SIA "Prometal Group"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2025-11-07
Nodrošinājuma līdzekļu maiņa2025-08-04
Izmaiņas amatpersonās2025-01-21
Nodrošinājuma līdzekļu maiņa2024-08-06
Izmaiņas amatpersonāsApturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
19Parādi
22 199,49 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
1,5-2 M €Biznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Neto peļņa (€)
72 702EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedNeto peļņa (€)
72 702EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedFinanšu pārskati
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
| Rādītājs |
|---|
| Pārdošanas ieņēmumi (€) |
| Pārdošana vienam darbiniekam (€) |
| Peļņa pirms nodokļiem (€) |
| Neto peļņa (€) |
| Peļņa vienam darbiniekam (€) |
| Kopējā rentabilitāte (%) |
| Neto rentabilitāte (%) |
| Pašu kapitāls (€) |
| Maksājamās summas un saistības (€) |
| Pamatlīdzekļi (€) |
| Apgrozāmie līdzekļi (€) |
| Apgrozāmā kapitāla prasība (%) |
| Parāda / pašu kapitāla attiecība |
| EBITDA peļņa (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT peļņa (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 3 677 528 |
| 81 723 |
| 14 473 |
| 14 342 |
| 319 |
| 8,64 |
| 0,39 |
| 1 242 133 |
| 508 683 |
| 772 724 |
| 978 092 |
| 2024 |
|---|
| 2 498 676 |
| 83 289 |
| 1 606 |
| 1 420 |
| 47 |
| 9,76 |
| 0,06 |
| 1 243 553 |
| 611 890 |
| 878 240 |
| 977 203 |
| 2025 |
|---|
| 1 863 333 |
| 98 070 |
| 73 096 |
| 72 702 |
| 3 826 |
| 1,28 |
| 3,90 |
| 1 316 255 |
| 544 330 |
| 887 636 |
| 972 949 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 1 863 333 |
| 98 070 |
| 73 096 |
| 72 702 |
| 3 826 |
| 1,28 |
| 3,90 |
| 1 316 255 |
| 544 330 |
| 887 636 |
| 972 949 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedPārdošanas ieņēmumi (€)
2025
Pārdošanas ieņēmumi (€)
1 863 333 €-25 % *
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
98 070 €18 % *
Peļņa pirms nodokļiem (€)
73 096 €4 451 % *
Neto peļņa (€)
72 702 €5 020 % *
Peļņa vienam darbiniekam (€)
3 826 €8 040 % *
Kopējā rentabilitāte (%)
1,28 %-86,89 % *
Neto rentabilitāte (%)
3,90 %6 400,00 % *
Pašu kapitāls (€)
1 316 255 €6 % *
Maksājamās summas un saistības (€)
544 330 €-11 % *
Pamatlīdzekļi (€)
887 636 €1 % *
Apgrozāmie līdzekļi (€)
972 949 €0 % *
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
1
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
22 199,49 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
1
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
22 199,49 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam SIA "Prometal Group" nav tiesas lietu
SIA "Prometal Group" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Kopējā summa: 293 880 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Kopējā summa: 324 080 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: 254 830 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 | Kopējā summa: 323 490 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: 250 660 |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošanaComp. code:
42103084860Reg. date:
21.09.2018Turnover:
-No. of employees:
17Category:
Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošanaComp. code:
40103747006Reg. date:
09.01.2014Turnover:
-No. of employees:
16Category:
Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošanaComp. code:
40103392453Reg. date:
14.03.2011Turnover:
-No. of employees:
13Category:
Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošanaComp. code:
40103297799Reg. date:
04.06.2010Turnover:
-No. of employees:
16Category:
Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošanaComp. code:
40003874225Reg. date:
14.11.2006Turnover:
-No. of employees:
18Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais SIA "Prometal Group" statuss?
SIA "Prometal Group" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 07.10.2009.
Kāda ir SIA "Prometal Group" reģistrācijas adrese?
SIA "Prometal Group" reģistrācijas adrese ir Vidzemes iela 5A, Ogre, Ogres nov., LV-5001.
Kāda ir SIA "Prometal Group" darbības veids?
SIA "Prometal Group" darbojas Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana (25.99 - NACE 2.1) jomā.
Cik darbinieku ir SIA "Prometal Group"?
SIA "Prometal Group" ir 19 darbinieki (2025).
Vai SIA "Prometal Group" ir uzticama uzņēmuma?
SIA "Prometal Group" Pre-Score* reitings ir D, kas norāda uz zems uzticamības līmenis.
* Kredītreitings tiek aprēķināts, pamatojoties uz finanšu datiem, maksājumu vēsturi un citiem riska rādītājiem.Kāds ir SIA "Prometal Group" gada apgrozījums?
SIA "Prometal Group" ziņoja par apgrozījumu 1 863 333 EUR 2025. gadā.
Vai SIA "Prometal Group" ir valsts parādi?
SIA "Prometal Group" pašlaik ir valsts parāds 22 199,49 €.