SIA "RAVITA 27"
CopyReģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Darbības joma
Mežizstrāde (02.20 - NACE 2.1)Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2024-02-28
Adreses maiņa2024-02-28
Pamatkapitāla maiņa2024-02-28
Izmaiņas dalībniekos2024-02-28
Citas izmaiņasApturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
16Parādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
1Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
1-1,5 M €Biznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Neto peļņa (€)
62 820EBITDA peļņa (%)
Reģistrējieties un
izpētiet Okredo datusEBIT peļņa (%)
Reģistrējieties un
izpētiet Okredo datusNeto peļņa (€)
62 820EBITDA peļņa (%)
Reģistrējieties un
izpētiet Okredo datusEBIT peļņa (%)
Reģistrējieties un
izpētiet Okredo datusFinanšu pārskati
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
| Rādītājs |
|---|
| Pārdošanas ieņēmumi (€) |
| Pārdošana vienam darbiniekam (€) |
| Peļņa pirms nodokļiem (€) |
| Neto peļņa (€) |
| Peļņa vienam darbiniekam (€) |
| Kopējā rentabilitāte (%) |
| Neto rentabilitāte (%) |
| Pašu kapitāls (€) |
| Maksājamās summas un saistības (€) |
| Pamatlīdzekļi (€) |
| Apgrozāmie līdzekļi (€) |
| Apgrozāmā kapitāla prasība (%) |
| Parāda / pašu kapitāla attiecība |
| EBITDA peļņa (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT peļņa (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 2 012 427 |
| 154 802 |
| 123 068 |
| 122 903 |
| 9 454 |
| -0,24 |
| 6,11 |
| 927 449 |
| 709 886 |
| 1 270 396 |
| 366 939 |
| 2023 |
|---|
| 2 043 427 |
| 136 228 |
| 262 351 |
| 262 298 |
| 17 487 |
| 7,91 |
| 12,84 |
| 1 189 745 |
| 490 332 |
| 1 248 169 |
| 431 908 |
| 2024 |
|---|
| 1 346 187 |
| 84 137 |
| 76 047 |
| 62 820 |
| 3 926 |
| 7,37 |
| 4,67 |
| 1 184 223 |
| 624 985 |
| 1 341 487 |
| 467 721 |
Reģistrējieties un
izpētiet Okredo datus| 2024 |
|---|
| 1 346 187 |
| 84 137 |
| 76 047 |
| 62 820 |
| 3 926 |
| 7,37 |
| 4,67 |
| 1 184 223 |
| 624 985 |
| 1 341 487 |
| 467 721 |
Reģistrējieties un
izpētiet Okredo datusPārdošanas ieņēmumi (€)
2024
Pārdošanas ieņēmumi (€)
1 346 187 €-34 % *
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
84 137 €-38 % *
Peļņa pirms nodokļiem (€)
76 047 €-71 % *
Neto peļņa (€)
62 820 €-76 % *
Peļņa vienam darbiniekam (€)
3 926 €-78 % *
Kopējā rentabilitāte (%)
7,37 %-6,83 % *
Neto rentabilitāte (%)
4,67 %-63,63 % *
Pašu kapitāls (€)
1 184 223 €0 % *
Maksājamās summas un saistības (€)
624 985 €27 % *
Pamatlīdzekļi (€)
1 341 487 €7 % *
Apgrozāmie līdzekļi (€)
467 721 €8 % *
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(1)
Prasītājs
(0)
Lietas Nr. / datums | Procesa puses | Lieta / Tiesas lēmums | Tiesa | Lietas izskatīšanu skaits | Vairāk |
|---|---|---|---|---|---|
22.09.2026C71335025C-0712-26 | Prasītājs:Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dravenieki 12" Atbildētājs:SIA "RAVITA 27" | Iemesls: parāda piedziņa Lēmums: Atklāta | Vidzemes rajona tiesa | 3 |
Lietas Nr. / datums | Procesa puses | Lieta / Tiesas lēmums | Tiesa | Lietas izskatīšanu skaits | Vairāk |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Kopējā summa: -16 920 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Kopējā summa: -18 970 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: 44 970 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 | Kopējā summa: -45 540 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: -20 470 |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
MežizstrādeComp. code:
40203316348Reg. date:
08.05.2021Turnover:
-No. of employees:
15Category:
MežizstrādeComp. code:
41503088587Reg. date:
29.05.2020Turnover:
-No. of employees:
11Category:
MežizstrādeComp. code:
44103137282Reg. date:
08.01.2020Turnover:
-No. of employees:
11Category:
MežizstrādeComp. code:
41503087280Reg. date:
19.12.2019Turnover:
-No. of employees:
14Category:
MežizstrādeComp. code:
44103123437Reg. date:
11.06.2019Turnover:
-No. of employees:
13Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais SIA "RAVITA 27" statuss?
SIA "RAVITA 27" pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 09.12.2016.
Kāda ir SIA "RAVITA 27" reģistrācijas adrese?
SIA "RAVITA 27" reģistrācijas adrese ir Skolas iela 22, Gulbene, Gulbenes nov., LV-4401.
Kāda ir SIA "RAVITA 27" darbības veids?
SIA "RAVITA 27" darbojas Mežizstrāde (02.20 - NACE 2.1) jomā.
Cik darbinieku ir SIA "RAVITA 27"?
SIA "RAVITA 27" ir 16 darbinieki (2024).
Vai SIA "RAVITA 27" ir uzticama uzņēmuma?
SIA "RAVITA 27" Pre-Score* reitings ir B, kas norāda uz augsts uzticamības līmenis.
* Kredītreitings tiek aprēķināts, pamatojoties uz finanšu datiem, maksājumu vēsturi un citiem riska rādītājiem.Kāds ir SIA "RAVITA 27" gada apgrozījums?
SIA "RAVITA 27" ziņoja par apgrozījumu 1 346 187 EUR 2024. gadā.
Vai SIA "RAVITA 27" ir valsts parādi?
SIA "RAVITA 27" pašlaik nav valsts parādu.