SIA "CĒSU TEIKA"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)Apturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
Dati nav pieejamiParādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
100-150 tūkst. €Biznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
SIA "CĒSU TEIKA" nav iesniedzis finanšu pārskatus
SIA "CĒSU TEIKA" finanšu pārskati nav iesniegti vai dati nav publiski pieejami. Lūdzu, pārbaudiet vēlāk – informācija var tikt atjaunināta.
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam SIA "CĒSU TEIKA" nav tiesas lietu
SIA "CĒSU TEIKA" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecībaComp. code:
40203678016Reg. date:
09.09.2025Turnover:
-No. of employees:
2Category:
Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecībaComp. code:
40203663595Reg. date:
16.07.2025Turnover:
-No. of employees:
2Category:
Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecībaComp. code:
40203659180Reg. date:
27.06.2025Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecībaComp. code:
40203656131Reg. date:
13.06.2025Turnover:
-No. of employees:
2Category:
Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecībaComp. code:
40203655884Reg. date:
12.06.2025Turnover:
-No. of employees:
1Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais SIA "CĒSU TEIKA" statuss?
SIA "CĒSU TEIKA" pašlaik ir Noņemts. Tas tika reģistrēts 10.06.1994 un likvidēts 22.01.2016.
Kāda ir SIA "CĒSU TEIKA" reģistrācijas adrese?
SIA "CĒSU TEIKA" reģistrācijas adrese ir Rīgas iela 8, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101.
Kāda ir SIA "CĒSU TEIKA" darbības veids?
SIA "CĒSU TEIKA" darbojas Nespecializēta galvenokārt pārtikas, dzērienu vai tabakas mazumtirdzniecība (47.11 - NACE 2.1) jomā.
Vai SIA "CĒSU TEIKA" ir valsts parādi?
SIA "CĒSU TEIKA" pašlaik nav valsts parādu.