Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORGATE.LV"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Darbības joma
Datorprogrammēšana (62.10 - NACE 2.1)Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2023-08-04
Citas izmaiņasApturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
8Parādi
11 166,82 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
0,5-1 M €Biznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Neto peļņa (€)
-20 587EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedNeto peļņa (€)
-20 587EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedFinanšu pārskati
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
| Rādītājs |
|---|
| Pārdošanas ieņēmumi (€) |
| Pārdošana vienam darbiniekam (€) |
| Peļņa pirms nodokļiem (€) |
| Neto peļņa (€) |
| Peļņa vienam darbiniekam (€) |
| Kopējā rentabilitāte (%) |
| Neto rentabilitāte (%) |
| Pašu kapitāls (€) |
| Maksājamās summas un saistības (€) |
| Pamatlīdzekļi (€) |
| Apgrozāmie līdzekļi (€) |
| Apgrozāmā kapitāla prasība (%) |
| Parāda / pašu kapitāla attiecība |
| EBITDA peļņa (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT peļņa (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 336 288 |
| 42 036 |
| -28 322 |
| -31 290 |
| -3 911 |
| 30,36 |
| -9,30 |
| 135 567 |
| 276 642 |
| 26 928 |
| 385 281 |
| 2023 |
|---|
| 470 645 |
| 58 831 |
| 33 544 |
| 32 204 |
| 4 026 |
| 26,76 |
| 6,84 |
| 167 771 |
| 312 298 |
| 31 990 |
| 448 079 |
| 2024 |
|---|
| 503 751 |
| 62 969 |
| -20 333 |
| -20 587 |
| -2 573 |
| 30,80 |
| -4,09 |
| 147 185 |
| 417 108 |
| 28 917 |
| 535 376 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimited| 2024 |
|---|
| 503 751 |
| 62 969 |
| -20 333 |
| -20 587 |
| -2 573 |
| 30,80 |
| -4,09 |
| 147 185 |
| 417 108 |
| 28 917 |
| 535 376 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedPārdošanas ieņēmumi (€)
2024
Pārdošanas ieņēmumi (€)
503 751 €7 % *
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
62 969 €7 % *
Peļņa pirms nodokļiem (€)
-20 333 €-161 % *
Neto peļņa (€)
-20 587 €-164 % *
Peļņa vienam darbiniekam (€)
-2 573 €-164 % *
Kopējā rentabilitāte (%)
30,80 %15,10 % *
Neto rentabilitāte (%)
-4,09 %-159,80 % *
Pašu kapitāls (€)
147 185 €-12 % *
Maksājamās summas un saistības (€)
417 108 €34 % *
Pamatlīdzekļi (€)
28 917 €-10 % *
Apgrozāmie līdzekļi (€)
535 376 €19 % *
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
1
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
11 166,82 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
1
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
11 166,82 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORGATE.LV" nav tiesas lietu
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORGATE.LV" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Kopējā summa: 163 260 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Kopējā summa: 145 610 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: 125 970 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 | Kopējā summa: 123 410 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: 112 360 |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
DatorprogrammēšanaComp. code:
40203663241Reg. date:
15.07.2025Turnover:
-No. of employees:
10Category:
DatorprogrammēšanaComp. code:
40203624719Reg. date:
10.02.2025Turnover:
-No. of employees:
5Category:
DatorprogrammēšanaComp. code:
40203613166Reg. date:
20.12.2024Turnover:
-No. of employees:
5Category:
DatorprogrammēšanaComp. code:
40203612936Reg. date:
19.12.2024Turnover:
-No. of employees:
5Category:
DatorprogrammēšanaComp. code:
50203600341Reg. date:
31.10.2024Turnover:
-No. of employees:
6Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORGATE.LV" statuss?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORGATE.LV" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 21.11.2012.
Kāda ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORGATE.LV" reģistrācijas adrese?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORGATE.LV" reģistrācijas adrese ir Turaidas iela 2, Rīga, LV-1039.
Kāda ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORGATE.LV" darbības veids?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORGATE.LV" darbojas Datorprogrammēšana (62.10 - NACE 2.1) jomā.
Cik darbinieku ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORGATE.LV"?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORGATE.LV" ir 8 darbinieki (2024).
Vai Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORGATE.LV" ir uzticama uzņēmuma?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORGATE.LV" Pre-Score* reitings ir B, kas norāda uz augsts uzticamības līmenis.
* Kredītreitings tiek aprēķināts, pamatojoties uz finanšu datiem, maksājumu vēsturi un citiem riska rādītājiem.Kāds ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORGATE.LV" gada apgrozījums?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORGATE.LV" ziņoja par apgrozījumu 503 751 EUR 2024. gadā.
Vai Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORGATE.LV" ir valsts parādi?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORGATE.LV" pašlaik ir valsts parāds 11 166,82 €.