SIA "MP5 RĪGA"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Darbības joma
Dzērienu vairumtirdzniecība (46.34 - NACE 2.1)Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)Apturēšana
Apturēšanas veids (datums)
Saimnieciskās darbības apturēšana (2019-10-02)Apturēšanas rezultāts (datums)
Likvidēts (2019-11-27)Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
Dati nav pieejamiParādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
Nav ieņēmumuBiznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
SIA "MP5 RĪGA" nav iesniedzis finanšu pārskatus
SIA "MP5 RĪGA" finanšu pārskati nav iesniegti vai dati nav publiski pieejami. Lūdzu, pārbaudiet vēlāk – informācija var tikt atjaunināta.
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam SIA "MP5 RĪGA" nav tiesas lietu
SIA "MP5 RĪGA" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: 0 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Dzērienu vairumtirdzniecībaComp. code:
50203691001Reg. date:
23.10.2025Turnover:
-No. of employees:
1Category:
Dzērienu vairumtirdzniecībaComp. code:
40203677805Reg. date:
08.09.2025Turnover:
-No. of employees:
2Category:
Dzērienu vairumtirdzniecībaComp. code:
40203659674Reg. date:
30.06.2025Turnover:
-No. of employees:
1Category:
Dzērienu vairumtirdzniecībaComp. code:
40203659602Reg. date:
30.06.2025Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Dzērienu vairumtirdzniecībaComp. code:
40203654338Reg. date:
05.06.2025Turnover:
-No. of employees:
-Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais SIA "MP5 RĪGA" statuss?
SIA "MP5 RĪGA" pašlaik ir Noņemts. Tas tika reģistrēts 03.12.2014 un likvidēts 27.11.2019.
Kāda ir SIA "MP5 RĪGA" reģistrācijas adrese?
SIA "MP5 RĪGA" reģistrācijas adrese ir Rīga, Augusta Deglava iela 77.
Kāda ir SIA "MP5 RĪGA" darbības veids?
SIA "MP5 RĪGA" darbojas Dzērienu vairumtirdzniecība (46.34 - NACE 2.1) jomā.
Vai SIA "MP5 RĪGA" ir valsts parādi?
SIA "MP5 RĪGA" pašlaik nav valsts parādu.