SIA "Blis motors"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)Apturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
3Parādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
0,5-1 M €Biznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Neto peļņa (€)
52 252EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedNeto peļņa (€)
52 252EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedFinanšu pārskati
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
| Rādītājs |
|---|
| Pārdošanas ieņēmumi (€) |
| Pārdošana vienam darbiniekam (€) |
| Peļņa pirms nodokļiem (€) |
| Neto peļņa (€) |
| Peļņa vienam darbiniekam (€) |
| Kopējā rentabilitāte (%) |
| Neto rentabilitāte (%) |
| Pašu kapitāls (€) |
| Maksājamās summas un saistības (€) |
| Pamatlīdzekļi (€) |
| Apgrozāmie līdzekļi (€) |
| Apgrozāmā kapitāla prasība (%) |
| Parāda / pašu kapitāla attiecība |
| EBITDA peļņa (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT peļņa (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 887 850 |
| 295 950 |
| 8 987 |
| 8 987 |
| 2 996 |
| 97,34 |
| 1,01 |
| 47 235 |
| 70 726 |
| 816 |
| 117 145 |
| 2024 |
|---|
| 514 014 |
| 171 338 |
| 25 317 |
| 24 442 |
| 8 147 |
| 93,28 |
| 4,76 |
| 62 177 |
| 71 384 |
| 378 |
| 133 183 |
| 2025 |
|---|
| 669 589 |
| 223 196 |
| 52 252 |
| 52 252 |
| 17 417 |
| 91,09 |
| 7,80 |
| 100 429 |
| 79 658 |
| 135 |
| 179 952 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 669 589 |
| 223 196 |
| 52 252 |
| 52 252 |
| 17 417 |
| 91,09 |
| 7,80 |
| 100 429 |
| 79 658 |
| 135 |
| 179 952 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedPārdošanas ieņēmumi (€)
2025
Pārdošanas ieņēmumi (€)
669 589 €30 % *
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
223 196 €30 % *
Peļņa pirms nodokļiem (€)
52 252 €106 % *
Neto peļņa (€)
52 252 €114 % *
Peļņa vienam darbiniekam (€)
17 417 €114 % *
Kopējā rentabilitāte (%)
91,09 %-2,35 % *
Neto rentabilitāte (%)
7,80 %63,87 % *
Pašu kapitāls (€)
100 429 €62 % *
Maksājamās summas un saistības (€)
79 658 €12 % *
Pamatlīdzekļi (€)
135 €-64 % *
Apgrozāmie līdzekļi (€)
179 952 €35 % *
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam SIA "Blis motors" nav tiesas lietu
SIA "Blis motors" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Kopējā summa: 58 580 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Kopējā summa: 41 850 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: 17 690 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 | Kopējā summa: 14 660 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: 0 |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkopeComp. code:
40203692594Reg. date:
29.10.2025Turnover:
-No. of employees:
2Category:
Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkopeComp. code:
50203674961Reg. date:
28.08.2025Turnover:
-No. of employees:
2Category:
Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkopeComp. code:
40203662231Reg. date:
10.07.2025Turnover:
-No. of employees:
2Category:
Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkopeComp. code:
40203657809Reg. date:
20.06.2025Turnover:
-No. of employees:
3Category:
Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkopeComp. code:
40203656625Reg. date:
17.06.2025Turnover:
-No. of employees:
2Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais SIA "Blis motors" statuss?
SIA "Blis motors" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 25.01.2019.
Kāda ir SIA "Blis motors" reģistrācijas adrese?
SIA "Blis motors" reģistrācijas adrese ir Meiju ceļš 6A, Jelgava, LV-3007.
Kāda ir SIA "Blis motors" darbības veids?
SIA "Blis motors" darbojas Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope (95.31 - NACE 2.1) jomā.
Cik darbinieku ir SIA "Blis motors"?
SIA "Blis motors" ir 3 darbinieki (2025).
Vai SIA "Blis motors" ir uzticama uzņēmuma?
SIA "Blis motors" Pre-Score* reitings ir A, kas norāda uz augstākais uzticamības līmenis.
* Kredītreitings tiek aprēķināts, pamatojoties uz finanšu datiem, maksājumu vēsturi un citiem riska rādītājiem.Kāds ir SIA "Blis motors" gada apgrozījums?
SIA "Blis motors" ziņoja par apgrozījumu 669 589 EUR 2025. gadā.
Vai SIA "Blis motors" ir valsts parādi?
SIA "Blis motors" pašlaik nav valsts parādu.