Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Orkla Latvija"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2025-08-28
Izmaiņas dalībniekos2025-06-13
Citas izmaiņas2025-04-11
Citas izmaiņas2024-08-01
Citas izmaiņasApturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
421Parādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
100-200 M €Biznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Neto peļņa (€)
7 929 281EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedNeto peļņa (€)
7 929 281EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedFinanšu pārskati
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
| Rādītājs |
|---|
| Pārdošanas ieņēmumi (€) |
| Pārdošana vienam darbiniekam (€) |
| Peļņa pirms nodokļiem (€) |
| Neto peļņa (€) |
| Peļņa vienam darbiniekam (€) |
| Kopējā rentabilitāte (%) |
| Neto rentabilitāte (%) |
| Pašu kapitāls (€) |
| Maksājamās summas un saistības (€) |
| Pamatlīdzekļi (€) |
| Apgrozāmie līdzekļi (€) |
| Apgrozāmā kapitāla prasība (%) |
| Parāda / pašu kapitāla attiecība |
| EBITDA peļņa (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT peļņa (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 114 080 675 |
| 184 001 |
| 4 069 002 |
| 3 034 422 |
| 4 894 |
| 26,47 |
| 2,66 |
| 19 516 470 |
| 46 824 633 |
| 34 571 705 |
| 31 769 398 |
| 2024 |
|---|
| 108 846 540 |
| 205 759 |
| 3 283 284 |
| 2 495 097 |
| 4 717 |
| 26,37 |
| 2,29 |
| 19 011 567 |
| 45 967 606 |
| 31 827 384 |
| 33 151 789 |
| 2025 |
|---|
| 105 026 374 |
| 249 469 |
| 8 876 438 |
| 7 929 281 |
| 18 834 |
| 27,16 |
| 7,55 |
| 22 440 848 |
| 32 288 547 |
| 25 626 115 |
| 29 103 280 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 105 026 374 |
| 249 469 |
| 8 876 438 |
| 7 929 281 |
| 18 834 |
| 27,16 |
| 7,55 |
| 22 440 848 |
| 32 288 547 |
| 25 626 115 |
| 29 103 280 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedPārdošanas ieņēmumi (€)
2025
Pārdošanas ieņēmumi (€)
105 026 374 €-4 % *
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
249 469 €21 % *
Peļņa pirms nodokļiem (€)
8 876 438 €170 % *
Neto peļņa (€)
7 929 281 €218 % *
Peļņa vienam darbiniekam (€)
18 834 €299 % *
Kopējā rentabilitāte (%)
27,16 %3,00 % *
Neto rentabilitāte (%)
7,55 %229,69 % *
Pašu kapitāls (€)
22 440 848 €18 % *
Maksājamās summas un saistības (€)
32 288 547 €-30 % *
Pamatlīdzekļi (€)
25 626 115 €-19 % *
Apgrozāmie līdzekļi (€)
29 103 280 €-12 % *
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Orkla Latvija" nav tiesas lietu
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Orkla Latvija" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Kopējā summa: 13 718 390 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Kopējā summa: 15 498 760 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: 13 955 230 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 | Kopējā summa: 11 989 310 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: 9 466 280 |
Līdzīgi uzņēmumi
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Orkla Latvija" nav līdzīgu uzņēmumu
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Orkla Latvija" netika atrasti uzņēmumi ar līdzīgu uzņēmējdarbības profilu.
Meklēt uzņēmumus ar tādu pašu darbībuBieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Orkla Latvija" statuss?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Orkla Latvija" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 04.03.2009.
Kāda ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Orkla Latvija" reģistrācijas adrese?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Orkla Latvija" reģistrācijas adrese ir Miera iela 22, Rīga, LV-1001.
Kāda ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Orkla Latvija" darbības veids?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Orkla Latvija" darbojas Kartupeļu pārstrāde un konservēšana (10.31 - NACE 2.1) jomā.
Cik darbinieku ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Orkla Latvija"?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Orkla Latvija" ir 421 darbinieki (2025).
Vai Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Orkla Latvija" ir uzticama uzņēmuma?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Orkla Latvija" Pre-Score* reitings ir C, kas norāda uz vidējs uzticamības līmenis.
* Kredītreitings tiek aprēķināts, pamatojoties uz finanšu datiem, maksājumu vēsturi un citiem riska rādītājiem.Kāds ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Orkla Latvija" gada apgrozījums?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Orkla Latvija" ziņoja par apgrozījumu 105 026 374 EUR 2025. gadā.
Vai Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Orkla Latvija" ir valsts parādi?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Orkla Latvija" pašlaik nav valsts parādu.