SIA "Buss OK"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)Apturēšana
Apturēšanas veids (datums)
Saimnieciskās darbības apturēšana (2021-01-06)Apturēšanas rezultāts (datums)
Likvidēts (2021-09-30)Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
Dati nav pieejamiParādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
līdz 10 000 €Biznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
SIA "Buss OK" nav iesniedzis finanšu pārskatus
SIA "Buss OK" finanšu pārskati nav iesniegti vai dati nav publiski pieejami. Lūdzu, pārbaudiet vēlāk – informācija var tikt atjaunināta.
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam SIA "Buss OK" nav tiesas lietu
SIA "Buss OK" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: 0 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 | Kopējā summa: 0 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: 130 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzingsComp. code:
40203691230Reg. date:
23.10.2025Turnover:
-No. of employees:
2Category:
Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzingsComp. code:
50203686621Reg. date:
07.10.2025Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzingsComp. code:
40203676439Reg. date:
03.09.2025Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzingsComp. code:
40203666943Reg. date:
29.07.2025Turnover:
-No. of employees:
1Category:
Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzingsComp. code:
40203661679Reg. date:
08.07.2025Turnover:
-No. of employees:
-Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais SIA "Buss OK" statuss?
SIA "Buss OK" pašlaik ir Noņemts. Tas tika reģistrēts 13.02.2017 un likvidēts 30.09.2021.
Kāda ir SIA "Buss OK" reģistrācijas adrese?
SIA "Buss OK" reģistrācijas adrese ir Augusta Deglava iela 18 – 1, Rīga, LV-1009.
Kāda ir SIA "Buss OK" darbības veids?
SIA "Buss OK" darbojas Automašīnu un citu vieglo mehānisko transportlīdzekļu iznomāšana un ekspluatācijas līzings (77.11 - NACE 2.1) jomā.
Vai SIA "Buss OK" ir valsts parādi?
SIA "Buss OK" pašlaik nav valsts parādu.