SABIEDRĪBA AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU "SANDIS UN PARTNERI"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Darbības joma
Mežizstrāde (02.20 - NACE 2.1)Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2025-12-30
Adreses maiņa2025-12-30
Citas izmaiņas2023-08-04
Citas izmaiņasApturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
18Parādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
1,5-2 M €Biznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Neto peļņa (€)
63 653EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedNeto peļņa (€)
63 653EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedFinanšu pārskati
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
| Rādītājs |
|---|
| Pārdošanas ieņēmumi (€) |
| Pārdošana vienam darbiniekam (€) |
| Peļņa pirms nodokļiem (€) |
| Neto peļņa (€) |
| Peļņa vienam darbiniekam (€) |
| Kopējā rentabilitāte (%) |
| Neto rentabilitāte (%) |
| Pašu kapitāls (€) |
| Maksājamās summas un saistības (€) |
| Pamatlīdzekļi (€) |
| Apgrozāmie līdzekļi (€) |
| Apgrozāmā kapitāla prasība (%) |
| Parāda / pašu kapitāla attiecība |
| EBITDA peļņa (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT peļņa (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 1 490 879 |
| 106 491 |
| 23 739 |
| 23 739 |
| 1 696 |
| 41,59 |
| 1,59 |
| 713 871 |
| 747 542 |
| 966 044 |
| 495 369 |
| 2024 |
|---|
| 1 599 371 |
| 106 625 |
| 339 822 |
| 339 822 |
| 22 655 |
| 51,32 |
| 21,25 |
| 1 053 693 |
| 791 159 |
| 1 418 676 |
| 426 176 |
| 2025 |
|---|
| 1 779 791 |
| 98 877 |
| 63 653 |
| 63 653 |
| 3 536 |
| 50,27 |
| 3,58 |
| 1 117 346 |
| 699 303 |
| 1 652 615 |
| 164 034 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 1 779 791 |
| 98 877 |
| 63 653 |
| 63 653 |
| 3 536 |
| 50,27 |
| 3,58 |
| 1 117 346 |
| 699 303 |
| 1 652 615 |
| 164 034 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedPārdošanas ieņēmumi (€)
2025
Pārdošanas ieņēmumi (€)
1 779 791 €11 % *
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
98 877 €-7 % *
Peļņa pirms nodokļiem (€)
63 653 €-81 % *
Neto peļņa (€)
63 653 €-81 % *
Peļņa vienam darbiniekam (€)
3 536 €-84 % *
Kopējā rentabilitāte (%)
50,27 %-2,05 % *
Neto rentabilitāte (%)
3,58 %-83,15 % *
Pašu kapitāls (€)
1 117 346 €6 % *
Maksājamās summas un saistības (€)
699 303 €-12 % *
Pamatlīdzekļi (€)
1 652 615 €16 % *
Apgrozāmie līdzekļi (€)
164 034 €-62 % *
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam SABIEDRĪBA AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU "SANDIS UN PARTNERI" nav tiesas lietu
SABIEDRĪBA AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU "SANDIS UN PARTNERI" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Kopējā summa: 36 190 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Kopējā summa: 51 010 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: 44 070 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 | Kopējā summa: 41 080 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: 30 520 |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
MežizstrādeComp. code:
40203508465Reg. date:
15.09.2023Turnover:
-No. of employees:
21Category:
MežizstrādeComp. code:
40203316348Reg. date:
08.05.2021Turnover:
-No. of employees:
15Category:
MežizstrādeComp. code:
41503088587Reg. date:
29.05.2020Turnover:
-No. of employees:
13Category:
MežizstrādeComp. code:
41503087280Reg. date:
19.12.2019Turnover:
-No. of employees:
15Category:
MežizstrādeComp. code:
43603085373Reg. date:
07.01.2019Turnover:
-No. of employees:
15Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais SABIEDRĪBA AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU "SANDIS UN PARTNERI" statuss?
SABIEDRĪBA AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU "SANDIS UN PARTNERI" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 17.08.2000.
Kāda ir SABIEDRĪBA AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU "SANDIS UN PARTNERI" reģistrācijas adrese?
SABIEDRĪBA AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU "SANDIS UN PARTNERI" reģistrācijas adrese ir Loka iela 1 – 48, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101.
Kāda ir SABIEDRĪBA AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU "SANDIS UN PARTNERI" darbības veids?
SABIEDRĪBA AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU "SANDIS UN PARTNERI" darbojas Mežizstrāde (02.20 - NACE 2.1) jomā.
Cik darbinieku ir SABIEDRĪBA AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU "SANDIS UN PARTNERI"?
SABIEDRĪBA AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU "SANDIS UN PARTNERI" ir 18 darbinieki (2025).
Vai SABIEDRĪBA AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU "SANDIS UN PARTNERI" ir uzticama uzņēmuma?
SABIEDRĪBA AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU "SANDIS UN PARTNERI" Pre-Score* reitings ir A, kas norāda uz augstākais uzticamības līmenis.
* Kredītreitings tiek aprēķināts, pamatojoties uz finanšu datiem, maksājumu vēsturi un citiem riska rādītājiem.Kāds ir SABIEDRĪBA AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU "SANDIS UN PARTNERI" gada apgrozījums?
SABIEDRĪBA AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU "SANDIS UN PARTNERI" ziņoja par apgrozījumu 1 779 791 EUR 2025. gadā.
Vai SABIEDRĪBA AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU "SANDIS UN PARTNERI" ir valsts parādi?
SABIEDRĪBA AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU "SANDIS UN PARTNERI" pašlaik nav valsts parādu.