SIA "REGINAMARK LATVIA"
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)Apturēšana
Apturēšanas veids (datums)
Saimnieciskās darbības apturēšana (2015-03-06)Apturēšanas rezultāts (datums)
Likvidēts (2019-01-14)Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
Dati nav pieejamiParādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
Dati nav pieejamiBiznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
SIA "REGINAMARK LATVIA" nav iesniedzis finanšu pārskatus
SIA "REGINAMARK LATVIA" finanšu pārskati nav iesniegti vai dati nav publiski pieejami. Lūdzu, pārbaudiet vēlāk – informācija var tikt atjaunināta.
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(0)
Uzņēmumam SIA "REGINAMARK LATVIA" nav tiesas lietu
SIA "REGINAMARK LATVIA" nav reģistrētu tiesas lietu kā atbildētājam vai prasītājam pēdējo 2 gadu laikā.
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 | Kopējā summa: 0 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzībuComp. code:
40008355230Reg. date:
12.12.2025Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzībuComp. code:
40008355141Reg. date:
10.12.2025Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzībuComp. code:
50008354881Reg. date:
04.12.2025Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzībuComp. code:
40008354199Reg. date:
12.11.2025Turnover:
-No. of employees:
-Category:
Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzībuComp. code:
40008354095Reg. date:
10.11.2025Turnover:
-No. of employees:
-Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais SIA "REGINAMARK LATVIA" statuss?
SIA "REGINAMARK LATVIA" pašlaik ir Noņemts. Tas tika reģistrēts 04.07.2005 un likvidēts 14.01.2019.
Kāda ir SIA "REGINAMARK LATVIA" reģistrācijas adrese?
SIA "REGINAMARK LATVIA" reģistrācijas adrese ir Upes iela 2A – 28, Rīga, LV-1013.
Kāda ir SIA "REGINAMARK LATVIA" darbības veids?
SIA "REGINAMARK LATVIA" darbojas Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzību (68.32 - NACE 2.1) jomā.
Vai SIA "REGINAMARK LATVIA" ir valsts parādi?
SIA "REGINAMARK LATVIA" pašlaik nav valsts parādu.