SIA Smartlife
Reģistrācijas dati
Juridiskais statuss
Uzņēmuma ID
PVN maksātāja kods
Dibināšanas datums
Apmaksātais pamatkapitāls
Reģistrētais pamatkapitāls
Kontaktinformācija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Tīmekļa vietne
-Jaunākie notikumi
from (18.11.2021)2024-11-04
Pamatkapitāla maiņa2024-11-04
Izmaiņas dalībniekos2024-11-04
Citas izmaiņas2024-08-13
Adreses maiņaApturēšana
Uzticamība
Reģistrēt un pārbaudīt darbinieku skaita izmaiņas gadu gaitā
Darbinieku skaits
1Parādi
0,00 €* pēdējā gada laikā
Reģistrējieties un pārbaudiet, vai uzņēmumam gadu gaitā ir bijušas tiesas prāvas
Lietas kā atbildētājs
0Kredītlimits
***** €
Apgrozījums
100-150 tūkst. €Biznesa saskarnes
Saiknes ar citiem uzņēmumiem
Finanšu koeficienti
Neto peļņa (€)
3 018EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedNeto peļņa (€)
3 018EBITDA peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedEBIT peļņa (%)
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedFinanšu pārskati
Premium lietotājiem: 1,00 kredīta
| Rādītājs |
|---|
| Pārdošanas ieņēmumi (€) |
| Pārdošana vienam darbiniekam (€) |
| Peļņa pirms nodokļiem (€) |
| Neto peļņa (€) |
| Peļņa vienam darbiniekam (€) |
| Kopējā rentabilitāte (%) |
| Neto rentabilitāte (%) |
| Pašu kapitāls (€) |
| Maksājamās summas un saistības (€) |
| Pamatlīdzekļi (€) |
| Apgrozāmie līdzekļi (€) |
| Apgrozāmā kapitāla prasība (%) |
| Parāda / pašu kapitāla attiecība |
| EBITDA peļņa (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT peļņa (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 112 187 |
| 112 187 |
| 77 333 |
| 77 333 |
| 77 333 |
| 99,04 |
| 68,93 |
| 139 781 |
| 16 796 |
| 22 291 |
| 134 286 |
| 2023 |
|---|
| 65 959 |
| 65 959 |
| 19 480 |
| 19 373 |
| 19 373 |
| 81,89 |
| 29,37 |
| 182 086 |
| 168 581 |
| 269 688 |
| 80 979 |
| 2024 |
|---|
| 102 022 |
| 102 022 |
| 5 647 |
| 3 018 |
| 3 018 |
| 84,43 |
| 2,96 |
| 174 613 |
| 160 273 |
| 275 063 |
| 59 823 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimited| 2024 |
|---|
| 102 022 |
| 102 022 |
| 5 647 |
| 3 018 |
| 3 018 |
| 84,43 |
| 2,96 |
| 174 613 |
| 160 273 |
| 275 063 |
| 59 823 |
Izbaudiet neierobežotu lietošanu
ar Freemium unlimitedPārdošanas ieņēmumi (€)
2024
Pārdošanas ieņēmumi (€)
102 022 €55 % *
Pārdošana vienam darbiniekam (€)
102 022 €55 % *
Peļņa pirms nodokļiem (€)
5 647 €-71 % *
Neto peļņa (€)
3 018 €-84 % *
Peļņa vienam darbiniekam (€)
3 018 €-84 % *
Kopējā rentabilitāte (%)
84,43 %3,10 % *
Neto rentabilitāte (%)
2,96 %-89,92 % *
Pašu kapitāls (€)
174 613 €-4 % *
Maksājamās summas un saistības (€)
160 273 €-5 % *
Pamatlīdzekļi (€)
275 063 €2 % *
Apgrozāmie līdzekļi (€)
59 823 €-26 % *
Kredītvēsture
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu skaits
0
Lielākais parāds
VID
Pēc pieprasījuma maksājamo parādu summa
0,00 €
Vecākais pēc pieprasījuma maksājamais parāds
-
Kredīta pārskats
Kreditors / Datu avots | Parāda summa | Parāda datums | Parāda veids |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Creditor/Data source | Debt amount | Debt date | Payment date | Debt type |
|---|---|---|---|---|
- | - | - | - | - |
Tiesas procesi
Atbildētājs
(0)
Prasītājs
(2)
Lietas Nr. / datums | Procesa puses | Lieta / Tiesas lēmums | Tiesa | Lietas izskatīšanu skaits | Vairāk |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Lietas Nr. / datums | Procesa puses | Lieta / Tiesas lēmums | Tiesa | Lietas izskatīšanu skaits | Vairāk |
|---|---|---|---|---|---|
27.01.2027C33452425C-1544-26 | Prasītājs:SIA Smartlife Atbildētājs:SIA "Zaļie nami būve" | Iemesls: par samaksātās atlīdzības piedziņu, prasības nodrošinājums
Lēmums: Atklāta | Rīgas rajona tiesa | 1 | |
05.08.2025C33452425CA-1770-25 | Prasītājs:SIA Smartlife Atbildētājs:SIA "Zaļie nami būve" | Iemesls: par samaksātās atlīdzības piedziņu, prasības nodrošinājums
Lēmums: Atklāta | Rīgas apgabaltiesa | 1 |
Publiski dati
Datu avots | Informācija | Papildu dati |
|---|---|---|
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2022 | Kopējā summa: 18 160 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas, 2021 | Kopējā summa: 7 080 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2020 | Kopējā summa: 0 | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2019 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus | |
Nodokļu maksātāju (komersantu) taksācijas gadā samaksāto VID administrēto nodokļu kopsummas; 2018 |
Valsts ieņēmumu dienests nav sniedzis datus |
Līdzīgi uzņēmumi
Category:
Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumiComp. code:
40203703169Reg. date:
05.12.2025Turnover:
-No. of employees:
1Category:
Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumiComp. code:
40203699501Reg. date:
24.11.2025Turnover:
-No. of employees:
1Category:
Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumiComp. code:
40203692753Reg. date:
29.10.2025Turnover:
-No. of employees:
1Category:
Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumiComp. code:
40203691156Reg. date:
23.10.2025Turnover:
-No. of employees:
1Category:
Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumiComp. code:
40203689359Reg. date:
16.10.2025Turnover:
-No. of employees:
-Bieži uzdotie jautājumi
Kāds ir pašreizējais SIA Smartlife statuss?
SIA Smartlife pašlaik ir Reģistrēts. Tas tika reģistrēts 21.01.2021.
Kāda ir SIA Smartlife reģistrācijas adrese?
SIA Smartlife reģistrācijas adrese ir Ķeguma iela 39 – 31, Rīga, LV-1084.
Kāda ir SIA Smartlife darbības veids?
SIA Smartlife darbojas Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi (74.99 - NACE 2.1) jomā.
Cik darbinieku ir SIA Smartlife?
SIA Smartlife ir 1 darbinieki (2024).
Vai SIA Smartlife ir uzticama uzņēmuma?
SIA Smartlife Pre-Score* reitings ir A, kas norāda uz augstākais uzticamības līmenis.
* Kredītreitings tiek aprēķināts, pamatojoties uz finanšu datiem, maksājumu vēsturi un citiem riska rādītājiem.Kāds ir SIA Smartlife gada apgrozījums?
SIA Smartlife ziņoja par apgrozījumu 102 022 EUR 2024. gadā.
Vai SIA Smartlife ir valsts parādi?
SIA Smartlife pašlaik nav valsts parādu.