SIA "Lāču nami"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2026-04-03
Citas izmaiņas2026-03-19
Nodrošinājuma līdzekļu maiņa2026-01-19
Nodrošinājuma līdzekļu maiņa2024-09-17
Nodrošinājuma līdzekļu maiņaApturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
5Parādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
3Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
200-500 tūkst. €Biznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Neto peļņa (€)
9 486EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedNeto peļņa (€)
9 486EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedFinanšu pārskati
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
| Rādītājs |
|---|
| Pārdošanas ieņēmumi (€) |
| Pārdošana vienam darbiniekam (€) |
| Peļņa pirms nodokļiem (€) |
| Neto peļņa (€) |
| Peļņa vienam darbiniekam (€) |
| Kopējā rentabilitāte (%) |
| Neto rentabilitāte (%) |
| Pašu kapitāls (€) |
| Maksājamās summas un saistības (€) |
| Pamatlīdzekļi (€) |
| Apgrozāmie līdzekļi (€) |
| Apgrozāmā kapitāla prasība (%) |
| Parāda / pašu kapitāla attiecība |
| EBITDA peļņa (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT peļņa (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 482 956 |
| 96 591 |
| 8 345 |
| 8 345 |
| 1 669 |
| 7,34 |
| 1,73 |
| 68 772 |
| 342 092 |
| 150 000 |
| 415 826 |
| 2024 |
|---|
| 600 786 |
| 120 157 |
| 1 218 |
| 1 218 |
| 244 |
| 27,35 |
| 0,20 |
| 69 990 |
| 355 656 |
| 150 000 |
| 439 742 |
| 2025 |
|---|
| 311 911 |
| 62 382 |
| 9 486 |
| 9 486 |
| 1 897 |
| 69,99 |
| 3,04 |
| 79 476 |
| 346 352 |
| 150 000 |
| 520 161 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 311 911 |
| 62 382 |
| 9 486 |
| 9 486 |
| 1 897 |
| 69,99 |
| 3,04 |
| 79 476 |
| 346 352 |
| 150 000 |
| 520 161 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedPārdošanas ieņēmumi (€)
2025
Pārdošanas ieņēmumi (€)
311 911 €-48 % *
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
62 382 €-48 % *
Peļņa pirms nodokļiem (€)
9 486 €679 % *
Neto peļņa (€)
9 486 €679 % *
Peļņa vienam darbiniekam (€)
1 897 €677 % *
Kopējā rentabilitāte (%)
69,99 %155,90 % *
Neto rentabilitāte (%)
3,04 %1 420,00 % *
Pašu kapitāls (€)
79 476 €14 % *
Maksājamās summas un saistības (€)
346 352 €-3 % *
Pamatlīdzekļi (€)
150 000 €0 % *
Apgrozāmie līdzekļi (€)
520 161 €18 % *
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(7)
Prasītājs
(13)
Lietas Nr. / datums | Procesa puses | Lieta / Tiesas lēmums | Tiesa | Lietas izskatīšanu skaits | Vairāk |
|---|---|---|---|---|---|
30.09.2026C771449225C-04946-26 | Prasītājs:Namīpašuma Madonas 5, Jūrmala dzīvokļu īpašnieku kopība Atbildētājs:SIA "Lāču nami" | Iemesls: par parāda piedziņu Lēmums: Atklāta | Rīgas pilsētas tiesa | 1 | |
14.04.2026C771719624CA-0410-26 | Prasītājs:Individual person Atbildētājs:SIA "Lāču nami" | Iemesls: zaudējumu piedziņa Lēmums: Atklāta | Rīgas apgabaltiesa | 2 | |
24.03.2026C771719624CA-2182-25 | Prasītājs:Individual person Atbildētājs:SIA "Lāču nami" | Iemesls: zaudējumu piedziņa Lēmums: Atklāta | Rīgas apgabaltiesa | 1 | |
10.06.2025C771719624C-07483-25 | Prasītājs:Individual person Atbildētājs:SIA "Lāču nami" | Iemesls: zaudējumu piedziņa Lēmums: Atklāta | Rīgas pilsētas tiesa | 2 | |
