover:
-No. of employees:
1Category:
Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzībuComp. code:
40203691724Reg. date:
24.10.2025Turnover:
-No. of employees:
1Category:
Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzībuComp. code:
40203684718Reg. date:
30.09.2025Turnover:
-No. of employees:
1Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jauna Jomas" statuss?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jauna Jomas" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 11.04.2018.
Kāda ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jauna Jomas" reģistrācijas adrese?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jauna Jomas" reģistrācijas adrese ir Jomas iela 66, Jūrmala, LV-2015.
Kāda ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jauna Jomas" darbības veids?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jauna Jomas" darbojas Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzību (68.32 - NACE 2.1) jomā.
Cik darbinieku ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jauna Jomas"?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jauna Jomas" ir 2 darbinieki (2025).
Vai Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jauna Jomas" ir uzticama uzņēmuma?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jauna Jomas" Pre-Score* reitings ir C, kas norāda uz vidējs uzticamības līmenis.
* Kredītreitings tiek aprēķināts, pamatojoties uz finanšu datiem, maksājumu vēsturi un citiem riska rādītājiem.Kāds ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jauna Jomas" gada apgrozījums?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jauna Jomas" ziņoja par apgrozījumu 128 745 EUR 2025. gadā.
Vai Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jauna Jomas" ir valsts parādi?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jauna Jomas" pašlaik ir valsts parāds 5 031,47 €.