SIA "LS Customs Services"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2023-08-04
Citas izmaiņasApturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
12Parādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
200-500 tūkst. €Biznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Neto peļņa (€)
1 215EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedNeto peļņa (€)
1 215EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedFinanšu pārskati
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
| Rādītājs |
|---|
| Pārdošanas ieņēmumi (€) |
| Pārdošana vienam darbiniekam (€) |
| Peļņa pirms nodokļiem (€) |
| Neto peļņa (€) |
| Peļņa vienam darbiniekam (€) |
| Kopējā rentabilitāte (%) |
| Neto rentabilitāte (%) |
| Pašu kapitāls (€) |
| Maksājamās summas un saistības (€) |
| Pamatlīdzekļi (€) |
| Apgrozāmie līdzekļi (€) |
| Apgrozāmā kapitāla prasība (%) |
| Parāda / pašu kapitāla attiecība |
| EBITDA peļņa (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT peļņa (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 394 267 |
| 32 856 |
| 48 312 |
| 48 183 |
| 4 015 |
| 17,03 |
| 12,22 |
| 615 527 |
| 40 425 |
| 264 089 |
| 391 863 |
| 2024 |
|---|
| 351 012 |
| 29 251 |
| 2 645 |
| 2 567 |
| 214 |
| 6,57 |
| 0,73 |
| 568 094 |
| 42 141 |
| 293 286 |
| 316 949 |
| 2025 |
|---|
| 323 821 |
| 26 985 |
| 1 258 |
| 1 215 |
| 101 |
| 3,13 |
| 0,38 |
| 569 309 |
| 50 146 |
| 303 298 |
| 316 157 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 323 821 |
| 26 985 |
| 1 258 |
| 1 215 |
| 101 |
| 3,13 |
| 0,38 |
| 569 309 |
| 50 146 |
| 303 298 |
| 316 157 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedPārdošanas ieņēmumi (€)
2025
Pārdošanas ieņēmumi (€)
323 821 €-8 % *
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
26 985 €-8 % *
Peļņa pirms nodokļiem (€)
1 258 €-52 % *
Neto peļņa (€)
1 215 €-53 % *
Peļņa vienam darbiniekam (€)
101 €-53 % *
Kopējā rentabilitāte (%)
3,13 %-52,36 % *
Neto rentabilitāte (%)
0,38 %-47,95 % *
Pašu kapitāls (€)
569 309 €0 % *
Maksājamās summas un saistības (€)
50 146 €19 % *
Pamatlīdzekļi (€)
303 298 €3 % *
Apgrozāmie līdzekļi (€)
316 157 €0 % *
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(4)
Lietas Nr. / datums | Procesa puses | Lieta / Tiesas lēmums | Tiesa | Lietas izskatīšanu skaits | Vairāk |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Lietas Nr. / datums | Procesa puses | Lieta / Tiesas lēmums | Tiesa | Lietas izskatīšanu skaits | Vairāk |
|---|---|---|---|---|---|
09.09.2026A420113524AA43-0434-26 | Pieteicējs:SIA "LS Customs Services" Atbildētājs:Valsts ieņēmumu dienests | Iemesls: Sūdzība par Valsts ieņēmumu dienesta 09.01.2024.lēmumu Nr.30.1/22.9/74, 18.01.2024.lēmumu Nr.30.1/22.9/192, 10.04.2024.lēmumu Nr.30.1/22.9/1185 un 04.06.2024.lēmumu Nr.30.1/22.9/1781 Lēmums: Atklāta | Administratīvā apgabaltiesa | 2 | |
01.10.2025A420113524A42-00174-25 | Pieteicējs:SIA "LS Customs Services" Atbildētājs:Valsts ieņēmumu dienests | Iemesls: administratīvā akta atcelšana Lēmums: Atklāta | Administratīvā rajona tiesa Liepājas tiesu nams | 3 | |
07.11.2024A420113524A42-01135-24 | Pieteicējs:SIA "LS Customs Services" Atbildētājs:Valsts ieņēmumu dienests | Iemesls: administratīvā akta atcelšana Lēmums: Atklāta | Administratīvā rajona tiesa Liepājas tiesu nams | 1 | |
08.09.2024A420113524AA43-0962-24 | Pieteicējs:SIA "LS Customs Services" Atbildētājs:Valsts ieņēmumu dienests | Iemesls: Blakus sūdzība par Administratīvās rajona tiesas 09.05.2024.lēmumu Lēmums: Atklāta | Administratīvā apgabaltiesa | 1 |
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Kopējā summa: 5 300 810 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Kopējā summa: 955 650 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: 228 600 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 | Kopējā summa: 200 730 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: 296 960 |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Citi transporta atbalsta pakalpojumiComp. code:
40203327799Reg. date:
22.06.2021Turnover:
-No. of employees:
15Category:
Citi transporta atbalsta pakalpojumiComp. code:
40203317146Reg. date:
12.05.2021Turnover:
-No. of employees:
12Category:
Citi transporta atbalsta pakalpojumiComp. code:
43603085903Reg. date:
07.02.2019Turnover:
-No. of employees:
15Category:
Citi transporta atbalsta pakalpojumiComp. code:
40103960326Reg. date:
11.01.2016Turnover:
-No. of employees:
8Category:
Citi transporta atbalsta pakalpojumiComp. code:
40103918808Reg. date:
04.08.2015Turnover:
-No. of employees:
12Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais SIA "LS Customs Services" statuss?
SIA "LS Customs Services" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 13.06.2003.
Kāda ir SIA "LS Customs Services" reģistrācijas adrese?
SIA "LS Customs Services" reģistrācijas adrese ir Pils iela 70 – 2, Ventspils, LV-3601.
Kāda ir SIA "LS Customs Services" darbības veids?
SIA "LS Customs Services" darbojas Citi transporta atbalsta pakalpojumi (52.26 - NACE 2.1) jomā.
Cik darbinieku ir SIA "LS Customs Services"?
SIA "LS Customs Services" ir 12 darbinieki (2025).
Vai SIA "LS Customs Services" ir uzticama uzņēmuma?
SIA "LS Customs Services" Pre-Score* reitings ir B, kas norāda uz augsts uzticamības līmenis.
* Kredītreitings tiek aprēķināts, pamatojoties uz finanšu datiem, maksājumu vēsturi un citiem riska rādītājiem.Kāds ir SIA "LS Customs Services" gada apgrozījums?
SIA "LS Customs Services" ziņoja par apgrozījumu 323 821 EUR 2025. gadā.
Vai SIA "LS Customs Services" ir valsts parādi?
SIA "LS Customs Services" pašlaik nav valsts parādu.