Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Skandi Krasts"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Darbības joma
Būvniecības projektu attīstīšana (68.12 - NACE 2.1)Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2026-06-12
Izmaiņas patiesajos labuma guvējos2025-12-03
Izmaiņas patiesajos labuma guvējos2024-08-13
Izmaiņas patiesajos labuma guvējos2024-03-01
Adreses maiņaApturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
0Parādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
Nav ieņēmumuBiznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Neto peļņa (€)
-113 904EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedNeto peļņa (€)
-113 904EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedFinanšu pārskati
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
| Rādītājs |
|---|
| Pārdošanas ieņēmumi (€) |
| Pārdošana vienam darbiniekam (€) |
| Peļņa pirms nodokļiem (€) |
| Neto peļņa (€) |
| Peļņa vienam darbiniekam (€) |
| Kopējā rentabilitāte (%) |
| Neto rentabilitāte (%) |
| Pašu kapitāls (€) |
| Maksājamās summas un saistības (€) |
| Pamatlīdzekļi (€) |
| Apgrozāmie līdzekļi (€) |
| Apgrozāmā kapitāla prasība (%) |
| Parāda / pašu kapitāla attiecība |
| EBITDA peļņa (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT peļņa (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| -111 254 |
| -111 304 |
| - |
| - |
| - |
| 595 239 |
| 590 208 |
| 1 129 705 |
| 55 742 |
| 2024 |
|---|
| 0 |
| - |
| -113 921 |
| -113 971 |
| - |
| - |
| - |
| 481 268 |
| 709 829 |
| 1 129 705 |
| 61 392 |
| 2025 |
|---|
| 0 |
| - |
| -113 854 |
| -113 904 |
| - |
| - |
| - |
| 367 364 |
| 810 151 |
| 1 129 705 |
| 47 810 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 0 |
| - |
| -113 854 |
| -113 904 |
| - |
| - |
| - |
| 367 364 |
| 810 151 |
| 1 129 705 |
| 47 810 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedPārdošanas ieņēmumi (€)
2025
Pārdošanas ieņēmumi (€)
0 €- *
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
-Peļņa pirms nodokļiem (€)
-113 854 €0 % *
Neto peļņa (€)
-113 904 €0 % *
Peļņa vienam darbiniekam (€)
-Kopējā rentabilitāte (%)
-Neto rentabilitāte (%)
-Pašu kapitāls (€)
367 364 €-24 % *
Maksājamās summas un saistības (€)
810 151 €14 % *
Pamatlīdzekļi (€)
1 129 705 €0 % *
Apgrozāmie līdzekļi (€)
47 810 €-22 % *
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Skandi Krasts" nav tiesas lietu
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Skandi Krasts" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Kopējā summa: 50 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Kopējā summa: 50 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: 50 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 | Kopējā summa: 50 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: 50 |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Būvniecības projektu attīstīšanaComp. code:
40203698972Reg. date:
21.11.2025Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Būvniecības projektu attīstīšanaComp. code:
40203677078Reg. date:
04.09.2025Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Būvniecības projektu attīstīšanaComp. code:
40203643029Reg. date:
22.04.2025Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Būvniecības projektu attīstīšanaComp. code:
40203638263Reg. date:
01.04.2025Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Būvniecības projektu attīstīšanaComp. code:
40203628918Reg. date:
25.02.2025Turnover:
-No. of employees:
-Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Skandi Krasts" statuss?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Skandi Krasts" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 15.06.1999.
Kāda ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Skandi Krasts" reģistrācijas adrese?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Skandi Krasts" reģistrācijas adrese ir Latgales iela 257, Rīga, LV-1019.
Kāda ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Skandi Krasts" darbības veids?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Skandi Krasts" darbojas Būvniecības projektu attīstīšana (68.12 - NACE 2.1) jomā.
Vai Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Skandi Krasts" ir uzticama uzņēmuma?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Skandi Krasts" Pre-Score* reitings ir E, kas norāda uz ļoti zems uzticamības līmenis.
* Kredītreitings tiek aprēķināts, pamatojoties uz finanšu datiem, maksājumu vēsturi un citiem riska rādītājiem.Kāds ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Skandi Krasts" gada apgrozījums?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Skandi Krasts" ziņoja par apgrozījumu 0 EUR 2025. gadā.
Vai Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Skandi Krasts" ir valsts parādi?
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Skandi Krasts" pašlaik nav valsts parādu.