Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kurzemes SCO"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2026-06-27
Subjekts no reģistra izslēgts2026-05-22
Citas izmaiņas2025-08-12
Izmaiņas amatpersonās2025-08-12
Nodrošinājuma līdzekļu maiņaApturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
Dati nav pieejamiParādi
15 788,36 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
Nav ieņēmumuBiznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Neto peļņa (€)
-110EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedNeto peļņa (€)
-110EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedFinanšu pārskati
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
| Rādītājs |
|---|
| Pārdošanas ieņēmumi (€) |
| Pārdošana vienam darbiniekam (€) |
| Peļņa pirms nodokļiem (€) |
| Neto peļņa (€) |
| Peļņa vienam darbiniekam (€) |
| Kopējā rentabilitāte (%) |
| Neto rentabilitāte (%) |
| Pašu kapitāls (€) |
| Maksājamās summas un saistības (€) |
| Pamatlīdzekļi (€) |
| Apgrozāmie līdzekļi (€) |
| Apgrozāmā kapitāla prasība (%) |
| Parāda / pašu kapitāla attiecība |
| EBITDA peļņa (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT peļņa (%) |
| EBIT (€) |
| 2021 |
|---|
| 208 |
| 208 |
| -3 724 |
| -3 724 |
| -3 724 |
| - |
| -1 790,38 |
| 61 659 |
| 69 972 |
| 73 |
| 131 558 |
| 2022 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| -242 |
| -242 |
| -242 |
| - |
| - |
| 61 417 |
| 59 997 |
| 0 |
| 121 414 |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| -60 |
| -110 |
| - |
| - |
| - |
| 61 307 |
| 58 197 |
| 0 |
| 119 504 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimited| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| -60 |
| -110 |
| - |
| - |
| - |
| 61 307 |
| 58 197 |
| 0 |
| 119 504 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedPārdošanas ieņēmumi (€)
2023
Pārdošanas ieņēmumi (€)
0 €- *
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
-Peļņa pirms nodokļiem (€)
-60 €75 % *
Neto peļņa (€)
-110 €55 % *
Peļņa vienam darbiniekam (€)
-Kopējā rentabilitāte (%)
-Neto rentabilitāte (%)
-Pašu kapitāls (€)
61 307 €0 % *
Maksājamās summas un saistības (€)
58 197 €-3 % *
Pamatlīdzekļi (€)
0 €- *
Apgrozāmie līdzekļi (€)
119 504 €-2 % *
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
1
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
15 788,36 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
1
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
15 788,36 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kurzemes SCO" nav tiesas lietu
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kurzemes SCO" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Kopējā summa: 0 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Kopējā summa: 280 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: 0 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 | Kopējā summa: 1 390 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: 2 470 |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Kombinēti ēku uzturēšanas un ekspluatācijas pakalpojumiComp. code:
40203697182Reg. date:
12.11.2025Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Kombinēti ēku uzturēšanas un ekspluatācijas pakalpojumiComp. code:
50008353161Reg. date:
17.10.2025Turnover:
-No. of employees:
3Category:
Kombinēti ēku uzturēšanas un ekspluatācijas pakalpojumiComp. code:
40203665666Reg. date:
23.07.2025Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Kombinēti ēku uzturēšanas un ekspluatācijas pakalpojumiComp. code:
40008349380Reg. date:
10.07.2025Turnover:
-No. of employees:
3Category:
Kombinēti ēku uzturēšanas un ekspluatācijas pakalpojumiComp. code:
40008349145Reg. date:
03.07.2025Turnover:
-No. of employees:
-Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kurzemes SCO" statuss?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kurzemes SCO" pašlaik ir Noņemts. Tas tika reģistrēts 07.08.2014 un likvidēts 27.06.2026.
Kāda ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kurzemes SCO" reģistrācijas adrese?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kurzemes SCO" reģistrācijas adrese ir Riežupes iela 13, Mežvalde, Rumbas pag., Kuldīgas nov., LV-3301.
Kāda ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kurzemes SCO" darbības veids?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kurzemes SCO" darbojas Kombinēti ēku uzturēšanas un ekspluatācijas pakalpojumi (81.10 - NACE 2.1) jomā.
Kāds ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kurzemes SCO" gada apgrozījums?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kurzemes SCO" ziņoja par apgrozījumu 0 EUR 2023. gadā.
Vai Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kurzemes SCO" ir valsts parādi?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Kurzemes SCO" pašlaik ir valsts parāds 15 788,36 €.