SIA "ML Būve"
CopyReģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2026-04-24
Nodrošinājuma līdzekļu maiņa2024-01-19
Nodrošinājuma līdzekļu maiņa2022-12-08
Nodrošinājuma līdzekļu maiņa2022-11-24
Nodrošinājuma līdzekļu maiņaApturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
24Parādi
13 142,67 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
1Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
1,5-2 M €Biznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Neto peļņa (€)
42 812EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedNeto peļņa (€)
42 812EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedFinanšu pārskati
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
| Rādītājs |
|---|
| Pārdošanas ieņēmumi (€) |
| Pārdošana vienam darbiniekam (€) |
| Peļņa pirms nodokļiem (€) |
| Neto peļņa (€) |
| Peļņa vienam darbiniekam (€) |
| Kopējā rentabilitāte (%) |
| Neto rentabilitāte (%) |
| Pašu kapitāls (€) |
| Maksājamās summas un saistības (€) |
| Pamatlīdzekļi (€) |
| Apgrozāmie līdzekļi (€) |
| Apgrozāmā kapitāla prasība (%) |
| Parāda / pašu kapitāla attiecība |
| EBITDA peļņa (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT peļņa (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 827 715 |
| 41 386 |
| 32 317 |
| 32 317 |
| 1 616 |
| 13,45 |
| 3,90 |
| 187 722 |
| 112 479 |
| 10 264 |
| 289 937 |
| 2023 |
|---|
| 1 412 788 |
| 56 512 |
| 50 751 |
| 50 751 |
| 2 030 |
| 19,75 |
| 3,59 |
| 238 473 |
| 313 059 |
| 10 849 |
| 540 683 |
| 2024 |
|---|
| 1 681 484 |
| 70 062 |
| 42 812 |
| 42 812 |
| 1 784 |
| 21,38 |
| 2,55 |
| 281 285 |
| 207 842 |
| 14 614 |
| 474 513 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimited| 2024 |
|---|
| 1 681 484 |
| 70 062 |
| 42 812 |
| 42 812 |
| 1 784 |
| 21,38 |
| 2,55 |
| 281 285 |
| 207 842 |
| 14 614 |
| 474 513 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedPārdošanas ieņēmumi (€)
2024
Pārdošanas ieņēmumi (€)
1 681 484 €19 % *
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
70 062 €24 % *
Peļņa pirms nodokļiem (€)
42 812 €-16 % *
Neto peļņa (€)
42 812 €-16 % *
Peļņa vienam darbiniekam (€)
1 784 €-12 % *
Kopējā rentabilitāte (%)
21,38 %8,25 % *
Neto rentabilitāte (%)
2,55 %-28,97 % *
Pašu kapitāls (€)
281 285 €18 % *
Maksājamās summas un saistības (€)
207 842 €-34 % *
Pamatlīdzekļi (€)
14 614 €35 % *
Apgrozāmie līdzekļi (€)
474 513 €-12 % *
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
1
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
13 142,67 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
1
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
13 142,67 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(2)
Prasītājs
(0)
Lietas Nr. / datums | Procesa puses | Lieta / Tiesas lēmums | Tiesa | Lietas izskatīšanu skaits | Vairāk |
|---|---|---|---|---|---|
25.05.2027C33335826C-3358-26 | Prasītājs:SIA STAFFRENT GROUP Atbildētājs:SIA "ML Būve" | Iemesls: Prasības pieteikums par parāda piedziņu un pieteikums par prasības nodrošināšanu Lēmums: Atklāta | Rīgas rajona tiesa | 1 | |
26.05.2026C75018725C-0079-26 | Prasītājs:SIA "JB Celtnieks" Atbildētājs:SIA "ML Būve" | Iemesls: Prasības pieteikums par parāda piedziņu Lēmums: Atklāta | Ekonomisko lietu tiesa | 3 |
Lietas Nr. / datums | Procesa puses | Lieta / Tiesas lēmums | Tiesa | Lietas izskatīšanu skaits | Vairāk |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Kopējā summa: 179 190 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Kopējā summa: 100 340 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: 32 300 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 | Kopējā summa: 3 170 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Citas ēku pabeigšanas un apdares darbībasComp. code:
40203361873Reg. date:
24.11.2021Turnover:
-No. of employees:
25Category:
Citas ēku pabeigšanas un apdares darbībasComp. code:
40203272363Reg. date:
09.11.2020Turnover:
-No. of employees:
16Category:
Citas ēku pabeigšanas un apdares darbībasComp. code:
40203267288Reg. date:
16.10.2020Turnover:
-No. of employees:
17Category:
Citas ēku pabeigšanas un apdares darbībasComp. code:
40203259577Reg. date:
16.09.2020Turnover:
-No. of employees:
17Category:
Citas ēku pabeigšanas un apdares darbībasComp. code:
40203225176Reg. date:
26.08.2019Turnover:
-No. of employees:
31Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais SIA "ML Būve" statuss?
SIA "ML Būve" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 30.09.2019.
Kāda ir SIA "ML Būve" reģistrācijas adrese?
SIA "ML Būve" reģistrācijas adrese ir Krievupes iela 20, Langstiņi, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-2137.
Kāda ir SIA "ML Būve" darbības veids?
SIA "ML Būve" darbojas Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības (43.35 - NACE 2.1) jomā.
Cik darbinieku ir SIA "ML Būve"?
SIA "ML Būve" ir 24 darbinieki (2024).
Vai SIA "ML Būve" ir uzticama uzņēmuma?
SIA "ML Būve" Pre-Score* reitings ir A, kas norāda uz augstākais uzticamības līmenis.
* Kredītreitings tiek aprēķināts, pamatojoties uz finanšu datiem, maksājumu vēsturi un citiem riska rādītājiem.Kāds ir SIA "ML Būve" gada apgrozījums?
SIA "ML Būve" ziņoja par apgrozījumu 1 681 484 EUR 2024. gadā.
Vai SIA "ML Būve" ir valsts parādi?
SIA "ML Būve" pašlaik ir valsts parāds 13 142,67 €.