14.05.2025C68509521CA-0496-25 | Prasītājs:Dzīvokļu īpašnieku biedrība "VALDEMĀRA 9" Atbildētājs:SIA "Lāču nami" | Iemesls: pienākuma uzlikšana Lēmums: Atklāta | Rīgas apgabaltiesa | 1 |
Lietas Nr. / datums | Procesa puses | Lieta / Tiesas lēmums | Tiesa | Lietas izskatīšanu skaits | Vairāk |
|---|---|---|---|---|---|
03.06.2027C33413626C-4136-26 | Prasītājs:SIA "Lāču nami" Atbildētājs:Individual person | Iemesls: vienkāršotās procedūras lieta par naudas piedziņu Lēmums: Atklāta | Rīgas rajona tiesa | 1 | |
15.02.2027C33414826C-4148-26 | Prasītājs:SIA "Lāču nami" Atbildētājs:Individual person | Iemesls: vienkāršotās procedūras lieta par naudas piedziņu Lēmums: Atklāta | Rīgas rajona tiesa | 1 | |
09.02.2027C771139426C-11394-26 | Prasītājs:Dzīvojamās mājas Brīvības iela 80, Rīga, dzīvokļu īpašnieku kopība Prasītājs:SIA "Lāču nami" | Iemesls: par parāda piedziņu Lēmums: Atklāta | Rīgas pilsētas tiesa | 1 | |
19.01.2027C771717225C-07251-26 | Prasītājs:SIA "Lāču nami" Atbildētājs:Individual person | Iemesls: vienkāršotās procedūras lieta par naudas piedziņu Lēmums: Atklāta | Rīgas pilsētas tiesa | 1 | |
02.12.2026C771737025C-07272-26 | Prasītājs:SIA "Lāču nami" Atbildētājs:Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NAMĪPAŠUMU PĀRVALDE" | Iemesls: vienkāršotās procedūras lieta par naudas piedziņu Lēmums: Atklāta | Rīgas pilsētas tiesa | 1 |
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Kopējā summa: 57 610 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Kopējā summa: 41 410 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: 36 470 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 | Kopējā summa: 82 050 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: 75 270 |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzībuComp. code:
40203581956Reg. date:
14.08.2024Turnover:
-No. of employees:
3Category:
Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzībuComp. code:
40203563715Reg. date:
22.05.2024Turnover:
-No. of employees:
3Category:
Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzībuComp. code:
40203562160Reg. date:
16.05.2024Turnover:
-No. of employees:
6Category:
Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzībuComp. code:
40008335624Reg. date:
11.04.2024Turnover:
-No. of employees:
3Category:
Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzībuComp. code:
40008332219Reg. date:
12.01.2024Turnover:
-No. of employees:
3Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais SIA "Lāču nami" statuss?
SIA "Lāču nami" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 02.06.2010.
Kāda ir SIA "Lāču nami" reģistrācijas adrese?
SIA "Lāču nami" reģistrācijas adrese ir Lapu iela 15 – 2A, Rīga, LV-1002.
Kāda ir SIA "Lāču nami" darbības veids?
SIA "Lāču nami" darbojas Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzību (68.32 - NACE 2.1) jomā.
Cik darbinieku ir SIA "Lāču nami"?
SIA "Lāču nami" ir 5 darbinieki (2025).
Vai SIA "Lāču nami" ir uzticama uzņēmuma?
SIA "Lāču nami" Pre-Score* reitings ir B, kas norāda uz augsts uzticamības līmenis.
* Kredītreitings tiek aprēķināts, pamatojoties uz finanšu datiem, maksājumu vēsturi un citiem riska rādītājiem.Kāds ir SIA "Lāču nami" gada apgrozījums?
SIA "Lāču nami" ziņoja par apgrozījumu 311 911 EUR 2025. gadā.
Vai SIA "Lāču nami" ir valsts parādi?
SIA "Lāču nami" pašlaik nav valsts parādu.