SIA "Audzes Būvfirma"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2023-08-05
Citas izmaiņasApturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
18Parādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
0,5-1 M €Biznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Neto peļņa (€)
96 870EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedNeto peļņa (€)
96 870EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedFinanšu pārskati
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
| Rādītājs |
|---|
| Pārdošanas ieņēmumi (€) |
| Pārdošana vienam darbiniekam (€) |
| Peļņa pirms nodokļiem (€) |
| Neto peļņa (€) |
| Peļņa vienam darbiniekam (€) |
| Kopējā rentabilitāte (%) |
| Neto rentabilitāte (%) |
| Pašu kapitāls (€) |
| Maksājamās summas un saistības (€) |
| Pamatlīdzekļi (€) |
| Apgrozāmie līdzekļi (€) |
| Apgrozāmā kapitāla prasība (%) |
| Parāda / pašu kapitāla attiecība |
| EBITDA peļņa (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT peļņa (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 572 167 |
| 40 869 |
| 14 208 |
| 14 208 |
| 1 015 |
| 44,17 |
| 2,48 |
| 507 920 |
| 180 807 |
| 649 232 |
| 39 495 |
| 2024 |
|---|
| 610 163 |
| 38 135 |
| 50 447 |
| 50 447 |
| 3 153 |
| 55,33 |
| 8,27 |
| 558 367 |
| 203 854 |
| 664 995 |
| 97 226 |
| 2025 |
|---|
| 837 766 |
| 46 543 |
| 96 870 |
| 96 870 |
| 5 382 |
| 49,28 |
| 11,56 |
| 655 237 |
| 164 118 |
| 770 131 |
| 49 224 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 837 766 |
| 46 543 |
| 96 870 |
| 96 870 |
| 5 382 |
| 49,28 |
| 11,56 |
| 655 237 |
| 164 118 |
| 770 131 |
| 49 224 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedPārdošanas ieņēmumi (€)
2025
Pārdošanas ieņēmumi (€)
837 766 €37 % *
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
46 543 €22 % *
Peļņa pirms nodokļiem (€)
96 870 €92 % *
Neto peļņa (€)
96 870 €92 % *
Peļņa vienam darbiniekam (€)
5 382 €71 % *
Kopējā rentabilitāte (%)
49,28 %-10,93 % *
Neto rentabilitāte (%)
11,56 %39,78 % *
Pašu kapitāls (€)
655 237 €17 % *
Maksājamās summas un saistības (€)
164 118 €-19 % *
Pamatlīdzekļi (€)
770 131 €16 % *
Apgrozāmie līdzekļi (€)
49 224 €-49 % *
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam SIA "Audzes Būvfirma" nav tiesas lietu
SIA "Audzes Būvfirma" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Kopējā summa: 116 880 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Kopējā summa: 58 430 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: 54 710 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 | Kopējā summa: 80 430 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: 48 990 |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšanaComp. code:
40008327909Reg. date:
22.08.2023Turnover:
-No. of employees:
13Category:
Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšanaComp. code:
40203296287Reg. date:
25.02.2021Turnover:
-No. of employees:
12Category:
Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšanaComp. code:
40203279802Reg. date:
14.12.2020Turnover:
-No. of employees:
14Category:
Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšanaComp. code:
40203263515Reg. date:
30.09.2020Turnover:
-No. of employees:
23Category:
Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšanaComp. code:
40203257218Reg. date:
04.09.2020Turnover:
-No. of employees:
12Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais SIA "Audzes Būvfirma" statuss?
SIA "Audzes Būvfirma" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 10.05.2007.
Kāda ir SIA "Audzes Būvfirma" reģistrācijas adrese?
SIA "Audzes Būvfirma" reģistrācijas adrese ir Zemeņu iela 2I, Jelgava, LV-3001.
Kāda ir SIA "Audzes Būvfirma" darbības veids?
SIA "Audzes Būvfirma" darbojas Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana (68.20 - NACE 2.1) jomā.
Cik darbinieku ir SIA "Audzes Būvfirma"?
SIA "Audzes Būvfirma" ir 18 darbinieki (2025).
Vai SIA "Audzes Būvfirma" ir uzticama uzņēmuma?
SIA "Audzes Būvfirma" Pre-Score* reitings ir A, kas norāda uz augstākais uzticamības līmenis.
* Kredītreitings tiek aprēķināts, pamatojoties uz finanšu datiem, maksājumu vēsturi un citiem riska rādītājiem.Kāds ir SIA "Audzes Būvfirma" gada apgrozījums?
SIA "Audzes Būvfirma" ziņoja par apgrozījumu 837 766 EUR 2025. gadā.
Vai SIA "Audzes Būvfirma" ir valsts parādi?
SIA "Audzes Būvfirma" pašlaik nav valsts parādu.