SIA E100 LV
CopyReģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2025-11-12
Citas izmaiņas2025-03-12
Izmaiņas amatpersonās2025-03-12
Citas izmaiņas2023-08-29
Izmaiņas patiesajos labuma guvējosApturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
21Parādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
5-10 M €Biznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Neto peļņa (€)
4 172 351EBITDA peļņa (%)
Reģistrējieties un
izpētiet Okredo datusEBIT peļņa (%)
Reģistrējieties un
izpētiet Okredo datusNeto peļņa (€)
4 172 351EBITDA peļņa (%)
Reģistrējieties un
izpētiet Okredo datusEBIT peļņa (%)
Reģistrējieties un
izpētiet Okredo datusFinanšu pārskati
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
| Rādītājs |
|---|
| Pārdošanas ieņēmumi (€) |
| Pārdošana vienam darbiniekam (€) |
| Peļņa pirms nodokļiem (€) |
| Neto peļņa (€) |
| Peļņa vienam darbiniekam (€) |
| Kopējā rentabilitāte (%) |
| Neto rentabilitāte (%) |
| Pašu kapitāls (€) |
| Maksājamās summas un saistības (€) |
| Pamatlīdzekļi (€) |
| Apgrozāmie līdzekļi (€) |
| Apgrozāmā kapitāla prasība (%) |
| Parāda / pašu kapitāla attiecība |
| EBITDA peļņa (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT peļņa (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 8 005 476 |
| 444 749 |
| 10 463 850 |
| 10 422 262 |
| 579 015 |
| 46,84 |
| 130,19 |
| 27 320 646 |
| 1 587 812 |
| 12 801 004 |
| 16 107 454 |
| 2023 |
|---|
| 7 428 210 |
| 353 724 |
| 3 821 939 |
| 3 812 051 |
| 181 526 |
| 28,32 |
| 51,32 |
| 30 137 162 |
| 867 486 |
| 27 160 646 |
| 3 844 002 |
| 2024 |
|---|
| 7 138 100 |
| 339 910 |
| 4 174 050 |
| 4 172 351 |
| 198 683 |
| 36,14 |
| 58,45 |
| 32 809 513 |
| 835 074 |
| 27 931 209 |
| 5 713 378 |
Reģistrējieties un
izpētiet Okredo datus| 2024 |
|---|
| 7 138 100 |
| 339 910 |
| 4 174 050 |
| 4 172 351 |
| 198 683 |
| 36,14 |
| 58,45 |
| 32 809 513 |
| 835 074 |
| 27 931 209 |
| 5 713 378 |
Reģistrējieties un
izpētiet Okredo datusPārdošanas ieņēmumi (€)
2024
Pārdošanas ieņēmumi (€)
7 138 100 €-4 % *
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
339 910 €-4 % *
Peļņa pirms nodokļiem (€)
4 174 050 €9 % *
Neto peļņa (€)
4 172 351 €9 % *
Peļņa vienam darbiniekam (€)
198 683 €9 % *
Kopējā rentabilitāte (%)
36,14 %27,61 % *
Neto rentabilitāte (%)
58,45 %13,89 % *
Pašu kapitāls (€)
32 809 513 €9 % *
Maksājamās summas un saistības (€)
835 074 €-4 % *
Pamatlīdzekļi (€)
27 931 209 €3 % *
Apgrozāmie līdzekļi (€)
5 713 378 €49 % *
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(26)
Lietas Nr. / datums | Procesa puses | Lieta / Tiesas lēmums | Tiesa | Lietas izskatīšanu skaits | Vairāk |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Lietas Nr. / datums | Procesa puses | Lieta / Tiesas lēmums | Tiesa | Lietas izskatīšanu skaits | Vairāk |
|---|---|---|---|---|---|
01.06.2026C771074925C-10749-25 | Prasītājs:SIA E100 LV Atbildētājs:SIA "GUDVINS" | Iemesls: vienkāršotās procedūras lieta par naudas piedziņu Lēmums: Atklāta | Rīgas pilsētas tiesa | 1 | |
27.05.2026C771134725C-03114-26 | Prasītājs:SIA E100 LV Atbildētājs:Individual person | Iemesls: vienkāršotās procedūras lieta par naudas piedziņu Lēmums: Atklāta | Rīgas pilsētas tiesa | 1 | |
16.02.2026C73482625C-0695-26 | Prasītājs:SIA E100 LV Atbildētājs:SIA BTR | Iemesls: parāda piedziņa Lēmums: Atklāta | Zemgales rajona tiesa | 1 | |
05.01.2026C771074925C-1094-26 | Prasītājs:SIA E100 LV Atbildētājs:SIA "GUDVINS" | Iemesls: vienkāršotās procedūras lieta par naudas piedziņu Lēmums: Atklāta | Latgales rajona tiesa | 1 | |
03.12.2025C771049725C-10497-25 | Prasītājs:SIA E100 LV Atbildētājs:SIA "BWB Group" | Iemesls: vienkāršotās procedūras lieta par naudas piedziņu Lēmums: Atklāta | Rīgas pilsētas tiesa | 1 |
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Kopējā summa: 379 180 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Kopējā summa: 160 580 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: 110 090 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 | Kopējā summa: 82 000 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: 66 310 |
Līdzīgi uzņēmumi
Uzņēmuma nosaukums | Darbības joma | Juridiskais statuss | Dibināšanas datums | Apgrozījums | Darbinieku skaits |
|---|---|---|---|---|---|
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OX Būve" Katlakalna iela 11, Rīga, LV-1073, 50103581701 | Citur neklasificēti uzņēmējdarbības atbalsta pakalpojumi | Reģistrēts | 30.08.2012 | - | 15 |
Category:
Citur neklasificēti uzņēmējdarbības atbalsta pakalpojumiComp. code:
50103581701Reg. date:
30.08.2012Turnover:
-No. of employees:
15Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais SIA E100 LV statuss?
SIA E100 LV pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 01.02.2017.
Kāda ir SIA E100 LV reģistrācijas adrese?
SIA E100 LV reģistrācijas adrese ir Bauskas iela 58A – 13, Rīga, LV-1004.
Kāda ir SIA E100 LV darbības veids?
SIA E100 LV darbojas Citur neklasificēti uzņēmējdarbības atbalsta pakalpojumi (82.99 - NACE 2.1) jomā.
Cik darbinieku ir SIA E100 LV?
SIA E100 LV ir 21 darbinieki (2024).
Vai SIA E100 LV ir uzticama uzņēmuma?
SIA E100 LV Pre-Score* reitings ir B, kas norāda uz augsts uzticamības līmenis.
* Kredītreitings tiek aprēķināts, pamatojoties uz finanšu datiem, maksājumu vēsturi un citiem riska rādītājiem.Kāds ir SIA E100 LV gada apgrozījums?
SIA E100 LV ziņoja par apgrozījumu 7 138 100 EUR 2024. gadā.
Vai SIA E100 LV ir valsts parādi?
SIA E100 LV pašlaik nav valsts parādu.