Sērenes pagasta R.Ivanovas zemnieku saimniecība "KRŪMZIEDI"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)Apturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
Dati nav pieejamiParādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
Dati nav pieejamiBiznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Sērenes pagasta R.Ivanovas zemnieku saimniecība "KRŪMZIEDI" nav iesniedzis finanšu pārskatus
Sērenes pagasta R.Ivanovas zemnieku saimniecība "KRŪMZIEDI" finanšu pārskati nav iesniegti vai dati nav publiski pieejami. Lūdzu, pārbaudiet vēlāk – informācija var tikt atjaunināta.
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam Sērenes pagasta R.Ivanovas zemnieku saimniecība "KRŪMZIEDI" nav tiesas lietu
Sērenes pagasta R.Ivanovas zemnieku saimniecība "KRŪMZIEDI" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus |
Līdzīgi uzņēmumi
Sērenes pagasta R.Ivanovas zemnieku saimniecība "KRŪMZIEDI" nav līdzīgu uzņēmumu
Sērenes pagasta R.Ivanovas zemnieku saimniecība "KRŪMZIEDI" netika atrasti uzņēmumi ar līdzīgu uzņēmējdarbības profilu.
Meklēt uzņēmumus ar tādu pašu darbībuBieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais Sērenes pagasta R.Ivanovas zemnieku saimniecība "KRŪMZIEDI" statuss?
Sērenes pagasta R.Ivanovas zemnieku saimniecība "KRŪMZIEDI" pašlaik ir Noņemts. Tas tika reģistrēts 02.12.1997 un likvidēts 21.07.2021.
Kāda ir Sērenes pagasta R.Ivanovas zemnieku saimniecība "KRŪMZIEDI" reģistrācijas adrese?
Sērenes pagasta R.Ivanovas zemnieku saimniecība "KRŪMZIEDI" reģistrācijas adrese ir Jaunjelgavas nov., Sērenes pag., "Krūmziedi".
Kāda ir Sērenes pagasta R.Ivanovas zemnieku saimniecība "KRŪMZIEDI" darbības veids?
Sērenes pagasta R.Ivanovas zemnieku saimniecība "KRŪMZIEDI" darbojas Neregulārais pasažieru sauszemes transports (49.32 - NACE 2.1) jomā.
Vai Sērenes pagasta R.Ivanovas zemnieku saimniecība "KRŪMZIEDI" ir valsts parādi?
Sērenes pagasta R.Ivanovas zemnieku saimniecība "KRŪMZIEDI" pašlaik nav valsts parādu.