SIA "Frī kartelis"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Darbības joma
Bāru darbība (56.30 - NACE 2.1)Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2026-03-13
Nodrošinājuma līdzekļu maiņa2026-02-05
Nodrošinājuma līdzekļu maiņa2026-01-14
Nodrošinājuma līdzekļu maiņa2025-10-22
Izmaiņas patiesajos labuma guvējosApturēšana
Apturēšanas veids (datums)
Saimnieciskās darbības apturēšana (2026-01-14)Apturēšanas rezultāts (datums)
-Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
Dati nav pieejamiParādi
37 362,87 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
0,5-1 M €Biznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Neto peļņa (€)
70 013EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedNeto peļņa (€)
70 013EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedFinanšu pārskati
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
| Rādītājs |
|---|
| Pārdošanas ieņēmumi (€) |
| Pārdošana vienam darbiniekam (€) |
| Peļņa pirms nodokļiem (€) |
| Neto peļņa (€) |
| Peļņa vienam darbiniekam (€) |
| Kopējā rentabilitāte (%) |
| Neto rentabilitāte (%) |
| Pašu kapitāls (€) |
| Maksājamās summas un saistības (€) |
| Pamatlīdzekļi (€) |
| Apgrozāmie līdzekļi (€) |
| Apgrozāmā kapitāla prasība (%) |
| Parāda / pašu kapitāla attiecība |
| EBITDA peļņa (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT peļņa (%) |
| EBIT (€) |
| 2021 |
|---|
| 516 037 |
| 32 252 |
| 70 013 |
| 70 013 |
| 4 376 |
| 67,49 |
| 13,57 |
| 118 841 |
| 79 329 |
| 83 087 |
| 115 083 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimited| 2021 |
|---|
| 516 037 |
| 32 252 |
| 70 013 |
| 70 013 |
| 4 376 |
| 67,49 |
| 13,57 |
| 118 841 |
| 79 329 |
| 83 087 |
| 115 083 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedPārdošanas ieņēmumi (€)
2021
Pārdošanas ieņēmumi (€)
516 037 €- *
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
32 252 €- *
Peļņa pirms nodokļiem (€)
70 013 €- *
Neto peļņa (€)
70 013 €- *
Peļņa vienam darbiniekam (€)
4 376 €- *
Kopējā rentabilitāte (%)
67,49 %- *
Neto rentabilitāte (%)
13,57 %- *
Pašu kapitāls (€)
118 841 €- *
Maksājamās summas un saistības (€)
79 329 €- *
Pamatlīdzekļi (€)
83 087 €- *
Apgrozāmie līdzekļi (€)
115 083 €- *
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
1
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
37 362,87 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
1
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
37 362,87 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam SIA "Frī kartelis" nav tiesas lietu
SIA "Frī kartelis" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Kopējā summa: 161 270 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Kopējā summa: 134 270 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: 87 330 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 | Kopējā summa: 67 140 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: 0 |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Bāru darbībaComp. code:
40203667173Reg. date:
29.07.2025Turnover:
-No. of employees:
5Category:
Bāru darbībaComp. code:
40203660423Reg. date:
03.07.2025Turnover:
-No. of employees:
2Category:
Bāru darbībaComp. code:
40203654662Reg. date:
06.06.2025Turnover:
-No. of employees:
2Category:
Bāru darbībaComp. code:
40203652981Reg. date:
30.05.2025Turnover:
-No. of employees:
1Category:
Bāru darbībaComp. code:
40203645320Reg. date:
30.04.2025Turnover:
-No. of employees:
-Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais SIA "Frī kartelis" statuss?
SIA "Frī kartelis" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 04.04.2019.
Kāda ir SIA "Frī kartelis" reģistrācijas adrese?
SIA "Frī kartelis" reģistrācijas adrese ir Tauriņu iela 2 – 2, Līči, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2118.
Kāda ir SIA "Frī kartelis" darbības veids?
SIA "Frī kartelis" darbojas Bāru darbība (56.30 - NACE 2.1) jomā.
Kāds ir SIA "Frī kartelis" gada apgrozījums?
SIA "Frī kartelis" ziņoja par apgrozījumu 516 037 EUR 2021. gadā.
Vai SIA "Frī kartelis" ir valsts parādi?
SIA "Frī kartelis" pašlaik ir valsts parāds 37 362,87 €.